Jump to content
Dogomania

asiek.l-g

Members
  • Posts

    1232
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiek.l-g

  1. zaraz zobaczycie kto tu rzadzi..... [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6506/x8tb.jpg[/IMG] ale póki co.... lubie też robic dziwne minki [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3122/2vzq.jpg[/IMG] udało mi sie nawet pana zgonić z mojej miejscówki...cwaniak jestem co???? [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8418/hl6i.jpg[/IMG] teraz widzicie kto tu rzadzi... [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5067/zp2g.jpg[/IMG]
  2. lubię wychodzić z nimi do restauracji, pierwsze co to Pani moja prosi o wode dla mnie... [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3962/bvpf.jpg[/IMG] grzecznie zawsze sobie czekam [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5594/hrdv.jpg[/IMG] w nagrode za dobre zachowanie od własciciela lokalu zawsze dostaje mała przekąske [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/5866/9zsh.jpg[/IMG] lubie obgryzac kostki [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6155/1woh.jpg[/IMG]
  3. tak wyglądałem w styczniu i lubiałem kopać [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4986/if9n.jpg[/IMG] mamy sierpień i dalej lubie kopać [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5628/j1n1.jpg[/IMG] lubie jeszcze w upalne dni moczyc sie w rzece, chociaz szczerze powiedziawszy wolę to bajorko koło domu, ale tam mi nie pozwalają wchodzic.. [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1674/rhts.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1183/9skd.jpg[/IMG] lubie jeszcze jeśc na leżąco [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/900/48dh.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3746/8qzf.jpg[/IMG]
  4. [B][COLOR=#0000ff]Stan Inkowej Skarbonki 36 zł z wplat stałych za listopad [/COLOR]wpłaty jednorazowe [/B]30 zł od Łukasza 10 zł alicja c. 10 zł justka (siostra) 30 zł od Anett z bazarku ogłoszeniowego 10 zł kamila z bazarku ogłoszeniowego 10 zł od Magdy z bazarku ogłoszeniowego 89 zł od Martyny z bazarku 10 zł od Pliszka z bazarku 10 zł od Szarotki z bazarku ogłoszeniowego 11 zł od Yoko100 z bazarku 10 zł od Beataczl 10 zł od Shania 25 zł od Eli G. 30 zł od Ada-Jeje 400 zł Jakub 100 zł Dariusz 150 zł od Gosi 400 z bazarku od agaga21 81.43 zł od Cioteczki Aneta220978 (06.03.2012) 50 zł ze spadku po Agdanku (czerwiec) 100 zł od Ankub w czerwcu 10 zł od kiyoshi (marzec 2013) 90 zł z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227206-KASIA-z-lasu-przywiązana-do-drzewa-Ma-domek-)/page51"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...mek-)/page51[/URL] otrzymała Inka. 9marzec2013) 24 zł od Aryste dopłata do hoteliku za marzec 2013 12 zł asiek dopłata do hoteliku za marzec 2013 83 zł z bazarku beataczel 22.11.2010 r -[B] 30 zł[/B] za badanie USG, 01.12.2010 r.