Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Niestety, jak na razie nic się nie zmienia :-(
  2. [B]Argo jest najbardziej wycofanym psiakiem...strasznie boi się ludzi, nie chce opuszczać boksu nawet na spacerki[/B]
  3. [B]Podniosę, bo coś marne jest zainteresowanie Mario :-( [/B]
  4. [quote name='Talia']Dobre ma tam warunki? Ile po operacji będzie tam przebywał?[/QUOTE] Warunki ma świetne: OIOM: [IMG]http://www.lcmz.pl/foto/oiom3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lcmz.pl/foto/oiom1.jpg[/IMG] Chirurgia: [IMG]http://www.lcmz.pl/foto/chir5.jpg[/IMG] [B]Marcel przebywa w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt[/B] - [B]Jest to kompleks[/B], [B]czyli przychodnia, sklep, szpital i hotel. Hotel: [IMG]http://www.lcmz.pl/foto/hot4.jpg[/IMG] [/B]
  5. [quote name='Energy']Marinka, ale zabieg żeby widziała?Jakie krople ma Perełka?[/QUOTE] Niestety najprawdopodobniej nie będzie już widziała na to oko, ale nie straci go, bo gruczoły łzowe będą normalnie pracowały.
  6. [quote name='IKA & SONIA']Śliczna jest i kochana, a zarazem bardzo skrzywdzona przez los :-(:-(:-( Skoro jest szansa na to aby sunia widziała na to oczko myślę, że warto spróbować zbierać na nią fundusze. Z doświadczenia wiem, że jest duży odzew zwłaszcza przy dobrej reklamie aukcji cegiełkowej. A jaki jest przewidywany koszt zabiegu?[/QUOTE] Dziś spróbuję dowiedzieć się o koszt tego zabiegu, oraz jakie są realne szanse, że przyniesie ona pożądany skutek
  7. [quote name='magda222']Odnawiać mu allegro czy narazie się wstrzymać i wznowić jak wyzdrowieje?[/QUOTE] Poczekajmy jeszcze chwilkę
  8. [CENTER][SIZE=3][B]To zdjęcie obrazuje moją chudość[/B][/SIZE] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9056/dsc1479.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7070/dsc1480.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6046/dsc1481.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5526/dsc1482e.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. [CENTER][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4894/dsc1467.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9313/dsc1473.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9963/dsc1473m.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/7447/dsc1474.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1687/dsc1476.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3720/dsc1477.jpg[/IMG] Prawda, że jestem piękna :lol: [/CENTER]
  10. [SIZE=3][B]Sara, to cudowny psiak[/B][/SIZE]. [SIZE=3][B]Spacer z nią to prawdziwa przyjemność. Cudownie chodzi na smyczy. Idzie przy nodze. Rozumie komendy. Jest bardzo mądra i piękna, choć mocno wychudzona. Boi się gwałtownych gestów. [/B][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/951/dsc1461.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8060/dsc1459.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6428/dsc1464.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6002/dsc1465.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/78/dsc1466.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. [quote name='Freya73']Marinko, forum szwankuje i nie moglam sie dostac na watek maluszkow, ale juz jestem ufff ... zawsze pamietam o maluszkach.[/QUOTE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B] Dziękuję Ci bardzo za pamięć[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose::Rose::Rose: - fakt dogo ostatnio nie sprawuje się najlepiej :mad:
  12. Wczoraj w Klinice spotkałam opiekunki Kai...są zachwycone jej umiejętnością adaptacji :lol: Kaja jest grzeczna, udało jej się już zgrabnie pokonywać dużą ilość stopni. Dogaduje się z mieszkającymi w domu yorkami, z kotem natomiast mijają się w drodze lekceważąc wzajemnie swoją obecność:evil_lol: Z mężem "babci" zaczęła się już dogadywać i nie ma w tym nic dziwnego, bo to prawdziwy miłośnik zwierząt
  13. Super fotki...zazdroszczę Ci, że możesz je na bieżąco focić :evil_lol:... je niestety nie mam takiej możliwości
  14. [SIZE=4][B]Mario jest przeziębiony i przebywa w szpitalu [/B][/SIZE]
  15. [COLOR=Red][SIZE=4][B]W pierwszym poście brakuje [/B][/SIZE][SIZE=4][B]linku do wątku Perły: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173602-Smutna-PerA-a-kolejna-bieda-z-SzydA-owca-potrzebe-deklarcje-na-hotel?p=13546971#post13546971[/URL] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][B]Zapraszam również na wątki: Marcela: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-SzydA-owca-z-duA-AE-ranAE-na-gA-owie[/URL] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][B]Argo: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173642-Zrezygnowany-Argo-z-ranAE-na-tylnej-A-apie-Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel[/URL] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][B]Majora: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito[/URL] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][B]Mario: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173561-Mario-z-SzydA-owca-potrzebne-deklaracje-na-hotel[/URL]
  16. [CENTER][SIZE=3][B]Zobaczcie jak bardzo się tuli do człowieka[/B][/SIZE] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/709/dsc1505l.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1448/dsc1499.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [SIZE=3][B]Perełka prawdopodobnie nie widzi na to oko. Kropelki są bardzo kosztowne (zapuszczane kilka razy dziennie)...istnieje szansa, że pomogłaby jej operacja jednak zabieg ten jest koszmarnie drogi:-( [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5071/zdjcie7.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3792/zdjcie9.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6303/zdjcie25.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/914/dsc1506.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9845/zdjcie56.jpg[/IMG] [/B][/SIZE]
  18. [SIZE=3][B]Perełka jest przemiłym, spragnionym dotyku ludzkiej ręki psiakiem. Wciąż ufa ludziom, choć tyle w życiu przeszła. Jej suche oko, odstające uszko to efekt deformacji czaszki. Dzisiaj będzie miała zrobione allegro cegiełkowe. [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9434/zdjcie4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1889/zdjcie1se.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3581/zdjcie3.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4918/zdjcie8v.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/5470/zdjcie6.jpg[/IMG] [/B][/SIZE]
  19. [B]Kama210 :loveu: [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][SIZE=4]Dziękujemy [COLOR=Black]Marcel od 4 dni jest w szpitalu. Najpierw musi się podleczyć...operację będzie miał w połowie przyszłego tygodnia [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
  20. [B]Argo jest nadal silnie wystraszony...jego rana jest stara, ale wciąż mu dokucza. Boi się opuszczać boks, w ogóle nie chce chodzić na smyczy...co ten psiak musiał przejść :-(:-(:-([/B]
  21. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/96/dsc1515.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7567/dsc1524.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6226/dsc1527.jpg[/IMG] Major rozumie słowa, jest bardzo przyjacielski w stosunku do człowieka
  22. [COLOR=Red][B]Zapraszam na wątek Majora[/B][/COLOR] -[B][COLOR=Red] Koniecznie[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito/page4[/URL]
  23. Dzisiaj przebywając z Majorem i wyprowadzając go na spacer doszłyśmy do wniosku, czy przypadkiem nie było tak, że Major ma dom w Szydłowcu. Dał się złapać, bo w ogóle nie boi się ludzi. Podejrzewamy, że Major został zabrany zupełnie przez przypadek. Psiak wygląda zbyt dobrze jak na bezdomnego, nie jest wcale wystraszony, pięknie chodzi na smyczy. Ogólnie wygląda na zadbanego, nie jest brudny. [SIZE=4][COLOR=Red][B]Proszę osoby z Szydłowca, bądź zajmujące się wyłapywaniem tam psiaków o wydrukowanie zdjęć Majora i rozwieszenie ich - Być może ktoś go szuka[/B][/COLOR][/SIZE]
  24. [CENTER][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5336/dsc1527t.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2597/dsc1508c.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9364/dsc1509.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6711/dsc1512.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/435/dsc1513.jpg[/IMG] [B] Dzisiejsze zdjęcia Majora[/B] [/CENTER]
×
×
  • Create New...