-
Posts
202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jagoda1403
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
jagoda1403 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Dwa słodziaki od początku strasznie im dopingowałam jak tylko było na stronie ich pierwsze zdjęcie którym wiele osób ujeli za serce :) -
a u Gustiego cichuteńko czy ktos się zgłaszał chęty żeby zabrac go do DT przed wyjazdem i czy ten wyjazd to juz pewny na 100%
-
Chora sunia bez łapki. Dom na gwałt potrzebny!
jagoda1403 replied to kometa's topic in Już w nowym domu
W łóżku masz faktycznie niezłą ekipę :), a mala to kawał dziewczynki -
Julli miewa sie znakomicie jest coraz masywniejszy już kręgosłupik mu tak bardzo nie wystaje to zadziwiajace jak szybko przybiera na masie :) Zjada 2 miseczki dziennie ryżyku z mięskiem i marchewką i sprawia wrażenie jakby zmescil jeszcze trzecią, więc tą kwestie załatwimy chrupkami bo u Samiego wciągnął nosem dobrą porcje a potem w domu bez problemu swoją wieczorną miseczke babcinej zupki jak to nazywamy :) Brakuje mu tylko psiego towarzystwa dletego postaram sie w każdy weekend zabierać go do Samiego żeby sie nacieszył i wyszalał Nie mam tylko pomysłu na zabepieczenie kikutka bo jest tam bardzo delikatna skóra=blizna która łatwo ulega obtarciu, w domu mamy dywany, ale każda wizyta na posacce kończy sie obtartą nóżką do krwi :(
-
Dziekuje Kamilo za ciepłe słowa, ale ciężko jest nie brać tego do siebie jeśli wszytsko co mam poświęcam zwierzakom, najbliźsi mnie proszą żeby myślałą o sobie i chociaż w urodziny wydła pieniądze na siebie, a ja poprostu nie umiem bo wiem że każda złotówka na pewno przyda mi sie na moje pociechy bo anóż coś się wydarzy i musze miec jakieś choćby 50zl na czarną chwile bo przy koniu już nie mam wizyt weterynarskich za darmo,a jest to nieporównywalnie wyższa cane za jedną wizyte
-
Jasne że moge odebrać tylko boje się czy nie okaże sie że Juli bedzie znowu sie drapać bo on są z kurczakim ... W takim razie dam znać kiedy będę u Magdy z moim drugim psiakiem(prawdopodobnie w środe) i wtedy podjade do Ciebie ale wezmę na próbe 1kg żeby nie otwierać całej drugie krmy tylko prosze podaj mi swój numer jeszcze raz bo go nie zapisam i wtedy nie mogłam zadzwonić bo go nie miałam ... Więc prosze nie rób mi narazie przelewu bo może faktycznie okaże sie że te chrupki będą dobre ... hop! mam nadzieje że jestes dumna z tego że na odydwu wątkach wszystkich oficjalnie poinformowałaś o tym że nie mam kasy a chce ratować inne psy ...
-
Pieska chciałam wziąść na siebie bo jest zastrzeżenie że ma być adoptowany na terenie Warszawy a ja w tym mieście jestem codzienie, a docelowo miałby mieszkac u mojej znajomej, więc nie mam z czego się tłumaczyć ... Poza tym gdybys do końca przeczytala ten wątek to byś wiedziła że zrezygnowałam z tej adopcji bo jest bardzo duże zaiteresowanie tym psiakiem poza tuym on mieszka w DT więc ma dobre warunki... Poza tym wcale nie musze się tłumaczyć jak mi nie ufasz i myślisz że wyłudzam tu pieniądze i potem sobie cos za nie kupuje to nie przeznaczaj żadnej kwoty na Juliego tylko nie rób publicznie ze mnie złodziejki i oszustki
-
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
jagoda1403 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do kliniki małych zwierzą od strony ul: nowoursynowskiej będzie najblizje i tam się juz Tobą a raczej moczem zajmą :) Godziny otwarcia laboratorium diagnostycznego: Dni powszednie: 8.00 - 16.00 sobota - niedziela: 8.00 - 14.00 sobota - niedziela, dyżur: 18.00 - 20.00 Rejestracja tel.: (22) 847 37 40; 853 09 54; 59 36 104 -
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
jagoda1403 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Dobra poddaje sie już więcej tu nie zaglądam bo każdy mnie atakuje .. Nie będe sie tu rozczulać i wypisywać całego stanu zdrowia mojgo psiaka bo nie chodzi tu o licytowanie kto ma gorzej i truniej ani kto więcej kasy wydaje na psa ... Studiowałm na UM w Łodzi teraz jestem na SGGW i niespodzianak weim co to znaczy choroba skórna i inne choroby znacznie poważniejsze na które cierpiał mój pierwszt pies ze schroniska ... -
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
jagoda1403 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Najgorsze jest to że masz racje, ale po co być aż tak bardzo najeżonym na obcych, mam nadzieje że osobo do której trafi maleństwo będzie tą właściwą ... -
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
jagoda1403 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Chyba gameboy powinien troche zmienić stosunek do ludzi bo jeśłi wzięła psiaka bez jednej nogi to tym bardziej nie przeszkadzałby mi brak sierści ja poprostu wczoraj znalazłam jej watek i szczerze mówiąc to takie posty mocno zniechecają żeby dalej walczyć o psiaka może DT chec ja sobie zostawic na stałe nie wiem ale nie jest tu miło na tm wątku ... Jest dużó innych piesków z brakiem tak dużego zainteresowania więc ja rezygnuje i przepraszam że niepotrzebnie Was niepokoiłam swoja osobą i chęciom dania jej DS Powodzenia dla Małej w znalezieniu idealnego DS -
Juli mój kochany wygląda coraz lepiej nie było mnie taraz 2 dni w domku zostali smai z babcią i teraz dopiero zobaczyłam jak pieknie wygląda ... Jak sierśc mu się zmieniła i jak nabiera masy mięśniowej :) Dzisiaj szalałm ze swoim przyjacielem Samim o którym juz Wam pisłam... Sami to potocznie mówiąc amstaff duży, masywny a Juli tak go polibił i tak czuje sie pewnie że biegali za jednym dużym patykiem mały na niego skakał warczał nie mal rzucał mu się do pyska, aż było miło popatrzeć jaki jest szczęśliwy :) Teraz śpi jak dziecko od 2 godzin jak zabity ... Wracają do tematu karmy jakbyśmy mieli aż 200zl jednorazowo dołóżyłabym 45zl i to by wystarczyło na 30kg bardzo dobrej karmy Arion która jest sprawdzona bo Sami się dzieli nią z Julim i meilibyśmy cały rok chrupek z głowy ... Dziękujemy kolejnej osobie którą jest Lidan za wsparcie w kwesti chrupek :)
-
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
jagoda1403 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczki to ostania przyjemność na jaka mam ochotę ... Jak Juli będzie wykastrowany to wtedy się odezwe o ile mała jeszcze nie znajdzie domu .... Nigdy nie wypełniałam ankiety przedadopycjnej i szczerze mówiąc nie mam pojęcia o jakie szczegóły chodzi ... -
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
jagoda1403 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
dziękuje za szybką odpowiedź przeczytałam wszystko na allegro i w zasadzie spęłniam wszystkie kryteria tylko mieszkam w Łodzi ale od poniedziałku do piątku codziennie przyjeżdżam do Warszawy na zajęcia na SGGW. W domu mam od 2 tyg psiaka z łódzkiego schroniska małego trójłapka któremu bardzo brakuje psiego towarzystwa to jest młody piesek nie ma jeszcze półtora roku i mimo pobytu w schronisku bardzo garnie się do psiaków więc myślę że oboje byliby bardzo szczęśliwi ze swojego towarzystwa Operacja amputacji nogi która była w lipcu spowodowała że psiak jeszcze nie była kastrowany, ale jest to tylko kwestia czasu więc myślę że to też nie jest problem ... -
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
jagoda1403 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Dużo by tu było do czytania od samego poczatku jestem tylko po pierwszej stronie czy moge prosić o aktualne dane psiny ?? w jakim jest wieku, jakie ma wymagania pokarmowe, jaki jest jej stan zdrowi i wszytskie inne szczególy które są istotne bo mogłabym mieć dla niej 2 DS ale chciałbym wiedzieć o niej jak najwięcej żeby podjać dobra decyzje ... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
jagoda1403 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
idealny psiak :) -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
jagoda1403 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Na pewno im sie uda ... Wszyscy mocno trzymamy kciuki i jestesmy z nimi duchem i calym sercem :multi: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
jagoda1403 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
bardzo się ciesze że ja zabierasz pelaodrudego do sibie .. Bo ja nie dałam rady nic znależć w okolicy Łodzi i było mi strasznie smutno z tego powodu a tu tak wspaniała wiadomość :) Sama ich nie mogłam wziąśc bo od niecałych 2 tyg mam u siebie trójłapka ...