- [B]45 zł[/B] za szczepienia i [B]10 zł[/B] za dojazd do pani weterynarz, w lutym dopłacono do sterylki [B]70 zł,[/B] 28.04.2011[B]-20 zł[/B] tabletki na odrobaczenie, 01.07.11 - opłata za lipiec-hotelik-[B]155 zł[/B] ),[COLOR=black] 30.08.11 było 1015 zł ,[/COLOR] 31.08.11.brakujaca kwota do oplaty za hotelik za sierpień [B]145 zł, [/B]odrobaczenie i odpchlenie-sierpień 2011- [B]37zł. [/B]odrobaczenie[B] 18 zł[/B] [COLOR=black]Na dzień 29.09.2011 było 833 zł 30.09[/COLOR].11 -pobrano brakującą kwote do opłaty za hotelik za wrzesień [B]165 zł. [/B] Na dzień 30.10.2011 było 668 zł, 30.10.2011 r. pobrano brakująca kwote do opłaty za hotelik za październik [B]15 zł. [/B] [COLOR=black]Na dzień 14.11.2011 było 653 zł, 14.11.11 wplacono na szczepienie przeciw wściekliźnie 20 zł [/COLOR] [COLOR=black]na dzień 30.11.2011 było 633 zł 30.11.11 dołozone do opłaty za hotelik 165 zł[/COLOR] na dzień 02.01.2012.było 468 zł 02.01.2012 dołozone do oplaty za hotelik 165 zł na dzień 31.01.2012 było 428 zł za styczeń dołożono do opłaty 215 zł zostaje 213 zł na dzień 09.02.2012 było 213 zł - Ankub wplacila 100 zł, stan konta 313 zł na dzień 29.02.2012 było 313 zł dołozono do opłaty za hotelik za luty 210 zł, zostaje 103 zł na dzień 05.03.2012 było 103 zł - 06.03.2012 wpłyneło 81.43 zł od Cioteczki Aneta220978 w dniu 02.04.2012 na konto wpłynęło 77 zł z "bazarku dzidziusiowego" od agaga21, stan na koncie 261,43 w dniu 02.05 2012 stan konta wynosił 261,43, pobrałam 105 zł aby opłacic hotelikza kwiecień = 156,43 w dniu 25.05.2012 stan konta wynosił 156,43 Ankub wpłaciła 100 zł = 256,43 w dniu 28.05.2012 stan konta wynosił 256,43 wpłata jednorazowa 20 zł od Joanna A.C. =276,43 w dniu 31.05.2012 stan konta wynosił 276,43 zł, pobralam 195 zł aby dopłacic do hoteliku w maju stan konta wynosi [B]=81,43 +50 zł +100 zł [/B]w dniu 30.06.2012 stan konta wynosił 231,43 zł pobieram 205 aby doplacic do hoteliku w czerwcu stan konta wynosi [B]26,43 zł [/B][SIZE=2]w dniu 30.06.12 razem z oplata za hotelik, wysyłam 28 zł za tabletki, dopłacam 1,57 stan konta 0 zł. w dniu ....07.12 od Ankub wpłyneło 100 zł pomoc w opłacie za hotelik. w dniu 31.07.12 agaga 21 wpłaciła 30 zł celem dopłaty do hoteliku za lipiec w dniu 31.07.12 asiek.l-g wpłaciła 20 celem dopłaty do hoteliku za lipiec. w dniu 21.08.12. od Ankbu wpłyneło 100 zł pomoc w opłacie za hoteli w sierpniu. w dniu 07.09.12 od wpłyneło od Jolanty D - 50 zł w dniu 10.09.12. od wplyneło od JOK - 15 zł w dniu 01.10.12 r. pobrano 65 zł i opłacono hotelik stan konta 0 zł w dniu 02.10.12 wpłyneło 110 zł z bazarku od Agaga21- w dniu 03.10.12 pobrano do opłacenia hoteliku za wrzesień w dniu 10.10.12 r. wpłyneło od Agaty 23,39 zł - zapłacono hoteli w październiku w paździeniku na konto bezpośrednio hoteliku wpłyneło 100 zł od Moniki, 150 zł od Magdy Inka została zaszczepiona na wscieklizne 20 zł...zostało 50 zł w hoteliku w kwietniu 2013 wpłyneło 144 zł z bazarku Beataczl. w kwietniu