Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Na każdym z wątków zapanowała okrutna cisza :-(, aż boli... Argo hoopaj na górę
  2. Z Norą raz jeszcze :lol: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1298/p4181112.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1104/p4181101.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7824/p4181113.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3930/p4181102.jpg[/IMG] "kółkami" do góry :evil_lol: [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6711/p4181114.jpg[/IMG]
  3. Perełka w blasku anioła :lol: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6933/p4181124.jpg[/IMG] I z Norą - najlepszą przyjaciółką :lol: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3946/p4181126.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5190/p4181127.jpg[/IMG] pełna swoboda w ogrodzie [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9402/p4181104.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6479/p4181105.jpg[/IMG]
  4. Jeszcze cieplutki ogłoszenie majora na cafeanimal.pl [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Major-wspanialy-madry-pies%21%21,13532"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Major-wspanialy-madry-pies!!,13532[/URL]
  5. Nowiusieńki cafeanimal.pl [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Argo-pies-spragniony-czlowieka,13528[/URL]
  6. [B]Piotr w. - [COLOR=Red]30 złotych [COLOR=Black]Aimez_moi - [COLOR=Red]5 złotych [COLOR=Black]MTF Zalesie - [COLOR=Red]25 złotych [COLOR=Black]Bico - [COLOR=Red]20 złotych [COLOR=Black]Energy - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
  7. [B]IkaSonia - [COLOR=Red]20 złotych [COLOR=Black]Aimez_moi - [COLOR=Red]5 złotych [COLOR=Black]Bico - [COLOR=Red]20 złotych [COLOR=Black]P. Rena - [COLOR=Red]50 złotych [COLOR=Black]Energy - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
  8. [B]Aimez_moi - [COLOR=Red]5 złotych [COLOR=Black]MTF Zalesie - [COLOR=Red]25 złotych [COLOR=Black]Bico - [COLOR=Red]20 złotych [COLOR=Black]Mestudi - [COLOR=Red]31 złotych [COLOR=Black]Energy - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
  9. Nowiusieńki cafeanimal.pl z cudnymi fotkami: [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gapa-piekna-madra-10-miesieczna%21%21,14137"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gapa-piekna-madra-10-miesieczna!!,14137[/URL][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/GAPA-szczenie-uratowane-przed-smiercia-pod-kolami-aut%21%21%21%21,13523"] [/URL]
  10. Gapulka, jest piękna, bardzo wesoła, przyjazna i szalenie kochana
  11. [quote name='bico']Argoś, ty tam lepiej dzieciaków nie strasz i im nie dokuczaj:evil_lol: Marinko, wpłaciłam łącznie na koto fundacji 60 zł dla psiaków - dla jednego psa taka wpłata ma znaczenie ale jak się to podzieli przez 3...:-(:-(:-( na więcej teraz mnie nie stać:oops::-([/QUOTE] Arguniu :loveu:, posłuchaj rady ciotki Bico :loveu: - to bardzo dobra rada Bico - Wielkie DZIĘKI :):):)
  12. [quote name='anita_happy']Marinka.... Ty masz RĘKE do ogłoszeń...o Gape juz drugie zapytanie!!!a tak ciszaaa była!!! Major - trzymamy kciuki[/QUOTE] Cieszę się ogromnie i bardzo bym chciała, aby te ogłoszenia były tak owocne, że będziecie musieli wręcz wysilić się w wyborze najlepszego z nich :):):) [quote name='Aimez_moi']O tak Marinkaa..... popatrz czesciej na ogloszenia..... moze cos drgnie...:):)[/QUOTE] Cały czas odnawiam z myślą o szczęśliwym zakończeniu :) [quote name='bico']Marinko, wpłaciłam łącznie na koto fundacji 60 zł dla psiaków - dla jednego psa taka wpłata ma znaczenie ale jak się to podzieli przez 3...:-(:-(:-( na więcej teraz mnie nie stać:oops::-([/QUOTE] Przeogromne DZIĘKI :):):)
