Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. [quote name='gagata']Wiesz, bo często bywało tak,że Emir przejmował psa a dogomaniacy pisali,że to super, bo pies zaopiekowany i kasy już nie potrzebuje, wszak Emir spi na forsie. A my tez juz bokami robimy:p[/QUOTE] Znam ten ból...niestety to co piszesz to sama prawda...a potem kasy brakuje i jest zgryz, bo psa trzeba utrzymać :shake:, ale jak skoro kasy brakuje
  2. [quote name='gagata']Toż ja nie do Ciebie......Widziałam tylko,że były deklaracje na wątku...[/QUOTE] hihihi, myślałam, że do mnie :oops:...a deklaracje faktycznie były
  3. [quote name='gagata']Nie ma sprawy, Marinkaa, mam tylko nadzieje,że Emira samego z Diuna nie pozostawicie, bo my tez musimy płacić za leki i karme:cool3:[/QUOTE] Niestety na fundusze z mojej strony bym nie liczyła :shake:...sama muszę zapłacić za 15 psów w Klinice :-(
  4. Widzę, że moja pomoc nie jest już potrzebna, bo Emir przejmuje opiekę nad [B]Diuną[/B] :loveu:... bardzo się cieszę, bo mam już w Klinice 11 psów ( w tym 5 z Szydłowca) i chorego Maksa...ostatnio jakoś mało czasu mam na zaglądanie na Dogo ... chętnie skorzystam z pomocy dogomaniaków z Lublina w opiece nad tą gromadką
  5. Major [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3396/obraz009majorb.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9922/dsc03499f.jpg[/IMG] [LEFT]Perła [CENTER][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2152/dsc03540t.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/5460/dsc03542.jpg[/IMG] [LEFT]Mario [CENTER][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6732/obraz012mario.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2459/mario2.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7610/marioe.jpg[/IMG] [LEFT]Argo [CENTER][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7521/dsc03483u.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7104/dsc03486n.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/876/obraz019ia.jpg[/IMG] [LEFT]Marcel [CENTER][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8816/dsc03505c.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5816/obraz008marcel.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  6. [quote name='rita60']Cos słodziaki wdały sie w tatusia:p[/QUOTE] No tak, pisałam o tym w pierwszym poście ... zapewne dlatego właśnie została wyrzucona z domu :-( Mimo tego, że zawsze miała dom nie jest rozpieszczona...a wręcz przeciwnie...dała temu dowód...poradziła sobie w tej trudnej dla niej sytuacji
  7. [quote name='obraczus87']Marinko zajrzyj: [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przyjme-szczenie-do-kochajacej-zwierzeta-rodziny-W0QQAdIdZ167663229"]Przyjme szczenie do kochajacej zwierzeta rodziny. - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/URL][/QUOTE] Ok. zaglądam Dzięki :lol:
  8. Dziś zrobię im osobne ogłoszenia.
  9. Dysponuję również zdjęciami psiaków pozostających pod opieką FFA o/ Wrocław przebywających w Klinice w Lublinie: Marcel, Mario, Argo, Perła Komu mogę je wysłać, aby założył im wątki?
  10. [CENTER][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2393/dsc03499c.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3396/obraz009majorb.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. [quote name='rita60']Marinkaa dlaczego tak mało info o suni,gdzie foty maluchow:roll:[/QUOTE] Sorry, ale miałam problemy z netem...teraz jest już dobrze. Zaraz podam tekst do ogłoszeń
  12. [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3295/obraz015y.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5382/obraz017f.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1407/obraz018o.jpg[/IMG] Ponieważ przebywają w szpitalu mam ograniczony dostęp
  13. [quote name='DORA1020']Jak Karo ladnie podaje lapke,jakby robil to cale swoje lancuchowe zycie[/QUOTE] On w ogóle robi duże postępy i bardzo szybko się uczy :lol:... to wspaniały pies
  14. [quote name='ala123']Jest zupełnie dzika i nie można jej złapać?[/QUOTE] Jest dzika niestety... podczas próby odłowienia trzymała się z daleka i szczekała, kiedy zabierano jej dzieci...gdyby tak nie było byłaby już dawno w hotelu z dziećmi :-( Mało tego doszły do mnie niepokojące wieści...ona nadal mieszka w tym lesie, choć zmieniła miejsce...bo jak twierdzi osoba, która ją wypatrzyła ma jeszcze jakieś szczeniaczki :-(
  15. U Maksia bez zmian niestety :-(...jeśli dostanie leki przeciwgorączkowe, gorączka spada, ale po pewnym czasie znów wzrasta :shake:. Wyraziłam dziś zgodę na ponowne wykonanie testu na nosówkę. Psiak próbuje walczyć...je, ale jego oczka są coraz bardziej smutne, przygaszone :-(:-(:-(
  16. [quote name='Energy']Kaj czeka na transport pod opieką Kamy i Almez moi. Madallena gdzie pojechał Major, które psiaki są w Lublinie?[/QUOTE] W Lublinie są następujące psiaki: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Marcel , Mario, Argo, Perła i Major[/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='rita60']Ponawiam pytanie,jakiej jest wielkosci i co z fotami maluchow:roll:[/QUOTE] Kori jest wielkości teriera walijskiego, troszkę przed kolano. Zdjęcia szczeniaczkom jutro zrobię bo jakoś nie doczekałam się maila z Kliniki (widocznie nie było czasu)
  18. [quote name='Szamanka'][COLOR=DarkGreen][B] No właśnie. Bałagan. Teraz jest stronę wcześniej, a za chwilę będzie 20 stron wcześniej... :shake: Trzeba uporządkować ten wątek.[/B][/COLOR][/QUOTE] Mam w związku z tym prośbę, wklej proszę listę tych wątków do pierwszego postu, bo faktycznie za chwilkę ugrzęźniemy w natłoku. Z góry dziękuję :Rose::Rose::Rose:
  19. [quote name='matrioszka2']W klinice nie ma żadnego, ale tutaj Marinkaa przychyliła się do [SIZE=4][B]KORI[/B][/SIZE].[/QUOTE] Imię [B]Kori[/B][U]bardzo mi się podoba i jutro w Klinice poproszę[/U], [U]aby wpisali ja pod tym imieniem [/U]... bo zwykle bezimienne suczki nazywają Misią :roll:
  20. [quote name='matrioszka2']Jak zwykle :roll: pieniążki mile widziane :oops: A dokąd słać te pieniążki ?[/QUOTE] Pieniążki można przesłać na poniższe konto: [SIZE=3][COLOR=Indigo][B] nr konta kliniki: 55 1600 1101 0003 0506 7714 6001 dla Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt (Lublin, ul. Stefczyka 11 20-151) z dopiskiem "na hotel dla Kiri i szczeniąt + nick"[/B][/COLOR][/SIZE]
  21. [quote name='Asior']ja tam bym uważała z tą fundacją... POLECAM WATEK.... pies zniknął florida nabrała wody w usta... Od kilku dni jest wielka afera na wątku... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-brzydki-wylysialy-gluchy-slepy-pies-po-wypadku-bez-szans-prawda-148195/[/URL][/QUOTE] A ja owocnie od dłuższego czasu współpracuję z tym oddziałem For Animals. Psiaki są bezpieczne w hotelu - wczoraj je widziałam i fizycznie również będę się nimi zajmować. Ten oddział wziął pod swoją opiekę między innymi tego psa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/karo-w-hotelu-w-lublinie-145593/[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-szukaja-ds-ich-mama-nadal-w-lesnej-norze-potrzebna-pomoc-172067/[/URL] i jeszcze jeden: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1157/lublin-maks-w-krytycznym-stanie-potrzebna-transfuzja-krwi-pomocy-148976/[/URL]
  22. [quote name='Energy']Gdzie pojechała Bajeczka? Podobno 5 psiaków pojechało do Lublina, na Stefczyka?[/QUOTE] Tak, pięć psiaków jest w Lublinie na Stefczyka (konkretnie cztery psy i jedna szczenna suczka) niestety w tej chwili nie mam zdjęć, ale czekam na maila. 1 psiak ma starą ranę na głowie 2 ma ranę (również starą) na biodrze Wszystkie są w niezłej kondycji, choć mocno wystraszone. Wczoraj rozmawiałam z wetem. Jak tylko będę dysponować zdjęciami założę wątek
  23. dziś internet nie sprawia mi problemów :cool3: dlatego dodaję zdjęcia, których nie udało mi się tu umieścić ostatnio :evil_lol: [CENTER][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1102/najnowszezdjcia126.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6756/najnowszezdjcia125.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4495/najnowszezdjcia127n.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8420/najnowszezdjcia131n.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9391/najnowszezdjcia132m.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9401/najnowszezdjcia132n.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. [quote name='ick']A co zich mamuśką? Gdzie ten psiaczek? Maluchy śliczne ![/QUOTE] Niestety ich mamusia nadal mieszka w lesie :placz:
×
×
  • Create New...