od Pani Miry Inka otrzymuje 100 zł [/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][B]z deklaracji stałych wpłyneło [/B] Magenka1-10(XI)[COLOR=blue],10(XII)[/COLOR][COLOR=black],10(I)[/COLOR][COLOR=blue],10(II),[/COLOR][COLOR=black]10(III),[/COLOR][COLOR=blue]10(IV),[COLOR=black]10(V),[/COLOR][/COLOR][COLOR=navy][COLOR=blue]10(VI[/COLOR]),[/COLOR][COLOR=black]10[/COLOR][COLOR=black](VII),[/COLOR][COLOR=blue]10(VIII),[/COLOR][COLOR=black]10(IX),[/COLOR][COLOR=#0000ff]10(X),[/COLOR][COLOR=black]10(XI)[/COLOR][COLOR=blue]10(XII)[/COLOR] Agaga21-10(XI),[COLOR=blue]10(XII)[COLOR=black],10(I)[/COLOR],10(II)[COLOR=black],10(III),[/COLOR]10(IV)[/COLOR][COLOR=black],10(V)[COLOR=blue],10(VI)[/COLOR],10(VII)[COLOR=#0000ff],10(VIII)[COLOR=black],10(IX),[/COLOR]10(X)[/COLOR][/COLOR]10(XI),[COLOR=blue]10(XII)[/COLOR] Dariusz10-(XI)[COLOR=blue],15(XII),[/COLOR][COLOR=black]10(I),[/COLOR][COLOR=blue]10(II),[/COLOR][COLOR=black]10(III),[/COLOR][COLOR=blue]10(IV),[COLOR=black]10(V),[/COLOR][/COLOR][COLOR=blue]10(VI),[/COLOR][COLOR=black]10(VII),[/COLOR][COLOR=#0000ff]10(VIII),[COLOR=#000000]10(IX),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff]10(X)[/COLOR][COLOR=black]10(XI)[/COLOR][COLOR=blue]10(XII)[/COLOR] asiek30(XI),[COLOR=blue]35(XII),[/COLOR][COLOR=black]30(I),[/COLOR][COLOR=blue]30(II),[/COLOR][COLOR=black]30(III),[/COLOR][COLOR=blue]30(IV),[/COLOR][COLOR=black]30(V),[/COLOR][COLOR=blue]30(VI),[/COLOR][COLOR=black]30(VII),[/COLOR][COLOR=blue]30(VIII[/COLOR][COLOR=#0000ff]),[/COLOR][COLOR=black]30(IX[/COLOR][COLOR=blue]),30(X),[/COLOR][COLOR=black]30(XI)3[/COLOR][COLOR=#0000ff]0(XII)[/COLOR] mama-10(XI),[COLOR=blue]10(XII),[/COLOR][COLOR=black]10(I),[/COLOR][COLOR=blue]10(II),[/COLOR][COLOR=black]10[/COLOR][COLOR=black](III),[/COLOR][COLOR=blue]10(IV),[/COLOR][COLOR=black]10(V),[/COLOR][COLOR=blue]10(VI),[/COLOR][COLOR=black]10(VII),[/COLOR][COLOR=#0000ff]10(VIII),[COLOR=#000000]10(IX),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff]10(X),[/COLOR][COLOR=black]10(XI),[/COLOR][COLOR=#0000ff]10(XII)[/COLOR] Goldenek2-20(XI),[COLOR=blue]20(XII),[COLOR=black]20(I),[/COLOR]20(II),[COLOR=black]20(III)[/COLOR],20(IV),[COLOR=black]20(V)[/COLOR],20(VI),[COLOR=black]20(VII)[/COLOR],20(VIII),[COLOR=black]20(IX),[/COLOR][/COLOR][COLOR=blue]20(X)[/COLOR],20(XI),[COLOR=blue]20([/COLOR][COLOR=blue]XII)[/COLOR] Sasha10(XI),[COLOR=blue]10(XII),[/COLOR][COLOR=black]10(I),[/COLOR][COLOR=blue]10(II),[/COLOR][COLOR=black]10(III),[/COLOR][COLOR=blue]10(IV),[/COLOR][COLOR=black]10(V),[/COLOR][COLOR=blue]10(VI),[/COLOR][COLOR=black]10(VII),[/COLOR][COLOR=#0000ff]10(VIII),[/COLOR][COLOR=black]10(IX),[/COLOR][COLOR=blue]10(X),[/COLOR][COLOR=black]10(XI[/COLOR][COLOR=#000000]),[/COLOR][COLOR=blue]10(XII)[/COLOR] Ada-jeje25(XI),[COLOR=blue]25(XII),[/COLOR][COLOR=black]25(I),[/COLOR][COLOR=blue]25(II),[/COLOR][COLOR=black]25(III),[/COLOR][COLOR=blue]25(IV),[/COLOR][COLOR=black]25(V),[/COLOR][COLOR=blue]10(VI),[/COLOR][COLOR=black]25(VII),[/COLOR][COLOR=blue]25[/COLOR][COLOR=#0000ff](VIII),[/COLOR][COLOR=black]25(IX)[/COLOR],[COLOR=blue]25(X)[/COLOR],25(XI),[COLOR=blue]25(XII)[/COLOR] Ankub100(XI),[COLOR=blue]135(XII),[/COLOR][COLOR=black]135(I),[/COLOR][COLOR=blue]65(II),[/COLOR][COLOR=black]135(III),[/COLOR][COLOR=blue]135(IV),[COLOR=black]135(V),[/COLOR][/COLOR][COLOR=blue]135(VI),[COLOR=black]-(VII)[/COLOR]-(VIII),[/COLOR][COLOR=black]-(IX),-[/COLOR][COLOR=#0000ff](X)-(XI)-(XII)[/COLOR] Natalia30(XI),[COLOR=blue]20(XII),[/COLOR][COLOR=black]30(I),[/COLOR][COLOR=blue]30(II),[/COLOR][COLOR=black]20(III),[COLOR=blue]25(IV)[/COLOR],25(V),[/COLOR][COLOR=blue]20(VI)[/COLOR][COLOR=blue],[COLOR=black]20(VII)[/COLOR],20(VIII)[COLOR=black],-(IX),-[/COLOR][COLOR=#0000ff](X)-(XI)-(XII)[/COLOR] [/COLOR]Ala C.-10[COLOR=blue](XII) [/COLOR][COLOR=black]10(I) [COLOR=blue]10(II)[/COLOR] 10(III) [/COLOR][COLOR=blue]10(IV) [COLOR=black]10(V) [/COLOR][/COLOR][COLOR=blue]10(VI) [/COLOR][COLOR=black]10(VII) [/COLOR][COLOR=#0000ff]10(VIII) [/COLOR][COLOR=black]10(IX),[/COLOR][COLOR=#0000ff]10(X),[COLOR=black]10(XI),[/COLOR]10(XII)[/COLOR] [COLOR=black]Joanna -50 (V) [/COLOR][COLOR=blue]50(VI) [COLOR=black]--(VII) [COLOR=blue]--(VIII)[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]--(IX) --[/COLOR][COLOR=#0000ff](X))--(XI)--(XII)[/COLOR] Crazy horse - [COLOR=blue]150 (X)[/COLOR] Cioteczka dołożyła Ineczce do opłaty październikowej, narazie jednorazowo, ale moze to być opłata stała za listopad wpłyneło 265 zł[B],[/B] 01.12.2010 r. oplata za hotelik 13.11.2010 -30.11.2010 -- 180 zł /85 zł z nadpłaty-wykorzystano za grudzień wpłyneło 295 zł dołozyłam 5 zł , 31.12.2010 r.opłata za hotelik od 1.12.2010- do 31.12.2010 r.-- 300 zł za styczeń wpłyneło 300 zł , 31.01.2011 r. poszła opłata za hotelik od 1.01.2011- do 31.01.2011 r.--- 300 zł [COLOR=darkgreen][COLOR=black]za luty wpłyneło 300 zł, 28.02.2011 r. poszła opłata za hotelik od 01.02.2011 r. do 28.02.2011 r.--- 300 zł[/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]za marzec wpłyneło 290 zł, dołozyłam 10zł, 31.03.11 opłata za hotelik od 01.03.2011 do 31.03.2011 r. --300 zł[/COLOR] za kwiecień wpłyneło 295 zł, dołożyłam 5zł, 28.04.11 opłata za hotelik od 01.04.2011 do 30.04.2011 r.---300 zł za maj wpłynęło 345 zł 30.05.11 opłata za hotelik od 1.05.11 do 31.05.11 ---300 zł zostało 45zł (doł. do czerwca 5 zł) 4o zł nadpłaty-wykorzyst. za czerwiec wpłynęło 295 zł 30.06.11 opłata za hotelik od 1.06.11 do 30.06.11 ---300 zł dołozyłam brakujące 5zł ze skarbonki za lipiec wpłyneło 145 zł opłata za hotelik od 01.07.11 do 31.07.11 r. 300 zł - dołożyłam brakujace 155 zł ze skarbonki za sierpień wpłyneło 155 zł opłata za hotelik (31.08.11) od 01.08.11 do 31.08.11 - dołożyłam brakujące 145 ze ze skarbonki [SIZE=2][COLOR=black]za wrzesień wpłyneło 135 zł opłata za hotelik (30.09.2011) od 01.09.11 do 30.09.11- dołożyłam brakujące 