-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Oj Kochaniutka na pewno sie ucieszy...:):)[/QUOTE] [quote name='Energy']Majorku jutro czeka cię spacerek:lol:[/QUOTE] Wczoraj pogoda była paskudna :roll: i nie dałam rady być w Klinice :oops:- mam nadzieję, że uda mi się tam być dzisiaj :p -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Majorku co byś powiedział na jutrzejszy spacerek? -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']odwiedzam Majorka[/QUOTE] A zrobisz mu allegro adopcyjne? - Bardzo ładnie proszę :lol::lol::lol::cool3: [quote name='Aimez_moi']Majorek ja tez do Ciebie zagladam z ranka...:)[/QUOTE] [quote name='AgusiaP']I ja też...[/QUOTE] I ja się do odwiedzin dołączam :lol: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Jak tylko dostanę pismo z Fundacji Major, Marcel i Argo jadą do Funi. Będą potrzebne deklaracje i transport -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Jak tylko dostanę pismo z Fundacji Major, Marcel i Argo jadą do Funi. Będą potrzebne deklaracje i transport -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']a zdjęcia Rosey sobie znalazłam :) Majora poszukam. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=939263171[/URL][/QUOTE] A proszę bardzo - oto one: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito/page34[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito/page34"] [/URL] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']komu najbardziej potrzebne allegro z psiaków?[/QUOTE] Major myslę najszybciej znalazłby dom -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='czerda']ja umowy nie dostałam jeszcze proszę niech ktoś skontaktuje sie z tą kobietą i spróbuje coś uzgodnić tylko----nie wiadomo kim ona jest w tej fundacjii i co warte jest jej słowo[/QUOTE] W wyszukiwarce znalazłam informację, że jest założycielem fundacji -
Jejku...jaka urocza fotka :loveu: ... samodzielna z niej panna :lol::lol::lol:
-
[quote name='anita_happy']HAIDI ma zdjecie z ASTIM :P hihihi a ja mam wiecej zdjec...codziennie piszemy sobie :P ale nie kopiuje...bo po co wam wiedziec o czym plotkujemy :P jak zasłużycie to wkleje:P hmmmmmm...okna mam do umycia:P[/QUOTE] Daj spokój, przyjdzie wiosna wtedy sobie umyjesz... no chyba że światło dzienne nie dociera już przez szyby :evil_lol::diabloti:
-
[quote name='nincia']Marinko pocieszylas mnie :-)[/QUOTE] A czym :lol:... tym, że znam Panią doktor osobiście i wiem, że jest świetnym i oddanym swojej pracy lekarzem :cool3:
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Tak jak napisałam, oświadczenie przekopiowałam z wątku pudlowego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie-Szukamy-dt-ds-potrzebujemy-funduszy-pomA-A-cie?p=14190536&viewfull=1#post14190536[/URL] Napisałam pw do osoby, która je wstawiła, z pytaniem, czyje to oświadczenie - nie dostałam jeszcze odpowiedzi.[/QUOTE] Hmmm, no to szukam dalej, bo w necie krąży takie Oświadczenie z podanymi danymi osobowymi -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'][B]koosiek, przekleilas jakies osiwadczenie bez imienia i nazwiska/nicka? Mozna sie domyslac, (coz, wyrwane z kontekstu) ze FAA chce ... no wlasnie co chce? zrobic z szydlowieckimi psiakami?[/B] [B]koosiek, wytlumacz nam o co chodzi. skad to masz i w jakim celu zostalo to wklejone? prowokacja?[/B][/QUOTE] [B]Właśnie ja także chciałabym wiedzieć kto i gdzie to wkleił, jaki był w tym cel[/B] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']e, to nie tak duzo...) myslalam,ze wiecej. A kto to oswiadczenie zlozyl?[/QUOTE] Tego nie wiem napewno, ale nie osoba, która w tym oświadczeniu jest wymieniona -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Marinkaa jak to porzucone?[/QUOTE] Na wątku ogólnym jest zamieszczone oświadczenie - ktoś je dodał - to oświadczenie jest krzywdzące [quote name='Madallena']Marinkaa, ile palcicie za hotel miesiecznie za psiaki? + karma czy wliczone w cene?[/QUOTE] 456 złotych w przypadku Majora - karma jest wliczona w cenę -
Pamiętacie jeszcze tę ślicznotę :lol: Tak to Kiri we własnej osobie :lol: Kiri była na feriach w górach razem ze swoimi ludźmi :lol:, oto jakie fotki przywiozła :evil_lol: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7459/kiri013.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5966/kiri048.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8114/kiri014.jpg[/IMG] [URL]http://img72.imageshack.us/img72/8114/kiri014.jpg[/URL] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6172/kiri015.jpg[/IMG] Państwo są z niej szalenie zadowoleni :loveu::loveu::loveu: