Jump to content
Dogomania

psiakiGabi

Members
  • Posts

    1562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiakiGabi

  1. Co to taka cisza u Bruna? Wskakuj chłopie na pierwszą :)
  2. faith35 w takim razie jaki dzień Wam pasuje? Nam wstępnie pasuje wtorek tak około godz. 15:00, to taki najbliższy dzień kiedy moglibyśmy jechać.
  3. Nam w sumie pasuje prawie każdy dzień pod warunkiem, że wiemy o tym kilka dni wcześniej. Teraz to dopiero po niedzieli. W jakich godzinach można ją odebrać? No i chcielibyśmy, żeby był przy tym ktoś z wolontariuszy, którego Mikunia zna.
  4. .............
  5. [quote name='bela51']Rozmawiałam dzisiaj z p.kierowniczka schroniska. Mika moze jechac., ale pod pewnymi warunkami. Odebraxc musi ja ktos odpoqwiedzialny i doswiadczony, bo okazuje sie, ze nie jest łatwym pieskiem. No i nie chcieliby, aby ze wzgledow finansowych po 2, czy 3 m-cach, wrociła do schronu.:shake: Zastanowmy sie powaznie nad terminem jej odebrania.[/QUOTE] Z tego co wiem to my mieliśmy po Mikę jechać, więc my byśmy ją odbierali, doświadczenie w pracy z trudnymi psami mamy, można o tym poczytać na wątkach naszych podopiecznych. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to ja również pisałam o tym, że nie chciałabym aby po 2 mies. się okazało, że nie ma deklaracji na hotelik Miki, ponieważ powrót do schroniska byłby dla niej najgorszym co tylko może ją spotkać, a my nie możemy jej dać bezpłatnego DT, także jeszcze raz proszę o przemyślane decyzje.
  6. Straszne to jest:shake:, a my narzekamy, że mamy błoto na podwórku:oops:
  7. Elza do kotów super, do psów ogólnie też jest ok, pod warunkiem, że ten drugi pies jej nie wkurza, nie lubi natrętów:eviltong: u nas lubi wszystkie psy (szt. 6) oprócz naszej Fanny, z resztą z wzajemnością:roll: pyskują do siebie przy każdej okazji :diabloti: aha..kury też jej nie przeszkadzają:p
  8. Co tak cichutko u Pirusia?:roll: Sorki, że dopiero dzisiaj, ale przeliczyłam wpłatę za hotelik i wyszło mi, że Piruś ma opłacony hotelik do 29 stycznia:lol: jak coś pomieszałam to mnie poprawcie.
  9. Już podaje kontakt do mnie:razz: tel. 666 542 440 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gdzie jest tekst do ogłoszeń?:oops:
  10. Tak, obie panienki do nas przyjadą:cool3: Szila i Mika:p
  11. OK, w takim razie czekamy na informacje kiedy ewentualnie moglibyśmy jechać po Mikę :)
  12. faith35 próbowałam Ci wtedy odpisać na pw ale chyba miałaś pełna skrzynkę, albo jakaś inna przyczyna była, że nie mogłam do Ciebie wysłać wiadomości. W każdym razie mamy miejsce dla Miki i możemy po nią pojechać. Tylko musielibyśmy wcześniej wiedzieć, że mamy jechać.
  13. Dzwoniła dzisiaj do mnie BUDRYSEK, umówiłyśmy się, że ja odbiorę Szilę w piątek ze Zgorzelca :)
  14. Podniosę naszego Kubusia:) to kto teraz będzie wpłacał za Kubusia? Nadal Kuba? :)
  15. To i my się wprosiliśmy do Ciebie :) Piękne stadko masz.
  16. Czy jest tekst do ogłoszeń dla Pirusia? Jakby ktoś mi podesłał to porobię ogłoszenia.
  17. Bruno ma kontakt z kotami, ale niestety nie za bardzo mu się podobają:shake: gania strasznie.
  18. U Lotosika bez zmian. Nadal u nas mieszka:cool3: W grudniu ukazał się artykuł o Nim w firmowej gazecie stacji benzynowych "LOTOSFERA", ale odzewu żadnego nie było:shake: Jest ogłaszany, ale jak już ktoś dzwoni to chce psa do budy do pilnowania itp, a O sie nie nadaje do pilnowania. Lotos to taki laluś:oops:
  19. Bruno jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi:loveu: W kojcu jak się buntuje to gryzie kraty, ale nie jest to agresja tylko pokazuje w ten sposób, że mu się nie podoba coś:evil_lol:
  20. Taki jestem ładny:lol: [IMG]http://i55.tinypic.com/214y2i1.jpg[/IMG]
  21. Jaka dobra ta woda po roztopach:cool3: [IMG]http://i55.tinypic.com/wta8w8.jpg[/IMG] Elza łapie pierwsze promienie słońca:lol: [IMG]http://i56.tinypic.com/14obx44.jpg[/IMG] Pan przyjechał:multi: [IMG]http://i56.tinypic.com/1126c0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/28gr1x3.jpg[/IMG]
  22. Wiosenny;) Kubuś:loveu: [IMG]http://i52.tinypic.com/2ewf8gj.jpg[/IMG]
  23. Nie było żadnego sensownego tel. o Elzunie :(
  24. Nawalone to mało powiedziane:roll: Kolejny facet zadzwonił z tekstem, że on bierze tego psa z ogłoszenia, bo on ma dla niego pannicę owczarke i ładne dzieci będą:angryy: Ja o dziwo trzymałam nerwy na wodzy i mówię idiocie, że pies z ogłoszenia to nie ONek, a pan na to, że nie szkodzi, ważne że podobny:mad: jak usłyszał, że kastrat rozłączył się. My się potem dziwimy, że ciągle przybywa psów w schronach, a takie debil produkuje ładne szczeniaczki:angryy::crazyeye:
×
×
  • Create New...