-
Posts
1562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiakiGabi
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
psiakiGabi replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Co to taka cisza u Bruna? Wskakuj chłopie na pierwszą :) -
faith35 w takim razie jaki dzień Wam pasuje? Nam wstępnie pasuje wtorek tak około godz. 15:00, to taki najbliższy dzień kiedy moglibyśmy jechać.
-
Nam w sumie pasuje prawie każdy dzień pod warunkiem, że wiemy o tym kilka dni wcześniej. Teraz to dopiero po niedzieli. W jakich godzinach można ją odebrać? No i chcielibyśmy, żeby był przy tym ktoś z wolontariuszy, którego Mikunia zna.
-
.............
-
[quote name='bela51']Rozmawiałam dzisiaj z p.kierowniczka schroniska. Mika moze jechac., ale pod pewnymi warunkami. Odebraxc musi ja ktos odpoqwiedzialny i doswiadczony, bo okazuje sie, ze nie jest łatwym pieskiem. No i nie chcieliby, aby ze wzgledow finansowych po 2, czy 3 m-cach, wrociła do schronu.:shake: Zastanowmy sie powaznie nad terminem jej odebrania.[/QUOTE] Z tego co wiem to my mieliśmy po Mikę jechać, więc my byśmy ją odbierali, doświadczenie w pracy z trudnymi psami mamy, można o tym poczytać na wątkach naszych podopiecznych. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to ja również pisałam o tym, że nie chciałabym aby po 2 mies. się okazało, że nie ma deklaracji na hotelik Miki, ponieważ powrót do schroniska byłby dla niej najgorszym co tylko może ją spotkać, a my nie możemy jej dać bezpłatnego DT, także jeszcze raz proszę o przemyślane decyzje.
-
Gorzowskie schronisko tonie !!!. Ratujmy psy! GORZÓW
psiakiGabi replied to avii's topic in Już w nowym domu
Straszne to jest:shake:, a my narzekamy, że mamy błoto na podwórku:oops: -
Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!
psiakiGabi replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Już podaje kontakt do mnie:razz: tel. 666 542 440 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gdzie jest tekst do ogłoszeń?:oops: -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
psiakiGabi replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Tak, obie panienki do nas przyjadą:cool3: Szila i Mika:p -
OK, w takim razie czekamy na informacje kiedy ewentualnie moglibyśmy jechać po Mikę :)
-
faith35 próbowałam Ci wtedy odpisać na pw ale chyba miałaś pełna skrzynkę, albo jakaś inna przyczyna była, że nie mogłam do Ciebie wysłać wiadomości. W każdym razie mamy miejsce dla Miki i możemy po nią pojechać. Tylko musielibyśmy wcześniej wiedzieć, że mamy jechać.
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
psiakiGabi replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła dzisiaj do mnie BUDRYSEK, umówiłyśmy się, że ja odbiorę Szilę w piątek ze Zgorzelca :) -
Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!
psiakiGabi replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Podniosę naszego Kubusia:) to kto teraz będzie wpłacał za Kubusia? Nadal Kuba? :) -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
psiakiGabi replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
To i my się wprosiliśmy do Ciebie :) Piękne stadko masz. -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
psiakiGabi replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Bruno ma kontakt z kotami, ale niestety nie za bardzo mu się podobają:shake: gania strasznie. -
LOTOS - porzucony pod kantorem ONkowaty psiak prosi o pomoc!
psiakiGabi replied to psiakiGabi's topic in Już w nowym domu
U Lotosika bez zmian. Nadal u nas mieszka:cool3: W grudniu ukazał się artykuł o Nim w firmowej gazecie stacji benzynowych "LOTOSFERA", ale odzewu żadnego nie było:shake: Jest ogłaszany, ale jak już ktoś dzwoni to chce psa do budy do pilnowania itp, a O sie nie nadaje do pilnowania. Lotos to taki laluś:oops: -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
psiakiGabi replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Bruno jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi:loveu: W kojcu jak się buntuje to gryzie kraty, ale nie jest to agresja tylko pokazuje w ten sposób, że mu się nie podoba coś:evil_lol: -
Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!
psiakiGabi replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Wiosenny;) Kubuś:loveu: [IMG]http://i52.tinypic.com/2ewf8gj.jpg[/IMG] -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
psiakiGabi replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Nawalone to mało powiedziane:roll: Kolejny facet zadzwonił z tekstem, że on bierze tego psa z ogłoszenia, bo on ma dla niego pannicę owczarke i ładne dzieci będą:angryy: Ja o dziwo trzymałam nerwy na wodzy i mówię idiocie, że pies z ogłoszenia to nie ONek, a pan na to, że nie szkodzi, ważne że podobny:mad: jak usłyszał, że kastrat rozłączył się. My się potem dziwimy, że ciągle przybywa psów w schronach, a takie debil produkuje ładne szczeniaczki:angryy::crazyeye: