[quote name='Agata,Sonia']Cioteczki,mam nowe zdjęcia Bingusia,ale nie wiem jak się wstawia,a chciałabym w końcu się nauczyc...Starym sposobem nie wychodzi...
Mogę prosic o podpowiedz.[/QUOTE]
To wgrywaj zdjęcia przez TinyPic
a to link: [URL]http://pl.tinypic.com/[/URL]
Jak wybierzesz zdjęcie to je prześlij i skopiuj link pod nazwą:
"Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych"
No i wklej na stronę, powodzenia!