Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. [quote name='funia']NO bo te jakos sie udały bo Marcel pozował .....Ale ruchliwemu psu cieżko jak pierun zrobic[/QUOTE] Ale Tobie bardziej ufa, jest z Tobą na co dzień...my musiałyśmy go ścigać, aby jakąś fotkę mu zrobić [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/262.gif[/IMG]
  2. Kajuniu, jaka ty kochana i mądra dziewczynka jesteś :) [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/262.gif[/IMG]
  3. Funiu:loveu: ... przepiękne foty :multi::multi::multi: i Ty twierdzisz, że nie masz talentu :-o
  4. [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6168/20100623285.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1724/20100622283.jpg[/IMG]
  5. [B][SIZE=5][FONT=Century Gothic]Marcel ma ok. 10 lat [/FONT][/SIZE][/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-Szyd%C5%82owca-z-du%C5%BC%C4%85-ran%C4%85-na-g%C5%82owie-%28[/URL] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5537/p1011752.jpg[/IMG] [B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1091302284[/URL][/B]
  6. Marcel właśnie wraca do domu:) Był bardzo zestresowany (nawet nie zrobił od rana siku), ale grzeczny...zachował wszystkie swoje zęby :cool2:, został tylko usunięty potworny kamień, który porastał nawet dziąsła. Zęby trzonowe jak się okazuje są w całkiem niezłym stanie...nieco gorzej prezentują się przednie. Kiedy zobaczył Funię bardzo się ucieszył :)...człowiek którego zna, którego kocha i któremu ufa przyjechał po niego i zabrał do domu, do swojego boksu, do swojej budki... Funiu :loveu: wielkie dzięki :Rose::Rose::Rose:
  7. Właśnie odebrałam telefon od Funi. Kaja miała robione prześwietlenie, kość nie jest złamana ani pęknięta...jednak dla pewności zdjęcie zostanie wysłane do Lublina aby sprawdzić diagnozę. Kaja ma najprawdopodobniej krzywicę wczesno szczenięcą spowodowaną niedożywieniem
  8. [quote name='Energy']Nie no bez takich pomysłów proszę:shake: To szczylek, na pewno nie jest to żaden guz, oby nie...[/QUOTE] Też myślę, że nie wolno nam nawet artykułować tego typu podejrzeń... Boże, gdyby te maluchy pozostały tam, gdzie je znaleziono miałyby mizerne szanse na przeżycie... Funiu wielkie dzięki, że tak troskliwie i wnikliwie się nimi zajmujecie wraz z TZ :) Oby choroby psiaków omijały hotelik dalekim łukiem, bo wiem jak bardzo się martwisz kiedy któremukolwiek coś jest
  9. 04.06 [B]Ika & Sonia - [COLOR=Red]10 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]04.06 [B]P. Rena - [COLOR=Red]25 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]04.06 [B]Aimez_moi - [COLOR=Red]15 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]15.06 [B]Aldrumka (bazarek) - [COLOR=Red]218 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]21.06 [B]MTF Zalesie - [COLOR=Red]25 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]22.06 [B]Ranias2 - [COLOR=Red]25 złotych [COLOR=DarkRed]Gorące podziękowania dla wszystkich, którym los Argo nie jest obojętny [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/160/milosne054.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  10. 04.06 [B]Ika&Sonia - [COLOR=Red]10 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]04.06 [B]P. Rena - [COLOR=Red]25 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]04.06 [B]Aimez_moi - [COLOR=Red]15 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]21.06 [B]MTF Zalesie - [COLOR=Red]25 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]22.06 [B]Ranias2 - [COLOR=Red]25 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]22.06 [B]Jolanta I. - [COLOR=Red]10 złotych [/COLOR][/B][COLOR=Red][B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]Gorące podziękowania dla wszystkich, którym los Marcela nie jest obojętny [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/160/milosne054.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  11. Kajeczko :*, obyś szybko wróciła do zdrowia W sercu Funi jesteś już tak głęboko, że zabrała cię dziś ze sobą do pracy :)
  12. [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9450/p1090613.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7523/p1090616o.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5986/p1090978.jpg[/IMG]
  13. Pamiętacie Dinkę:), która teraz nosi imię Pati:) Oto jakie wieści o suni otrzymałam: Witam ciepło.Sunia Patunia ma się świetnie (tfu, na koty urok!). Dopiero co zaliczyła pierwszą cieczkę i poczuła się suczką alfa. Próbuje ustawiać 5-letnią Basię, do staruszki 16-letniej Indiany nie startuje, za to tuli się czule. Widać zostało jej coś w genach po matce, bo w ogródku ryje wielkie rozległe dziury, w czym jej Basia dzielnie pomaga. Mała jest rozkoszna i przytulna, skoczna bardzo, z odbicia wskakuje na ręce mojego syna i najchętniej siedzi na kolanach. Zbiorowego zdjęcia z Basią nie udało mi się zrobić, bo Baśka nie lubi szczęku migawki i widoku aparatu. Podsyłam najnowsze. Nie potrafię zmniejszać zdjęć!!! Pozdrawiam serdecznie. Jak obrobię zdjęcia wstawię je na wątek
  14. Kosiek wielgachne dzięki :) za plakacik :) Już wydrukowałam...jutro idę rozwiesić w sklepach zoologicznych :)
  15. Oto zdjęcie, jakie dziś dostałam od Funi...Marcel czeka na zabieg [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5330/20100622280.jpg[/IMG]
  16. Zaraz napiszę do zarządu, bo tak być nie może
  17. Zaraz napiszę do Zarządu ... dług musi być spłacony
  18. Funiu, ja także mam nadzieję, że ta opuchlizna na łapce Kai, to wynik ukąszenia owada. Mam nadzieję, że dziś Kajunia lepiej się czuje...czy nie dość już wycierpiała?
  19. [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5654/20100617262.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7222/20100617267.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/9888/20100618274.jpg[/IMG]
  21. Myślę, że Kai przydałaby się kostka wapienna. Może ona potrzebuje wapna zwyczajnie. Mai pewnie zresztą też nie zaszkodzi:)
  22. [quote name='ranias']Marcelino to piesio- weteran , może burza mu niestraszna.Chociaż, chociaż mój stary Bobiś z każdym rokiem boi się bardziej. Wczorajszą burzę przeżył w szafie..[/QUOTE] Marcelek właśnie panicznie boi się burzy...on ją wyczuwa zanim nadejdzie
  23. [quote name='Evelka']Wyślij mi proszę adres. Postaram się tam wpaść (mam nadzieję, że nie będzie to drugi koniec miasta;p), choć na razie kiepsko u mnie z czasem (sesja...:roll:), więc nie obiecuję, że byłoby to już zaraz... [/QUOTE] Dzięki za zaoferowana pomoc :) Sprawa Kai jest dla mnie bardzo ważna. Jeśli mogłabyś zrobić przy okazji wizyty zdjęcia psiaka byłoby super, bo jakoś nie spodziewam się ich ze strony pani Anety. Masz ode mnie pw
  24. Marcelku podniosę cię psiaku...mam nadzieję, że wczoraj nie było u ciebie żadnej burzy
  25. Wciąż trzymam mocno kciuki za zdrowie wszystkich psiaków...oby to cholerstwo nie powróciło
×
×
  • Create New...