Mersi1 nie ma nic prostszego niż robienie ogłoszeń tylko potrzebny czas...
Układasz zachęcający tekst do ogłoszeń, który powinien zawierać opis psa, z skąd jest i wgl:)
Do wszystkich dodawaj zdjęcia, takie najładniejsze i naj więcej:):)
Potem na różnych portalach zamieszczasz to wraz z kontaktem...najlepiej podawaj do Toli^^ ona
zawsze najlepiej wie jak rozmawiać z osobami zainteresowanymi:):)
A tu masz ogólny wątek ogłoszeń:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-og%C5%82oszeniowych-post-1-i-2"]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-og%C5%82oszeniowych-post-1-i-2[/URL]
Im więcej tym lepiej...Myślę, że sobie poradzisz:):)