-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Mario z Szydłowca, już szczęśliwy w kochajacym domu :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[B]Podniosę, bo coś marne jest zainteresowanie Mario :-( [/B] -
[quote name='Talia']Dobre ma tam warunki? Ile po operacji będzie tam przebywał?[/QUOTE] Warunki ma świetne: OIOM: [IMG]http://www.lcmz.pl/foto/oiom3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lcmz.pl/foto/oiom1.jpg[/IMG] Chirurgia: [IMG]http://www.lcmz.pl/foto/chir5.jpg[/IMG] [B]Marcel przebywa w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt[/B] - [B]Jest to kompleks[/B], [B]czyli przychodnia, sklep, szpital i hotel. Hotel: [IMG]http://www.lcmz.pl/foto/hot4.jpg[/IMG] [/B]
-
[quote name='IKA & SONIA']Śliczna jest i kochana, a zarazem bardzo skrzywdzona przez los :-(:-(:-( Skoro jest szansa na to aby sunia widziała na to oczko myślę, że warto spróbować zbierać na nią fundusze. Z doświadczenia wiem, że jest duży odzew zwłaszcza przy dobrej reklamie aukcji cegiełkowej. A jaki jest przewidywany koszt zabiegu?[/QUOTE] Dziś spróbuję dowiedzieć się o koszt tego zabiegu, oraz jakie są realne szanse, że przyniesie ona pożądany skutek
-
[CENTER][SIZE=3][B]To zdjęcie obrazuje moją chudość[/B][/SIZE] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9056/dsc1479.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7070/dsc1480.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6046/dsc1481.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5526/dsc1482e.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4894/dsc1467.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9313/dsc1473.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9963/dsc1473m.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/7447/dsc1474.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1687/dsc1476.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3720/dsc1477.jpg[/IMG] Prawda, że jestem piękna :lol: [/CENTER]
-
[SIZE=3][B]Sara, to cudowny psiak[/B][/SIZE]. [SIZE=3][B]Spacer z nią to prawdziwa przyjemność. Cudownie chodzi na smyczy. Idzie przy nodze. Rozumie komendy. Jest bardzo mądra i piękna, choć mocno wychudzona. Boi się gwałtownych gestów. [/B][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/951/dsc1461.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8060/dsc1459.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6428/dsc1464.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6002/dsc1465.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/78/dsc1466.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Dina i Roksi szczeniaczki z leśnej nory już w CUDOWNYCH DOMKACH!!!
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73']Marinko, forum szwankuje i nie moglam sie dostac na watek maluszkow, ale juz jestem ufff ... zawsze pamietam o maluszkach.[/QUOTE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B] Dziękuję Ci bardzo za pamięć[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose::Rose::Rose: - fakt dogo ostatnio nie sprawuje się najlepiej :mad: -
Szczeniaki i kociaki pani JoliB KOCI KATAR PILNIE POMOC NA CITO!!
Marinka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Wczoraj w Klinice spotkałam opiekunki Kai...są zachwycone jej umiejętnością adaptacji :lol: Kaja jest grzeczna, udało jej się już zgrabnie pokonywać dużą ilość stopni. Dogaduje się z mieszkającymi w domu yorkami, z kotem natomiast mijają się w drodze lekceważąc wzajemnie swoją obecność:evil_lol: Z mężem "babci" zaczęła się już dogadywać i nie ma w tym nic dziwnego, bo to prawdziwy miłośnik zwierząt -
7 szczeniaków i mamusia znalazły domki dzięki Dogomanii!
Marinka replied to michalv's topic in Już w nowym domu
Super fotki...zazdroszczę Ci, że możesz je na bieżąco focić :evil_lol:... je niestety nie mam takiej możliwości -
Mario z Szydłowca, już szczęśliwy w kochajacym domu :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Mario jest przeziębiony i przebywa w szpitalu [/B][/SIZE] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][SIZE=4][B]W pierwszym poście brakuje [/B][/SIZE][SIZE=4][B]linku do wątku Perły: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173602-Smutna-PerA-a-kolejna-bieda-z-SzydA-owca-potrzebe-deklarcje-na-hotel?p=13546971#post13546971[/URL] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][B]Zapraszam również na wątki: Marcela: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-SzydA-owca-z-duA-AE-ranAE-na-gA-owie[/URL] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][B]Argo: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173642-Zrezygnowany-Argo-z-ranAE-na-tylnej-A-apie-Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel[/URL] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][B]Majora: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito[/URL] [COLOR=DarkOrange][SIZE=4][B]Mario: [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173561-Mario-z-SzydA-owca-potrzebne-deklaracje-na-hotel[/URL] -
[SIZE=3][B]Perełka prawdopodobnie nie widzi na to oko. Kropelki są bardzo kosztowne (zapuszczane kilka razy dziennie)...istnieje szansa, że pomogłaby jej operacja jednak zabieg ten jest koszmarnie drogi:-( [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5071/zdjcie7.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3792/zdjcie9.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6303/zdjcie25.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/914/dsc1506.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9845/zdjcie56.jpg[/IMG] [/B][/SIZE]
-
[SIZE=3][B]Perełka jest przemiłym, spragnionym dotyku ludzkiej ręki psiakiem. Wciąż ufa ludziom, choć tyle w życiu przeszła. Jej suche oko, odstające uszko to efekt deformacji czaszki. Dzisiaj będzie miała zrobione allegro cegiełkowe. [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9434/zdjcie4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1889/zdjcie1se.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3581/zdjcie3.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4918/zdjcie8v.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/5470/zdjcie6.jpg[/IMG] [/B][/SIZE]
-
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/96/dsc1515.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7567/dsc1524.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6226/dsc1527.jpg[/IMG] Major rozumie słowa, jest bardzo przyjacielski w stosunku do człowieka -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]Zapraszam na wątek Majora[/B][/COLOR] -[B][COLOR=Red] Koniecznie[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito/page4[/URL] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj przebywając z Majorem i wyprowadzając go na spacer doszłyśmy do wniosku, czy przypadkiem nie było tak, że Major ma dom w Szydłowcu. Dał się złapać, bo w ogóle nie boi się ludzi. Podejrzewamy, że Major został zabrany zupełnie przez przypadek. Psiak wygląda zbyt dobrze jak na bezdomnego, nie jest wcale wystraszony, pięknie chodzi na smyczy. Ogólnie wygląda na zadbanego, nie jest brudny. [SIZE=4][COLOR=Red][B]Proszę osoby z Szydłowca, bądź zajmujące się wyłapywaniem tam psiaków o wydrukowanie zdjęć Majora i rozwieszenie ich - Być może ktoś go szuka[/B][/COLOR][/SIZE] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5336/dsc1527t.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2597/dsc1508c.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9364/dsc1509.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6711/dsc1512.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/435/dsc1513.jpg[/IMG] [B] Dzisiejsze zdjęcia Majora[/B] [/CENTER]