Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Ciasto marchewkowe z orzechami i serkiem Danone z polewą z mascarpone - uwielbiam :eviltong: Nawet odwieczny u mnie sernik nie wygra z tym smakiem. Jak upiekę zrobię foty i wkleję :) no chyba, że nie zdążę, bo go wcześniej pożrę :evil_lol:
  2. no cóż, dogomania nie służy tylko miłośnikom psów. Jak widać przyciąga też masę oszustów i krętaczy...a w przypadku "Wioli" nawet morderców :(:(:(
  3. [quote name='Aimez_moi']W zasadzie to tak powinno byc ....tylko my jestesmy troche naiwne aby nie napisac glupie.....[/QUOTE] Wiesz...ta naiwność do tej pory nas nie zawiodła. Poza tym raniasek nie musiała dwa razy biegać na pocztę z tą samą przesyłką. Widać nie należy w żadnej sytuacji mierzyć innych według siebie. Po wydarzeniach z "Wiolką" i "p. Gosią behawiorystką" nabrałam nieco rozumu
  4. Tak sobie myślę, że może warto byłoby zmienić taktykę i wysyłać fanty dopiero po wpłacie pieniążków....przynajmniej w stosunku do osób, które kupują u nas po raz pierwszy
  5. [quote name='mimiś']ależ mozna- mało to Ciotek z Wrocławia siedzi na dogo? ja czekam jeszcze chwilę bo uważam ,ze kazdemu trzeba dać szansę na wytłumaczenie się z takiej sytuacji[/QUOTE] Trzeba....ale ja już wysłałam dwa pw i nic.... nie wierzę, że od 6.12. telefon się nie naładował
  6. [quote name='mimiś']Marinka, ja zrobiłam to samo-wysłałam fanty z tego bazarku- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248754-Cała-Polska-czyta-dla-Znajdek-!-do-22-11[/URL] a kasa od irysek nie wpłynęła...[/QUOTE] O kurcze, to Wasze psiaki ograbiła na jeszcze większą sumę :(
  7. [quote name='Aimez_moi']Acha...... a co Ona kupila?[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD]9[/TD] [TD][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82602-irysek"]irysek[/URL] [/COLOR][/FONT][/TD] [TD]21,30,39,49[/TD] [TD]29,00 zł[/TD] [TD]0,00 zł[/TD] [/TR] [/TABLE] [FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82602-irysek"]irysek[/URL] [/COLOR][COLOR=#000000]Mamy adres [/COLOR][COLOR=#000080]Przesyłka nadana 29.11. [/COLOR][COLOR=#ff8c00]Przesyłka dotarła[/COLOR][COLOR=#000080] - info na pw [/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=#000080][B]21. Kanadyjski szampon Daily Defense- 473ml [URL]http://img855.imageshack.us/img855/4733/crsu.jpg[/URL][/B] [/COLOR][/FONT][B]30. Aquafresh Fresh & Minty pasta do zębów 100 ml [/B][B]39. Buble bar- biała czekolada bąbelkowa- 160g [URL="http://img28.imageshack.us/img28/8570/g07o.jpg"]http://img28.imageshack.us/img28/8570/g07o.jpg [/URL] [/B][B]49. Żelki Haribo Super Mix- 265g [URL="http://img21.imageshack.us/img21/1428/iscz.jpg"]http://img21.imageshack.us/img21/1428/iscz.jpg tu pisała :[/URL][/B][B][URL="http://img21.imageshack.us/img21/1428/iscz.jpg"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248441-Irysek-czekamy-na-wp%C5%82at%C4%99%21-Bazarek-ratunkowy-dla-2-psiak%C3%B3w-MOC-Zapach%C3%B3w-i-smak%C3%B3w-%29?p=21591296#post21591296"]#510 a tu też =[/URL][/URL][/B][B][URL="http://img21.imageshack.us/img21/1428/iscz.jpg"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248441-Irysek-czekamy-na-wp%C5%82at%C4%99%21-Bazarek-ratunkowy-dla-2-psiak%C3%B3w-MOC-Zapach%C3%B3w-i-smak%C3%B3w-%29?p=21591296#post21591296"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248441-Irysek-czekamy-na-wp%C5%82at%C4%99%21-Bazarek-ratunkowy-dla-2-psiak%C3%B3w-MOC-Zapach%C3%B3w-i-smak%C3%B3w-%29?p=21591297#post21591297"]#511[/URL][/URL] [/URL] [/B]
  8. [quote name='Aimez_moi']Acha....juz wiem.....byla kiedys kawa. Faktycznie....:) Marinka...to moze fanty Irysek przekazac na ten bazarek co trwa?[/QUOTE] Można by tak zrobiść...ale....no właśnie jest ale - fanty zostały do niej wysłane....za to pieniądze nie wpłynęły :(
  9. Obawiam się, że na bazarku smak i zapach chłopaki zostali oszukani. Raczej nie spodziewam się wpłaty od irysek...po tym co przeczytałam na wątku, kto nie wpłacił, kto nie wysłał ( smutne to i oburzające )
  10. Jakaś dobra...nazwy niestety nie pamiętam...ale o smaku czekoladowym :) No i herbarka oczywiście....pamiętam taki bazarek kiedy o taką właśnie herbatę boje toczyły się do ostatniej sekundy :)
  11. [quote name='mari23']zajrzałam na bazarek i jest tam potwierdzenie, że 1 lipca pieniążki dotarły przed chwilką sprawdziłam - są na wyciągu, 50 złotych dotarło 1 lipca 2013[/QUOTE] Ok:) Dzięki Marysiu :)
