Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Telefon miałam jeden, ale nie dałam Gordonka! Znowu miałby mieszkać na dworze w budzie! Szukamy dalej ...
  2. Ja również polecę psiaki nie z dt, ale ze schroniska w Białej Podlaskiej http://www.azyl-schronisko.pl/
  3. Gordonek na spacerku ze swoją koleżanką - Lolą :)
  4. Po Gordonka się nikt nie zgłosił, nikt nawet nie zadzwonił, więc nie wiemy tak naprawdę jak to się stało! Jak widać ludzie nie odpowiedzialni!
  5. Gordon zamieszkał w Białej Podlaskiej, niedaleko schroniska, nie ma innych zwierząt, ani dzieci - poprzedni psiak Państwa odszedł. Domek jednorodzinny, podwórko, oczywiście wszystko ogrodzone! Prosiłam Panią o zdjęcia, informacje, więc jak tylko dostanę, to od razu wstawiam na wątek :)
  6. Gordon na reszcie w domku :klacz: :klacz:
  7. Do adopcji poszedł Gordon, Bejotko tel. był z Twojego ogłoszenia :) Pani dzwoniła do mnie, mieszka niedaleko schroniska w domku, mieszka z mężem, stracili swojego pieska i miejsce zajął teraz Gordon :) Do adopcji poszedł również Buli - to nowy psiak, i poszła Nadi ( psiaki zamieszkały razem :) )
  8. Cynka pozdrawia z nowego domku ! Śpi z synem Pani na łóżku :)
  9.     Lulu nie jest duża, na zdjęciach się taka wydaje, ale w rzeczywistości to taka filigranowa dziewczyna :)
  10. Adoptowana została Cynka! Nie chciałam nic pisać, ponieważ na początku były małe problemy, jednak pomalutku Cynka się dobrze klimatyzuje, z każdym dniem jest coraz lepiej :) Państwo chcą i będę z nią pracować :)
  11. Aza Bejotko jest po operacji, na razie wszystko jest dobrze! Wróciła już z izolatki do staruszków :)
  12. Bejotko Amor poszedł do adopcji, widziałam jego ogłoszenie na oxl
  13.     Szczerze mówiąc nie wiem co z Luckym, zapytam w poniedziałek
  14. Do adopcji poszedł Bemol, a właściwie był to Demol, trochę zamieszania było z jego imieniem :) poszła również - po raz drugi, Blanka. Miałam dzisiaj tel. w sprawie adopcji Megan :) Pan ma dzwonić jeszcze w poniedziałek i ewentualnie się umówimy w schronisku :)
  15. U Gordonka wszystko w porządku, czeka chłopak jedynie na domek ...
  16. We wtorek bądź środę ( dokładnie nie pamiętam ) została adoptowana BLANKA, jednak tym domem nie cieszyła się zbyt długo :( Wczoraj została zwrócona, adopcja była nieprzemyślana, a raczej nie została dogadana ze wszystkimi domownikami, najbardziej w tym wszystkim ucierpiała ona!
  17. 31 naszych podopiecznych bierze udział w akcji DlaSchroniska.pl i czekają na Waszą pomoc. A pomóc można w bardzo prosty sposób. Wystarczy wybrać dowolny produkt z listy w serwisie, aby paczka z prezentami trafiła w łapy wybranego przez Was psiaka!
  18. sunieczka już w swoim nowy domku, po tylu latach Sindi opuściła w końcu schronisko :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
  19.    ] NIKT nie dzwoni !!!!
  20.     Oficjalne jego imię to SIR CHARLES, a ja go nazywam CZESTER :)
  21. Bemol ma ok. 3 m - cy, niestety trudno nam powiedzieć jaki duży będzie :shake: Jeśli chcesz możesz go poogłaszać :) Ja czytałam ostatnie Twoje ogłoszenia - SUPER :Rose:
  22. W poniedziałek trafił do nas taki cudny szczeniak - który dostał na imię Bemol :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...