Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. A sms - brzmi tak: „ Dobry wieczór. Z tej strony Aneta R.. Mamy poważny kłopot z Kajką, obawiam się że będziemy musieli ją oddać. Nie wiem czy to my popełniliśmy błąd, co jest powodem, ale kaja próbuje gryźć moją babcię. Czasami nie może nawet wyjść z pokoju bo Kaja skacze po jej drzwiach. A jak je otworzy to od razu do niej skacze i zęby szczerzy. Wczoraj złapała mnie za ramie i przejechała zębami boleśnie. Proszę o odpowiedź na mojego smsa. Mam małe dziecko i trochę się boję o nie. Kaja jest strasznie charakterna. Na pewno nie nadaje się do domu z dzieckiem. Ma komplet szczepień. Jest zadbana. Myślę, że potrzebuje domu z ogrodem z racji charakteru...”
  2. [quote name='rita60']O zesz:angryy:biedna mała:shake:[/QUOTE] Boję się, o jej psychikę. Jestem ciekawa jak podchodzili do jej wychowania...pewnie traktowali jak maskotkę i teraz są tego skutki... to jest terier przecież
  3. [COLOR=DarkRed]19 grudnia 2009 roku siostra Kropeczki Kaja opuściła Klinikę i pojechała do nowego domu w Krakowie. Dom był sprawdzony...ludzie zachwyceni...ja troszkę mniej, bo do tej pory nie dostałam ani jednego zdjęcia Kai. Pani Aneta tłumaczyła to wysłaniem zdjęć, które jednak nigdy do mnie nie dotarły, o czym ją poinformowałam,,,na co odpowiedziała, że widocznie pomyliła adres mailowy (odpowiadając na mój monit, jednak nie pomyliła adresu). Poźniej tłumaczyła brak zdjęć awarią komputera...wykrętów było masę... W końcu poprosiłam wolontariuszkę z krakowskiego TOnZ o wizytę po adopcyjną. Relacje z wizyty w domu były pozytywne. Wczoraj natomiast dostałam od p. Anety dwie obszerne wiadomości sms...w których p. Aneta poinformowała mnie, że Kaja jest bardzo agresywna i będzie musiała ją oddać. Podobno nie lubi babci p. Anety i zachowuje się w stosunku do niej b. agresywnie. Założę Kai osobny watek... Oto ostatnie ze zdjęć Kai: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4896/dsc1704x.jpg[/IMG] [/COLOR]
  4. [quote name='IKA & SONIA']Marinkaa ja również chcę przenieść moja deklarację., ale nie wiem który chłopczyk jest bardziej potrzebujący. Daj znać, a wpłacę kasę z właściwym tytułem ;)[/QUOTE] Dzięki wielkie :loveu:...to może z tytułem "Marcel i Argo"... będzie po 10 złotych na każdego z nich :lol:
  5. U Marcela to samo, co u Argo...głucha cisza...
  6. Zaakceptowane [B]adopcje.org: [/B][URL]http://www.adopcje.org/adopcja48207.html[/URL]
  7. Świeżo zrobiony cafeanimal: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pilot,14718[/URL] adopcje.org zostały już zaakceptowane...ale znów edytowałam, aby dodać film
  8. Zapisuję ... finansowo na razie niestety nie pomogę :oops:...ale będę kombinować Pobrałam Banerek
  9. Na maila dostałam taką wiadomość z gumtree.pl: [B]"Witam chciałabym dać pieskowi kochający domek. Proszę o odpis. Dzi\ękuję."[/B] Odpisałam następująco: [B]"Witam, ja jestem tylko ogłoszeniodawcą. W sprawie potencjalnej adopcji Pilota proszę się zwrócić do osoby, której dane kontaktowe są podane w treści ogłoszenia, tj.: 694529231 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam serdecznie[/B] [B] Anna"[/B]
  10. I dla kolejnej mojej pupilki jeszcze jedno ogłoszenie: [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/zyta-piekna-madra-mloda_5400.html[/URL]
  11. Jeszcze jedno ogłoszenie dla mojej ulubienicy: [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/elizka-sliczna-malutka-mloda-sunia_5397.html[/URL][URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/gapa-sliczna-malutka-mloda-sunia_5395.html"] [/URL]
  12. I jeszcze jedno ogłoszenie dla Gapulki: [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/gapa-piekna-madra-10-miesieczna_5394.html[/URL]
  13. Nowe ogłoszenie: [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/marcel-czeka-na-swoja-szanse_5393.html[/URL]
  14. Nowe ogłoszenie: [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/argo-czy-mozna-przejsc-obojetnie_5392.html[/URL]
  15. [quote name='Aimez_moi']Marinkaa nastepne wplaty na Majora podzielisz na Marcelinka i Argusia.....dobrze?[/QUOTE] Dobrze :lol: Pięknie Ci dziękuję :Rose::Rose::Rose: [B]Kochana jesteś :loveu::loveu::loveu:[/B]
  16. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pilot,14638[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5124407_pilot.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/12064/[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=58632[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=58633[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,15598,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/pilot_184825.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=76000&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/4825/pilot.php[/URL] [URL]http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,27906,pilot,pl.htm[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pilot-W0QQAdIdZ204326721[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=29488[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6/10/33454.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert4206518.html[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=92913126&g=6[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/20894/podglad/[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/pilot-duzy-przyjazny-i-madry_5390.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/pilot_duzy_piekny_pies_25162.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/119475-pilot-duzy-piekny-pies-oferta-krakow/[/URL] [URL]http://lublin.szerlok.pl/oferta/pilot-piekny-madry-duzy-pies-ID1PQK.html[/URL] [URL]http://krakow.szerlok.pl/oferta/pilot-piekny-madry-duzy-pies-ID1PR6.html[/URL] [B]adopcje.org - czeka na akceptację[/B] [COLOR=DarkRed][B]cafeanimala cały czas będę odnawiać poprzez dodawanie ogłoszeń co 2-3 dni[/B][/COLOR]
  17. Javena dzięki za zaproszenie ... jeśli będą nowe fotki przyłączę się do ogłoszeń
  18. 1 maja 2010 roku kochany psiak z Szydłowca [B]Major[/B] :loveu: znalazł cudowny dom :multi::multi::multi: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5878/dsc2918v.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1016/dsc3027.jpg[/IMG]
  19. Co słychać u pięknej i miłej Elizki?
  20. Co słychać u przemiłej Zyty? Co z tą wizytą p/a?
  21. Nowiuteńki cafeanimal: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Marcel,14598[/URL]
  22. Nowiutki, jeszcze cieplutki cafeanimal: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Argo-pies-spragniony-czlowieka,14597[/URL]
  23. [quote name='Aimez_moi']No co Ty....:):):) Nie ma sprawy.......[/QUOTE] Dzięki za wyrozumiałość :lol:
×
×
  • Create New...