  13. Taubi, i co z tym allegro?
  14. Marcelku :loveu::loveu::loveu:, przyznam, że troszkę mi ulżyło, że już nie zalewasz tak mocno boksu...oby to był proces postępujący, oby nie dotyczyła Ciebie ta wstrętna choroba
  15. Arguniu :loveu::loveu::loveu: Ty wiesz czego Ci życzę :loveu::loveu::loveu:
  16. Majorku :loveu::loveu::loveu:, niech Cię wreszcie ktoś pokocha i zapragnie być Twoim człowiekiem :lol::lol::lol:
  17. Gapulka :loveu::loveu::loveu: śliczności...hoopaj na samą górę niech wszyscy wiedzą jaka jesteś wspaniała :loveu::loveu::loveu:
  18. W Klinice kiedyś spróbowali...na szczęście do niczego nie doszło, bo obaj byli na smyczy. Jednak Major też ma kawał charakteru
  19. Zadzwoniłam do Pana Piotra z pytaniem o Perełkę... sunia ma się świetnie i nieźle dokazuje. Wcześniej bała się wchodzić na górne piętro, teraz trudno ją czasami stamtąd zabrać :evil_lol: Stanowią z Norą niezły team, mocno się zaprzyjaźniły... kotek poszedł trochę w odstawkę na własne życzenie. Perełka ma wielkie chęci, aby się z nim pobawić, ale on ucieka. Mam obiecane zdjęcia...jak tylko dostanę podzielę się nimi z Wami.
  20. Zabrała go pod opiek Fundacja For Animals o/ Wrocław, ale teraz będą problemy, bo mają bardzo dużo psów w hotelikach, a kasy brakuje
  21. Arguniu, podniosę, aby Twój watek nie zginął w tłumie
  22. [quote name='nincia']kochani czasem warto czekac..... Borynio ma domek taki na jaki zasluzyl:-)[/QUOTE] Borys ma domek na jaki zasłużył i ludzi jakich pragnął... i to jest piękne, dla takich chwil warto żyć, warto się starać. Równie wielkiego szczęścia życzę ślicznej Gapie :loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='funia']Trudno powiedzieć ile razy sika ,bo jak jest na dworze to sika nie często ,ale za to długo .W boksie w sumie moze tylko 3 razy siknac i juz jest potop bo robi to dlugo.... Ale wydaje mi się ze moze troszkę mniej .Stram sie go przetrzymywac jak najdłużej na dworze (bo on zaraz chce wracac do boksów ,no chyba ze kobite mu wpuszcze to sie z nia bawi ). Dzisiaj oniemiałam ,on biega z pilką .Bawił sie jak roczny szczeniak ,kobieta była na wybiegu więc moze przed nia sie popisywał .... Jest bardzo agresywny w stosunku do Majora ,jak przechodzi obok jego boksu zmienia sie w bestie . [SIZE=4]Rozliczenie za wizyte ,badania i leki[/SIZE] [SIZE=4]10zł[/SIZE] transport do weta [SIZE=4]59zł [/SIZE]w tym ( robaki 7zł ,Biochemia 27zł ,wizyta i pobranie do badań 25zł ) [SIZE=4]15,25[/SIZE] zł w tym ( Rutinoscorbin 5,70zł ,Urenil 9,55zł ) [SIZE=4]10zł[/SIZE] badanie moczu ( laboratorium) [SIZE=4]10zł[/SIZE] zawiezienie moczu ( drugi koniec miasta do laboratorium) [SIZE=5]Razem 104 ,25 zł[/SIZE] .[/QUOTE] Przekażę rozliczenie do Zarządu. Funiu, a jaka jest reakcja Majora na ten wybuch agresji Marcela? Odszczekuje się, czy siedzi zgnębiony i wystraszony? Major, kiedy był w Lublinie i wychodziłyśmy z nim na spacer nigdy sam nie zaatakował innego psa. Dopiero kiedy inny pies okazywał wobec niego agresję potrafił się postawić. Z racji tego, że zawsze był na smyczy łatwo go było odciągnąć.
  24. Adopcje.org - zaakceptowane :lol: - już dodałam link :eviltong:
×
×
  • Create New...