  12. Monika, czy pieniążki z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239078-Cegiełkowy-dla-Kseni-Zbieramy-na-transport-Zakończony-Rozliczamy[/URL] nadal pozostają na Twoim osobistym koncie, czy zostały przez Ciebie przelane na konto Kseni w SHA? "Remontowałam" pierwszy post i natrafiłam na ten link
  13. [quote name='mari23']dotarły wpłaty dla Kseni 20,- Marlena J. z Góry (09.12.) 50,- ranias (09.12.) - to "Mikołajowy" dar :) 5,- Madziak25 (09.12.) 20,- handzia za XII (09.12.) 112,- dusje (10.12.) 30,- funia za 3 miesiące (10.12.) a na bazarku byłam, co nieco kupiłam, bazarek wspaniały, polecam sercem całym !!! :lol:[/QUOTE] Marysiu :loveu: Tyś poetka :) Rozliczenie uaktualnione na pierwszej stronie wątku :)
  14. Szampon, Który kupiłam na poprzednim bazarku: [B]30. Kanadyjski szampon Daily Defense- 473ml[/B] Dzięki zawartości keratyny inteligentnie rekonstruuje strukturę włosów i przywraca im blask i miękkość. Niezawodny w regeneracji i rewitalizacji zniszczonej i wymagającej odbudowy fryzury. [COLOR=#000080][B]Cena wywoławcza- 9zł[/B][/COLOR] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6633/gdyg.jpg[/IMG] jest rewelacyjny....moje włosy nabrały lekkości, stały się miękkie i gladkie,. Jestem nim zachwycona :) A sól z czosnkiem po prostu uwielbiam :) Proponuję też kawę mieloną :)
  15. [quote name='Poker']A jak znaleźć ten bazarek?Nie ma żadnego linka.[/QUOTE] Liczba XVII jest linkiem do bazarku :) Wystarczy kliknąć :)
  16. Na fb dostałam info od LadyS, że od grudnia nie będzie mogła wspierać Kseni :( Może jednak pomóc w ogłoszeniach
  17. Moje zdrowie ok...może trochę kręgosłup daje mi wciry (siedzenie męczy), ale na to radą jest ruch :) Bazarki z Wami to czysta przyjemność :)...opierać się więc nie będę :)
  18. [quote name='agusiazet']Proszę iryska, aby był uprzejmy odpowiadać na PW, bo nie wiem, czy finalizuje transakcję, czy rezygnuje, a 88 zł piechotą nie chodzi!!![/QUOTE] U mnie na bazarku [TABLE] [TR] [TD="width: 89"][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82602-irysek"]irysek też zalega na 29 złotych[/URL] [/COLOR][/FONT] [/TD] [/TR] [/TABLE]
  19. [quote name='AgusiaP']Ja dzisiaj wpłaciłam moją deklarację za grudzień, tylko Pani się pomyliła i napisała za XI a nie za XII.[/QUOTE] Agusia...damy radę :) Dzięki wielkie kochana :loveu:
  20. [FONT=Comic Sans MS]Kochani [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na XVII już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/FONT]:loveu: Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków :smile: Tym razem bazarek trwa tylko tydzień ZAPRASZAMY :smile:
  21. [CENTER][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [URL="http://dogomania.pl/forum/threads/249468-Szybka-XVII-edycja-dla-5-ogonków!-Dla-PAŃ"]XVII [/URL]już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu: [COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile: Tym razem bazarek trwa tylko tydzień [B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile: [SIZE=2]Bazarek dotyczy między innymi również Tiary i Dropsika[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
  22. [CENTER][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [URL="http://dogomania.pl/forum/threads/249468-Szybka-XVII-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w%21-Dla-PA%C5%83"]XVII [/URL]już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu: [COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile: Tym razem bazarek trwa tylko tydzień [B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  23. [quote name='Aimez_moi']MArinka..... patrze na to rozliczenie jak szpak w ....... i po prostu napisz ile jestesmy na minusiku?[/QUOTE] Spójrz na czerwono w aktualnym rozliczeniu....boję się to napisać :(
  24. [CENTER][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [URL="http://dogomania.pl/forum/threads/249468-Szybka-XVII-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w%21-Dla-PA%C5%83"]XVII [/URL]już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu: [COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile: Tym razem bazarek trwa tylko tydzień [B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  25. [CENTER][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [SIZE=2]KLIK->[/SIZE] [URL="http://dogomania.pl/forum/threads/249468-Szybka-XVII-edycja-dla-5-ogonków!-Dla-PAŃ"]XVII [/URL]już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu: [COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile: Tym razem bazarek trwa tylko tydzień [B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
×
×
  • Create New...