Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. [B]25 marca na konto FFA o/Wrocław wpłynęło 120 złotych z Bazarków Bico[/B] [B][COLOR=DarkRed][SIZE=3][FONT=Book Antiqua]- Przepięknie Dziękujemy:iloveyou::Rose::Rose::Rose:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [COLOR=Black][B]Bico Bazarki :loveu:[/B][/COLOR] - [COLOR=Red][B]40 złotych[/B][/COLOR]
  2. [B]25 marca na konto FFA o/Wrocław wpłynęło 120 złotych z Bazarków Bico[/B] [B][COLOR=DarkRed][SIZE=3][FONT=Book Antiqua]- Przepięknie Dziękujemy:iloveyou::Rose::Rose::Rose:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [COLOR=Black][B]Bico Bazarki :loveu:[/B][/COLOR] - [COLOR=Red][B]40 złotych[/B][/COLOR]
  3. To może ja spróbuję wkleić zdjęcia :lol: [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/4306/argo.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7512/argo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/133/argo3.jpg[/IMG]
  4. Tylko, że Marcelek jest po kastracji. Przechodził ją niedawno, bo miał ogromne cysty na prostacie... w tym raczej upatrywałabym to podsikiwanie...jakąś męskość w końcu musiał zachować :evil_lol:
  5. Ewuniu, byłaś u Funi w hoteliku? Swietne fotki Majora...szkoda, że nie mogę obejrzeć innych zdjęć Prześlij mi proszę na maila: [email][email protected][/email]
  6. [B]Daria K-G - [COLOR=Red]40 złotych [COLOR=Black]Wpłaty z tego Bazarku: [/COLOR][/COLOR][/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179220-Srebro-GolfikiRA-A-noA-ci-na-psy-z-SzydA-owca-ZakoA-czony-Rozliczamy[/URL] - [COLOR=Red][B]161,84 złotych [/B][/COLOR][B][COLOR=Red](taka kwota wyszła na Argo po podzieleniu 485,54 na 3 psy)[/COLOR][/B]
  7. [B]ITB Media - [COLOR=Red]15 złotych [COLOR=Black]Z Bazarku : [/COLOR][/COLOR][/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179220-Srebro-GolfikiRA-A-noA-ci-na-psy-z-SzydA-owca-ZakoA-czony-Rozliczamy[/URL] - [COLOR=Red][B]161,84 złotych [/B][/COLOR][B][COLOR=Red](taka kwota wyszła na Majora po podzieleniu 485,54 na 3 psy)[/COLOR][/B]
  8. [B]Energy :loveu: - [COLOR=Red]20 złotych (III i IV 2010) [COLOR=Black]Aimez_moi :loveu: - [COLOR=Red]25 złotych [COLOR=Black]WOW. Aleksandra K. :loveu: - [COLOR=Red]40 złotych [COLOR=Black]Wpływ z Bazarku:[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179220-Srebro-GolfikiRA-A-noA-ci-na-psy-z-SzydA-owca-ZakoA-czony-Rozliczamy[/URL] - [B][COLOR=Red]161,84 złotych (taka kwota wyszła na Majora po podzieleniu 485,54 na 3 psy) [/COLOR][/B]
  9. [quote name='MyrkurDagur']I jeszcze miejsce u Murki - mam kolejnego chętnego, a kizimizi na razie nic nie napisała, i wiem tylko, że agata51 dla Bumeranga je także chciała...[/QUOTE] W takim razie przekaż proszę to miejsce agata51, bo kizimizi nie ma pełnych deklaracji na hotel. [B]Rufus :loveu: wyglada wprost rewelacyjnie :multi:[/B]
