-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Z Norą raz jeszcze :lol: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1298/p4181112.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1104/p4181101.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7824/p4181113.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3930/p4181102.jpg[/IMG] "kółkami" do góry :evil_lol: [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6711/p4181114.jpg[/IMG]
-
Perełka w blasku anioła :lol: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6933/p4181124.jpg[/IMG] I z Norą - najlepszą przyjaciółką :lol: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3946/p4181126.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5190/p4181127.jpg[/IMG] pełna swoboda w ogrodzie [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9402/p4181104.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6479/p4181105.jpg[/IMG]
-
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Jeszcze cieplutki ogłoszenie majora na cafeanimal.pl [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Major-wspanialy-madry-pies%21%21,13532"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Major-wspanialy-madry-pies!!,13532[/URL] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[B]IkaSonia - [COLOR=Red]20 złotych [COLOR=Black]Aimez_moi - [COLOR=Red]5 złotych [COLOR=Black]Bico - [COLOR=Red]20 złotych [COLOR=Black]P. Rena - [COLOR=Red]50 złotych [COLOR=Black]Energy - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
Marinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Nowiusieńki cafeanimal.pl z cudnymi fotkami: [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gapa-piekna-madra-10-miesieczna%21%21,14137"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gapa-piekna-madra-10-miesieczna!!,14137[/URL][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/GAPA-szczenie-uratowane-przed-smiercia-pod-kolami-aut%21%21%21%21,13523"] [/URL] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
Marinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Gapulka, jest piękna, bardzo wesoła, przyjazna i szalenie kochana -
[quote name='bico']Argoś, ty tam lepiej dzieciaków nie strasz i im nie dokuczaj:evil_lol: Marinko, wpłaciłam łącznie na koto fundacji 60 zł dla psiaków - dla jednego psa taka wpłata ma znaczenie ale jak się to podzieli przez 3...:-(:-(:-( na więcej teraz mnie nie stać:oops::-([/QUOTE] Arguniu :loveu:, posłuchaj rady ciotki Bico :loveu: - to bardzo dobra rada Bico - Wielkie DZIĘKI :):):)
-
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']Marinka.... Ty masz RĘKE do ogłoszeń...o Gape juz drugie zapytanie!!!a tak ciszaaa była!!! Major - trzymamy kciuki[/QUOTE] Cieszę się ogromnie i bardzo bym chciała, aby te ogłoszenia były tak owocne, że będziecie musieli wręcz wysilić się w wyborze najlepszego z nich :):):) [quote name='Aimez_moi']O tak Marinkaa..... popatrz czesciej na ogloszenia..... moze cos drgnie...:):)[/QUOTE] Cały czas odnawiam z myślą o szczęśliwym zakończeniu :) [quote name='bico']Marinko, wpłaciłam łącznie na koto fundacji 60 zł dla psiaków - dla jednego psa taka wpłata ma znaczenie ale jak się to podzieli przez 3...:-(:-(:-( na więcej teraz mnie nie stać:oops::-([/QUOTE] Przeogromne DZIĘKI :):):) -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Taubi, i co z tym allegro? -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Majorku :loveu::loveu::loveu:, niech Cię wreszcie ktoś pokocha i zapragnie być Twoim człowiekiem :lol::lol::lol: -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
Marinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Gapulka :loveu::loveu::loveu: śliczności...hoopaj na samą górę niech wszyscy wiedzą jaka jesteś wspaniała :loveu::loveu::loveu: -
Zadzwoniłam do Pana Piotra z pytaniem o Perełkę... sunia ma się świetnie i nieźle dokazuje. Wcześniej bała się wchodzić na górne piętro, teraz trudno ją czasami stamtąd zabrać :evil_lol: Stanowią z Norą niezły team, mocno się zaprzyjaźniły... kotek poszedł trochę w odstawkę na własne życzenie. Perełka ma wielkie chęci, aby się z nim pobawić, ale on ucieka. Mam obiecane zdjęcia...jak tylko dostanę podzielę się nimi z Wami.
-
Zabrała go pod opiek Fundacja For Animals o/ Wrocław, ale teraz będą problemy, bo mają bardzo dużo psów w hotelikach, a kasy brakuje
-
[quote name='nincia']kochani czasem warto czekac..... Borynio ma domek taki na jaki zasluzyl:-)[/QUOTE] Borys ma domek na jaki zasłużył i ludzi jakich pragnął... i to jest piękne, dla takich chwil warto żyć, warto się starać. Równie wielkiego szczęścia życzę ślicznej Gapie :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='funia']Trudno powiedzieć ile razy sika ,bo jak jest na dworze to sika nie często ,ale za to długo .W boksie w sumie moze tylko 3 razy siknac i juz jest potop bo robi to dlugo.... Ale wydaje mi się ze moze troszkę mniej .Stram sie go przetrzymywac jak najdłużej na dworze (bo on zaraz chce wracac do boksów ,no chyba ze kobite mu wpuszcze to sie z nia bawi ). Dzisiaj oniemiałam ,on biega z pilką .Bawił sie jak roczny szczeniak ,kobieta była na wybiegu więc moze przed nia sie popisywał .... Jest bardzo agresywny w stosunku do Majora ,jak przechodzi obok jego boksu zmienia sie w bestie . [SIZE=4]Rozliczenie za wizyte ,badania i leki[/SIZE] [SIZE=4]10zł[/SIZE] transport do weta [SIZE=4]59zł [/SIZE]w tym ( robaki 7zł ,Biochemia 27zł ,wizyta i pobranie do badań 25zł ) [SIZE=4]15,25[/SIZE] zł w tym ( Rutinoscorbin 5,70zł ,Urenil 9,55zł ) [SIZE=4]10zł[/SIZE] badanie moczu ( laboratorium) [SIZE=4]10zł[/SIZE] zawiezienie moczu ( drugi koniec miasta do laboratorium) [SIZE=5]Razem 104 ,25 zł[/SIZE] .[/QUOTE] Przekażę rozliczenie do Zarządu. Funiu, a jaka jest reakcja Majora na ten wybuch agresji Marcela? Odszczekuje się, czy siedzi zgnębiony i wystraszony? Major, kiedy był w Lublinie i wychodziłyśmy z nim na spacer nigdy sam nie zaatakował innego psa. Dopiero kiedy inny pies okazywał wobec niego agresję potrafił się postawić. Z racji tego, że zawsze był na smyczy łatwo go było odciągnąć.
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
Marinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Adopcje.org - zaakceptowane :lol: - już dodałam link :eviltong: