Opis lisia, który jest w pierwszym poście był pisany na stronie schroniska jakieś 5 lub 6 lat temu...i wcale lisio już taki nie jest...
Chcąc zakładać wątek trzeba by było się trochę wysilić i napisać co nieco o tym psiaku, a nie zwyczajnie skopiować...