  10. I o Majorka zapytam ... Myślę, że już na dobre się zadomowił... tylko domku wciąż nie widać
  11. Funiu, a jak Marcel powitał nadejście wiosny? Nadal tak chętnie wraca z wybiegu do swojego boksu?
  12. [quote name='funia']argo jest subtelnym psem ,nie narzucającym sie absolutnie .On delikatnie daje znac ,ze np. chciałby byc pogłaskany .Bardzo lubi głaskanie ,ale juz u siebie w boksie jak nikogo obok nie ma ,na wybiegu patrzy czy Marcel podchodzi do mnie ,jesli tak on czeka i dopiero wtedy podchodzi.[/QUOTE] Argo zawsze zdawał się być stoikiem...ale to bardzo mądry psiak. Na początku nie rozumiał słów nie potrafił chodzić na smyczy, ludzi raczej unikał...jego metamorfoza jest zdumiewająca [quote name='bico']właśnie zrobiłam przelew na kwotę 120 zł na konto Fundacji dla "psiaków z Lublina":cool3: 113 zł pochodzi z bazarków, 7 zł dorzuciłam, żeby "zaokrąglić":evil_lol: proszę o potwierdzenie na wątkach czy kasiorka doszła;)[/QUOTE] Jasne, jak tylko dostanę potwierdzenie natychmiast dam znać :lol: Dzięki wielkie :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Foksia i Dżekuś']Marinkaa, ja moge zrobic wizyte poadopcyjan ale musze miec od ciebie kopie umowy adopcyjnej ,wyslij mi na maila ([email protected])[/QUOTE] Dzięki wielkie...mail poszedł
  14. Marcel domator w dodatku bawiący się jak szczeniak :loveu::lol: ... tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka :cool3: .... Cudne fotki staruszka o młodzieńczym polocie :lol::lol::lol:
  15. Powtórzę raz jeszcze - piękne foty Funiu :loveu::lol: A jak kontakty Majora z innymi psiakami? Cieszę się, że psiaki są u Ciebie takie szczęśliwe. Ostatnio miałam problem z komputerem, ale już jest ok. Jutro więc przystąpię do robienia ogłoszeń
  16. Moje ulubione zdjęcie: [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/7252/terry5.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/9339/terry6.jpg[/IMG]
  17. Kropeczka obecnie ma na imię Teri :loveu: Jak widać na zdjęciach jest bardzo szczęśliwym psiakiem :lol::lol::lol: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3271/terrya.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5593/terry1u.jpg[/IMG] z 8 letnią Marysią: [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8424/terry2.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5321/terry3.jpg[/IMG] Śpiąca Teri: [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5648/terry4.jpg[/IMG]
  18. Hihihi, Funiu piękne zdjęcia :lol::lol::lol:... jak miło jest patrzeć na swobodnie biegające psiaki :loveu::loveu::loveu: ja niestety nie miałam takich możliwości, cały czas były więc na smyczy :cool3: Nie wiem jak Funia :loveu: ... ja przyznam, że psiaki mocno się zmieniały
  19. Dziewczyny z Krakowa, mam do Was serdeczną prośbę...w grudniu ktoś z Krakowa robił dla mojej podopiecznej wizytę przed adopcyjną, niestety nie pamiętam kto Szczeniaczek trafił do tego domu. Został adoptowany 19.12.2009 ma na imię Kajka, czy znaję wśród Was osobę, która zechce przeprowadzić wizytę po adopcyjną? - proszę - sytuacja jest dziwna, bo nie mogę się doprosić o przesłanie zdjęć. Wizyta na ul. Gromady Grudziąż Link do wątku: http://www.dogomania.pl/threads/173110-Ma-cudowny-dom-Taki-na-ktA-ry-warto-czekaAE-Kropka-mocno-w-typie-Jack-Russell-Terrier i psiak:
  20. [quote name='Jagienka']Marinkaa napisz na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/32052-KrakA-w-wAE-tek-pom-plakat-rozlicz-dla-psA-w-i-kotA-w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str-1[/URL] może znajdzie się osoba robiąca wizytę.[/QUOTE] Dzięki wielkie za podpowiedź :loveu::lol::lol::lol: - już napisałam :lol:
  21. Dziewczyny z Krakowa, mam do Was serdeczną prośbę...w grudniu ktoś z Krakowa robił dla mojej podopiecznej wizytę przed adopcyjną, niestety nie pamiętam kto :shake: Szczeniaczek trafił do tego domu. Został adoptowany 19.12.2009 ma na imię Kajka, czy znaję wśród Was osobę, która zechce przeprowadzić wizytę po adopcyjną? - proszę - sytuacja jest dziwna, bo nie mogę się doprosić o przesłanie zdjęć. Ponieważ po ostatnich problemach z dogo nie moge otorzyć pw proszę pisać na adres mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Wizyta na ul. Gromady Grudziąż Link do wątku: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173110-Ma-cudowny-dom-Taki-na-ktA-ry-warto-czekaAE-Kropka-mocno-w-typie-Jack-Russell-Terrier[/URL] i psiak: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4896/dsc1704x.jpg[/IMG]
  22. Dziewczyny z Krakowa, mam do Was serdeczna prośbę...w grudniu ktoś z Krakowa robił dla mojej podopiecznej wizytę przed adopcyjną. Szczeniaczek trafił do tego domu. Został adoptowany 19.12.2009 ma na imię Kajka, czy znaję wśród Was osobę, która zechce przeprowadzić wizytę po adopcyjną? - proszę - sytuacja jest dziwna, bo nie mogę się doprosić o przesłanie zdjęć. Ponieważ po ostatnich problemach z dogo nie moge otorzyć pw proszę pisać na adres mailowy: [email protected]
  23. Jeśli chodzi o Majora, to mam nieodparte wrażenie, że on był najszczęsliwszy na spacerkach. Jak tylko wyszedł ogon merdał z taką szybkością i częstotliwością, że obawiałam się iż odleci. Niezbyt dobrze natomiast znosił zamknięcie w boksie
  24. [quote name='Aimez_moi']Marinkaa a pozniej dala se spokoj? Moze chlopaki ciesza sie z posiadania budy a z jedzeniem jeszcze jakos tak powolutku...[/QUOTE] Tak, później już jadła normalnie i bardzo szybko przybierała na wadze i wzroście
  25. Dziewczyny z Krakowa, mam do Was serdeczna prośbę...w grudniu ktoś z Krakowa robił dla mojej podopiecznej wizytę przed adopcyjną. Szczeniaczek trafił do tego domu. Został adoptowany 19.12.2009 ma na imię Kajka, czy znaję wśród Was osobę, która zechce przeprowadzić wizytę po adopcyjną? - proszę - sytuacja jest dziwna, bo nie mogę się doprosić o przesłanie zdjęć. Ponieważ po ostatnich problemach z dogo nie moge otorzyć pw proszę pisać na adres mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
×
×
  • Create New...