-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Marinka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='rozi']Bazarki oparte są na zaufaniu, tutaj wpisują się ludzie, którzy poczuli się w jakiś sposób oszukani, nie ma innego wątku do zgłaszania nieprawidłowości, czasem w nerwach ktoś pochopnie wyskoczy, można to zrozumieć. Proponuję bardzo solidnie podchodzić do tematu, płacić/wysyłać/rozliczać w terminie, nie wystawiać bubli itd., bo moderatorzy nie mają czasu rozwiązywać problemów i może się zdarzyć, że po kilku aferach admin zlikwiduje Bazarek i będzie pozamiatane.[/QUOTE] Oczywiście solidność przede wszystkim, ale wałkowanie przez kilkanaście postów tego samego jest zaśmiecaniem. Prowadzę bazarki i po prostu chcę wiedzieć na kim mogę polegać a na kim nie. Tyle w temacie -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Marinka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Isadora - popieram :) Przypominam: KTO NIE WPŁACIŁ< KTO NIE WYSŁAŁ - taki jest temat wątku Dziewczyny zaśmiecacie wątek!!!! -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Kochani! Robiąc ogłoszenia dla Kseni dopiero policzyłam ile ma lat Księżniczka. Nie 3 tylko 5 lat . Zabierałam ją w 2009 roku .[/QUOTE] Miałam właśnie napisać....idę zatem do pierwszego postu poprawić.... -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Monika J. wpłaciła 16.01. (a ja durna sprawdziłam konto dopiero wczoraj :oops:) na konto paypal [B]5,19 euro[/B] dla Kseni :smile: System przeliczył tę kwotę na [B]21,13 złotych[/B] :smile: Pieniążki powędrowały na konto Ani. Jak przepłyną zostaną przelane na konto Kseni :smile: -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Monika J. wpłaciła 16.01. (a ja durna sprawdziłam konto dopiero wczoraj :oops:) na konto paypal [B]10 euro[/B] dla Kseni :smile: System przeliczył tę kwotę na [B]40,71 złotych[/B] :smile: Pieniążki powędrowały na konto Ani. Jak przepłyną zostaną przelane na konto Kseni :smile: -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']przelew poszedł dzisiaj ( i rachunek przyszedł z hotelu) na kwotę 465,- złotych ale i wpłaty są: 30,- Roland_DE (20.01.) 100,- Paweł Piotr W. z Wrocławia (20.01.)[/QUOTE] No i saldo się zmieniło. Teraz wynosi: [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD][B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]187,11 zł[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [/TR] [/TABLE] -
No to już teraz oficjalnie :) Takie samo zaproszenie widnieje już na reklamowym :) [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][B]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [SIZE=2][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250422-II-edycja-bazarku-ratunkowego-SMAK-I-ZAPACH-)-Zapraszamy-do-05-02-g-21-30?p=21790364#post21790364"]KLIK[/URL]_<[/COLOR][/SIZE] II już edycję Bazarku ratunkowego SMAK i ZAPACH, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/B][/SIZE][/FONT]:loveu: [COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile: [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=comic sans ms]Dla 3 najlepszych Klientów przewidziana nagroda :)[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] Tym razem bazarek trwa tylko 2 tygodnie [B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
-
No to już teraz oficjalnie :) Takie samo zaproszenie widnieje już na reklamowym :) [CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][B]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [SIZE=2][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250422-II-edycja-bazarku-ratunkowego-SMAK-I-ZAPACH-)-Zapraszamy-do-05-02-g-21-30?p=21790364#post21790364"]KLIK[/URL]_<[/COLOR][/SIZE] II już edycję Bazarku ratunkowego SMAK i ZAPACH, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/B][/SIZE][/FONT]:loveu: [COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile: [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=comic sans ms]Dla 3 najlepszych Klientów przewidziana nagroda :)[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] Tym razem bazarek trwa tylko 2 tygodnie [B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/CENTER]
-
Wielki bazar już jest, licytować też można - jutro tak jak obiecałam wypoleruję go i wygłaszczę, bo dziś jużna oczy nie widzę :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250422-II-edycja-bazarku-ratunkowego-w-budowie-JEDNAK-LICYTOWA%C4%86-JU%C5%BB-MO%C5%BBNA-%29?p=21790364#post21790364"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21790364[/URL]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Czyli ,ze jest na minusie te 522zł ?[/QUOTE] Nie :) Ma na bieżącą opłatę....na szczęście - tylko co dalej? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']trzeba próbować do skutku, ja dzwonię "do upadłego" co pół godziny, bo pani Agnieszka to zapracowana i zabiegana kobieta a oto wpłaty dla Kseni: 100,- Anita G. ( czerda) za 5 miesięcy 5,- Madziek25 (10.01.) 20,- Madzior czyli Magdalena S. za 2 m-ce (14.01.) 15,- Paulina H. - Kropcia (16.01.)[/QUOTE] Stan salda Kseni to: [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD][B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]522,11 zł [/COLOR][/U][/I][/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] Stan deklaracji w poście pierwszym uaktualniony -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']marinka mam nadzieje ze nie bedziesz zla, tak mi sie spodobal Twoj wzor, wyglad tabeli itd do deklaracji, wplatow i wyplatow... nasladowalam jak papuga . . . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249970-VIGO-potrzebne-deklaracje-psiak-z-mordowni-w-małopolsce-!?p=21754606#post21754606[/URL][/QUOTE] Ależ czerp pełnymi garściami :) -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bunnyshock']Nadal rozważasz zapewnienie Majkelowi towarzysza do zabaw?[/QUOTE] Tak Marinko, ja jestem zdecydowana tylko niestety teraz przede mną żmudna robota, żeby przekonać do tego mojego partnera. Jeśli dostanę zielone światło na drugiego psa to na pewno jakąś biedę przygarniemy. A co, masz jakiegoś konkretnego do przedstawienia?[/QUOTE] A to ma być piesek czy suczka? Szczeniak, dorosły czy staruszek? Mam jednego takiego w trudnej sytuacji - nie jest jednak pod moją opieką.... Zajrzyj proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249970-VIGO-potrzebne-deklaracje-psiak-z-mordowni-w-małopolsce-![/URL] Psiak wykastrowany ok. dwuletni -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bunnyshock']Dziewczynki dziękuję za życzenia, dla Was też wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) za karę, że piszę dopiero teraz wrzuciłam dwa filmiki i zdjęcia zrobione dzisiaj :) [URL]https://www.facebook.com/events/526563337392988/?source=1[/URL] Myślę, że miód na serce dla każdej osoby, która zna losy Majkela, dla tych osób, które go uratowały, dla osób które znają jego osobowość itp. Codziennie robimy postępy bo Majki to psiak bojaźliwy i strachliwy. Zresztą same wiecie.... On już wie, że ja jestem Jego Panią i staje się coraz pewniejszy ale ciągle pracujemy nad relacją idealną :) Pracujemy również, żeby nie bał się głupot (jak np jazda windą czy szelest karki papieru) dlatego w miarę możliwości zabieram go gdzie się da, w różne miejsca do różnych ludzi. Pozdrawiamy i miłego oglądania :)[/QUOTE] Dziękuję Ci Karolinko z całego serducha :) Film - miód dla serca :) Miło jest oglądać szczęśliwego Majkela :) Nareszcie ma dom na jaki zasługuje i człowieka któremu może zaufać. Wierzę, że szybko uda Wam się osiągnąć wymarzony cel :) Buziaki dla Ciebie i Majkela :) Nadal rozważasz zapewnienie Majkelowi towarzysza do zabaw?