Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [B]Mopik[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 3 lata 2 miesiące [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Biała Podlaska [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Biały, niewielki, kudłaty psiak.Mopik nie widzi na jedno oko, jednak całkowicie sprawny. Towarzyski i jak na swój wiek bardzo wesoły. [B]kontakt:[/B] AZYL Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białej Podlaskiej ul. Olszowa 4 21-500 Biała Podlaska KIEROWNIK SCHRONISKA Marek Pawłowski Tel. 083 344 51 37 504 177 547 [URL="http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/2217.jpg"][IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/250/2217.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/3/normal/2217.jpg[/IMG]
  2. [B]Stefan[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 1 rok 4 miesiące [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] 18 [B]miasto:[/B] Biała Podlaska [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Fajniuch tylko potrzebuje kąpieli i wyczesania i wówczas będzie naprawdę piękny. Szczeka na obcych a jak się podejdzie to jest potulny i powoli nabiera zaufania. Kto może zaopiekować się tym cudownym pudelkiem i uratować go przed zimą w budzie. [B]kontakt:[/B] AZYL Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białej Podlaskiej ul. Olszowa 4 21-500 Biała Podlaska KIEROWNIK SCHRONISKA Marek Pawłowski Tel. 083 344 51 37 504 177 547 [URL="http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/36486.jpg"][IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/250/36486.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/3/normal/36486.jpg[/IMG]
  3. pytałam się też gdzie jest,ale tego już nie dostałam... wysłałam jej jeszcze takiego e-maila (po niemiecku) i czekam
  4. Kluseczka3 płeć: suka wiek: 10 miesięcy rasa: mieszaniec miasto: Biała Podlaska sterylizacja: nie szczepienia: nie odrobaczenie: tak opis: 22 czerwca 2009r. zabraliśmy do schroniska z ul. Głębokiej Kluseczkę3 z dwoma braciszkami i trzema siostrzyczkami. Jest wspaniała, tylko ma od urodzenia niesprawną prawą łapkę ale radzi sobie dzielnie z chodzeniem. Można usunąć niesprawność łapki operacyjnie, z tymże zbieramy na to fundusze! Wyrośnie na niedużego pieska. Kto zaopiekuje się taką małą, kochaną fajniuszką?! - już została sama w schronisku... Tylko miłość i ciepło domowe może jej pomóc! Już jest po trzecim etapie skomplikowanej operacji, która odbyła się pomyślnie dzięki Pani Marcie Kwaczyńskiej! Bardzo dziękujemy za tak cudowną wielomiesięczną opiekę! kontakt: zwierzę aktualnie znajduje się pod opieką wolontariusza kontakt w sprawie zwierzaka: kontakt: AZYL Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białej Podlaskiej ul. Olszowa 4 21-500 Biała Podlaska KIEROWNIK SCHRONISKA Marek Pawłowski Tel. 083 344 51 37 504 177 547
  5. kopiuję e-maila,którego dostałam od wolontariuszki: Witam , tak- stronę prowadzi wolontariusz i schronisko prowadzi wolontariusz,kiedyś ja teraz pani Ewa Pawłowicz i jest ciężko to wszystko ogarnąć bo są problemy finansowe. Trochę pomagamy i jakoś leci choć czasami boli glowa od zmartwień . pozdrawiam Dorota
  6. www.bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-43068.html
  7. na hotel to raczej brakuje pieniędzy,ale do DT tak
  8. [B]Sara[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 2 lata 3 miesiące [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Biała Podlaska [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Poszukuje nowego domu bo Właściciel musi wyjechać do pracy! Bardzo ułożona przytulanka! [URL="http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/38937.jpg"][IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/250/38937.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/2/normal/38937.jpg[/IMG]
  9. Pisałam dwa razy e-maila do Anji Klitzke,czy mogę dostać zdjęcia Binga i dostałam,tylko nie umiem wstawić zdjęcia Hi, ich habe ein Foto von Bingo bekommen. LG Anja Klitzke
  10. Magenka1 cieszę się,że jesteś i za chęć pomocy,wszystkim.Jeśli tylko się czegoś dowiem,to napiszę.Może jeśli tam będzie,to prześle mi parę zdjęć
  11. Funia ja napisałam do wolontariuszki e-maila,bo mi podała,jeśli napisze,to ja się jej zapytam co z tymi psami
  12. Znalazłam na stronię tel kom do wolontariuszki,napisałam do niej SMS-a,żeby napisała do mnie e-maila,bo nie bardzo mogę teraz rozmawiać
  13. mi się też wydaje,że jacyś wolontariusze są.Jak byłam w sobotę,to widziałam jakąś dziewczynę w środku,a na zewnątrz chodził z nami pracownik
  14. Elmira jak byś mogła porozwieszać ogłoszenia to byłoby fajnie.Ja teraz nie wiem kiedy będę w schronisku,ale postaram się zrobić jakieś zdjęcia,oczywiście nie wszystkim,bo myślę,że psiaków jest więcej niż 320,dalej za budynkiem są jeszcze kierownik schronu mówił,ale dzikie i agresywne
  15. ja zrobiłam jamnisi ogłoszenie na adopcje psa
  16. Ja osobiście wolontariuszką tam nie jestem,ale kiedy mogę to zawożę jedzenie psiakom,pomagam ogłaszać,jestem w kontakcie z Panią Kierownik.Problemów z wejściem, nie mam żadnych.
  17. [quote name='elmira']Pojechłam do schroniska w Białej Podlaskiej w październiku zeszłego roku. Niestety nie zostałam wpuszczona. Byłam w weekend. Pani, która tam urzędowała wróciła do budynków, żeby przynieść klucze do furtki. Czekałam na nią ok. 40 min. Widziałam, jak dzwoni do kogoś, bezpośrednio po wejściu do budynku. Do mnie nie wróciła. Co widziałam? Psy, bez boksów, przy budach na łańcuchu. Pałętające się szczeniaki, pomiędzy tymi psami. Niby nie tragedia, ale ciekawe, że zajechałam z propozycją pomocy, co tez pani przekazałam, a zostałam olana. Oczywiście rozumiem, że nie można wpuszczać każdej osoby, która to sobie zażyczy, ale niesmak pozostaje.[/QUOTE] A czy ta Pani,która Cię nie wpuściła,to była kierowniczką?Bo wiem,że teraz jest nowa
  18. Teraz robię wszystkim psiakom ogłoszenia na adopcjapsa,kopiuję opisy i wklejam zdjęcia.Jeśli ktoś chciałby się zająć ogłaszaniem innych na tym portalu,a ja zajęła bym się ogłoszeniami na innych stronach
×
×
  • Create New...