Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. [quote name='bico']Czuję, że Kaja nie mam tam dobrych warunków, [B]oni coś kręcą, [/B]a do na dodatek sądzę, że nie zechcą jej oddać po dobroci i będzie zadyma...Nie wierzę, że w poniedziałek P.Aneta lub jej mąż się do Marinkaa z własnej woli odezwą i pewnie już tel nie będą w ogóle odbierać:shake:[/QUOTE] Twoje przeczucia są dokładnie takie same jak moje - [B]na bank oni kręcą[/B]. Dlaczego telefon pani Anety odbiera mąż... i to w dodatku z takim tekstem:" no co tam znowu?" Dlaczego nie dzwoni w poniedziałek i dlaczego tego samego dnia nie odbiera telefonu ode mnie?
  2. Pani Aneta, telefonu do mnie oczywiście nie wykonała :mad:....mało tego nawet nie odebrała mojego telefonu za to napisała smsa o następującej treści: [B]" Dzień dobry. Przepraszam, że się nie odzywałam ale zepsuł mi się telefon. Piszę od męża. O Kaję proszę się nie martwić, nie oddamy jej. Nawet ostatnio się trochę poprawiła, jakby spoważniała. Pozdrawiam. Aneta"[/B] Nic...ani słowa o babci, jak w tej chwili traktuje psiaka (tacy starzy ludzie się przecież nie zmieniają) Jeśli natomiast chodzi o zepsuty telefon...to jestem bardzo sceptyczna...to samo było kiedy prosiłam o zdjęcia - wówczas popsuł się komputer...
  3. Funiu :loveu: fantastyczne zdjęcie :multi: Wiem, że straszliwie boi się błysków i grzmotów...najchętniej wkopałby się wówczas głęboko w ziemię
  4. Cudowne wieści :lol::multi:...ale to w sumie nic dziwnego Latika to śliczna psinka :loveu: Latika :loveu::loveu::loveu:...szczęścia SZCZĘŚCIA szczęścia :lol: Powodzenia w dalszych szczęśliwych adopcjach :thumbs::thumbs::thumbs:
  5. Boniu...śliczne fotki :loveu:
  6. Funiu jak maluszki? Mam nadzieję, że nie sprawiają kłopotów? Chcę ruszyć z ogłoszeniami dla nich, ale potrzebuję informacji i jeśli dałoby radę foteczek
  7. [quote name='Evelka']I co z Kają? Czy p. Aneta się kontaktowała?[/QUOTE] Znów były słowa rzucone na wiatr - nie zadzwoniła :mad::shake:
  8. [quote name='GrubbaRybba']I jak, dzwoniła???[/QUOTE] Do tej pory jakoś nie...
  9. Rozmawiałam przed chwilka z mężem pani Anety...on jest przeciwny oddawaniu psiaka, twierdzi, że zżył się bardzo z Kają i ją uwielbia...jednak umowę podpisała jego żona... Kaja nie wykazuje agresji do nikogo z rodziny, oprócz wspomnianej babci Poinformowałam męża pani Anety, że jeżeli do poniedziałku (umówiliśmy się na telefon w poniedziałek) pani Aneta się ze mną nie skontaktuję będę zmuszona odebrać pieska
  10. [quote name='ewexoxo']I jaki jest dalej plan? Bedziecie próbować zabrać Kaję?[/QUOTE] Nie będziemy mieć chyba innego wyjścia...zaraz spróbuję po raz kolejny dodzwonić się do pani Anety
  11. Nadal nie mam kontaktu...połączenia ode mnie odbiera tylko poczta głosowa
  12. Poznajecie te dwa maluchy...to bracia Kai :loveu: i Kropeczki :loveu: :lol:: [B]Kiki[/B]: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/338/img5900v.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7381/img5902a.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7/img5992i.jpg[/IMG] [B]Kayko: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6980/dscf1310ta.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4440/dscf1468i.jpg[/IMG] [/B]
  13. [quote name='funia']Wpłyneło 300zl za hotelowania naszego dziadka .dziękuję .W poniedziałek wysyłam kolejna fakture za okres od 15 maja do 15 czerwca . Dziadek wesoły,zaczepny i jak zwykle zasuwa jak torpeda do budki ....Ależ on ją kocha:evil_lol: Hotelowanie Majora zostało również rozliczone .[/QUOTE] Ufff....co za ulga :lol: Marcel cieszy się bardzo swoją budką, swoim miejscem. Na początku zastanawiałyśmy się z Funią, czy nie dałoby rady umieścić Marcela i Argo w jednym boksie...Marcel jednak natychmiast wybił nam to z głowy, kiedy zwarczał Argo próbującego ulokować się obok niego w budce
  14. [quote name='funia']Wpłynęło 450zł za hotelowanie Argo .Dziękuje . W poniedziałek wysylam fakturę za okres od 15 maja do 15 czerwca . U Argo jest po staremu ,czyli dobrze .Trzeba go odrobaczyć bo juz przyszła na to pora .zrobie to w tym tygodniu .[/QUOTE] Bogu niech będą dzięki...bo strasznie się tym gryzłam...
  15. [quote name='_ogonek_']Ja też trzymam kciuki :loveu: A czy będzie jakaś kontrola przedadopcyjna?[/QUOTE] No powinna być...bez niej nie ma adopcji
  16. Elizko śliczności nasze :loveu: sprawuj się dobrze i bądź szczęśliwa :lol:... :multi::multi::multi:jak ja się cieszę :multi::multi::multi:...aż mi słów brakuje :multi::multi::multi:
  17. [quote name='Energy']Marinka doszła moja wpłata?[/QUOTE] [B]Doszła :lol: 20 złotych - mam rozumieć, że to na maj i czerwiec? Dziękujemy pięknie :loveu::loveu::loveu: [/B] [quote name='czerda']a jak u sunieczek z ogłaoszeniami?może na jakimś bazarku można zrobić im pakiet[/QUOTE] Co do ogłoszeń, to pomyślałam sobie, aby zaczekać przynajmniej do pierwszego szczepienia...ale mogę ruszyć z nimi już teraz
  18. ...albo z ochotą i namaszczeniem pilnuje swego boksu...u nas pogoda taka sobie, ciepło ale pochmurno
  19. Pewnie tak :lol:...ach ta miłość :cool3::lol:
  20. [quote name='anita_happy']heh...Marinka ... mam pomysł... bazarek Dogomaniacki zrób...[/QUOTE] ...z myciem okien :evil_lol: ciekawe czy ktoś kiedykolwiek wpadł na ten pomysł :evil_lol: [quote name='anita_happy']hej dziewczynki...a co to nikt tu nie był!!![/QUOTE] ....no właśnie:placz:
×
×
  • Create New...