165 zł ze skarbonki [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]za paździenik wpłynęło 285 opłata za hotelik (30.10.2011) od 01.10.11 do 31.10.11 - dołozyłam brakujace 15 zł ze skarbonki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]za listopad wpłyneło 135 zł opłata za hoteli (30.11.2011) od 01.11.11 do 30.11.11- dołożyłam brakujące 165 zł ze skarbonki[/SIZE] [SIZE=2]za grudzień wpłyneło 135 zł opłata za hoteli (02.02.2012) od 01.12.11 do 31.11.11- dołożyłam brakujące 165 zł ze skarbonki[/SIZE] [SIZE=2][B]z deklaracji na rok 2012 stałych [/B] Magenka1- [COLOR=blue]10(I),[/COLOR][COLOR=black]10(II),[/COLOR][COLOR=#0000cd]10(III),[/COLOR]10(IV),[COLOR=#0000cd]10(V),[/COLOR]10(VI),[COLOR=#0000cd]10(VII),[/COLOR]10(VIII),[COLOR=#0000cd]10(IX),[COLOR=#222222]10(X),[/COLOR]11(XI),[/COLOR][COLOR=#000000]12(XII), [/COLOR]Agaga21[COLOR=blue]10(I),[COLOR=black]10[/COLOR][COLOR=black](II),[COLOR=blue]10(III),[/COLOR]10(IV),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(V),[/COLOR][COLOR=blue][COLOR=black]10(VI),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(VII),[/COLOR][COLOR=blue][COLOR=black]10(VIII),[COLOR=#0000cd]10(IX),[/COLOR][/COLOR][/COLOR]10(X),[COLOR=#0000cd]10(XI),[/COLOR][COLOR=#000000]10(XII),[/COLOR] Dariusz -[COLOR=blue]10 (I),[/COLOR][COLOR=black]15(II),[/COLOR][COLOR=blue]10(III),[/COLOR]15(IV).[COLOR=#0000cd]10(V),[COLOR=#000000]10(VI),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(VII)[COLOR=#000000]10(VIII),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(IX),[COLOR=#222222]10(X),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]10(XII) [/COLOR]asiek [COLOR=blue]-20(I),[/COLOR][COLOR=black]20(II),[/COLOR][COLOR=blue]20(III),[/COLOR][COLOR=#000000]20(IV),[/COLOR][COLOR=#0000cd]20(V),[/COLOR]20(VI),[COLOR=#0000cd]20(VII),[/COLOR]2[COLOR=#0000cd][COLOR=#000000]0(VIII),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]20(IX),[COLOR=#222222]10(X),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(XI),[COLOR=#000000]10(XII[/COLOR] [/COLOR]mama -[COLOR=blue]10(I),[/COLOR][COLOR=black]10(II),[/COLOR][COLOR=blue]10(III),[/COLOR][COLOR=#000000]10(IV),[/COLOR][COLOR=#0000cd]10(V),[COLOR=#000000]10(VI),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(VII)[COLOR=#000000]10(VIII),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(IX),[COLOR=#222222]10(X),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(XI)[COLOR=#000000]10(XII)[/COLOR] [/COLOR]Sasha - [COLOR=blue]10(I),[/COLOR][COLOR=black]10(II),[/COLOR][COLOR=blue]10(III),[/COLOR]10(IV),[COLOR=#0000cd]10(V),[COLOR=#000000]10(VI),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(VII),[/COLOR][COLOR=#000000]10(VIII),[/COLOR][COLOR=#0000cd]10(IX),[COLOR=#222222]10(X),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]10(XI),[/COLOR][COLOR=#000000]10(XII) [/COLOR]Ada-jeje - [COLOR=blue]25(I),[/COLOR][COLOR=black]25(II),[/COLOR][COLOR=blue]25(III),[/COLOR]25(IV),[COLOR=#0000cd]25(V),[/COLOR]25(VI),[COLOR=#0000cd]25(VII),[/COLOR]25([COLOR=#0000cd][COLOR=#000000]VIII),[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000cd]25(IX),[/COLOR]25(X),[COLOR=#0000cd]25(XI), [/COLOR][COLOR=blue][COLOR=#000000]Ala C. [/COLOR][COLOR=blue]10(I),[/COLOR][/COLOR][COLOR=black]10(II),[/COLOR][COLOR=blue]10(III),[/COLOR][COLOR=#000000]10(IV),[/COLOR][COLOR=#0000cd]10(V),[COLOR=#000000]10(VI),[/COLOR]10(VII)[COLOR=#000000]10(VIII),[/COLOR]10(IX),[COLOR=#222222]10(X),1[COLOR=#0000cd]0(XI)[COLOR=#000000]10(XII[/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]Mona132 zadeklarował 20 zł deklaracji stałej, Dziekujemy [SIZE=2]za styczeń wpłyneło 85zł, 01.01.2012r. opłata za hotelik od 1.01.2012 do 31.01.2012r.--300 zł za luty wpłyneło 90 zł., 01.02.2012 opłata za hotelik od 01.02.2012 do 29.02.2012 r. dołozyłam ze skarbonki 210 zł za marzec wpłyneło 95 zł 02.04.2012 opłata za hotelik od 01.03.2012 do 31.03.2012 r. Fundacja Viva dopłaci 205 zł [SIZE=2]za kwiecień wpłyneło [U]110 zł [/U]27.04.2012 opłata za hotelik od 01.04.2012 do 30.04.2012 r. Fundacja Viva dopłaci [U]85 zł zł,[/U] brakujace [U]105 zł[/U] biore ze skarbonki [/SIZE][SIZE=4][SIZE=2]za maj wpłyneło 105 zł zł ,31.05.2012 opłata za hotelik od 01.05.12 do 31.05.12 ze skarbonki pobieram 195 zł za czerwiec wpłyneło 95 zł zł ,30.06.2012 opłata za hotelik od 01.06.12 do 30.06.12 ze skarbonki pobieram 205 zł wraz z opłatą za hotelik wysyłam pieniądze za tabletki - 28 zł = [/SIZE][U][SIZE=2]poszło 328 zł[/SIZE][/U][/SIZE][/SIZE] za lipec z deklaracji stałych wpłyneło 105 zł, od Ankub 100 , agaga21-30 asiek.l-g 20 zł..[SIZE=2]wyslalam 255 zł zabrakło 45 zł za sierpień wpłyneło 95 zł, od Ankub 100 zł dokładam, dokładam 5 zl i wysle [SIZE=4][SIZE=2]200 zł[/SIZE] [SIZE=2]---[/SIZE][/SIZE] zabrakło 100 zł za wrzesień wpłyneło 105 zł + 65 dekl.jedn.+110 zł z bazarku i 20 zł z wpłat za pażdziernik razem mamy 300 zł , [SIZE=2]za październik wpłyneło 95 dekl.stałe+23,39 wpłata jednor. mamy 118,39, wysyłam 120 zł , na konto hoteliku 100 zł wpłaciła Monika, i 150 Magda opłacono hotelik w całości czyli 300 zł, zostało jeszcze na koncie hoteliku 50 zł [SIZE=2]za listopada wpłyneło 76 zł + 50 mamy narazie 126 zł ----brakuje 170 zł za grudzień wpłyneło 72 zł dokładam 8 zl i wysyłam 80 zł brakuje 220 zł (brakuje 20 zł) kwota zadłużenia z roku 2012 r. to 190 zł (22.03.2013 wpłata 100 zł) pozostaje do spłaty 90 zł - ta częśc spłacona juz[COLOR=#b22222]. [/COLOR][COLOR=#000000]na konto hoteliku wpłyneło 200 zł ..zatem zaleglość zmniejszamy o 200 zł [/COLOR][/SIZE]kwota zadłużenia 145 zł która wynikła z poprzednich miesięcy (lipiec i sierpień) została wpłacona bezpośrednio na konto hoteliku przez [B]andzia69.[/B] dziękujemy[/SIZE] [/SIZE]Goldenek2 od tego roku rezygnacja z wpłat. Serdecznie dziekujemy za wszystkie wplaty Ankub rezygnacja z opłaty w roku 2011. Serdecznie dziekujemy za wszystkie wpłaty Natalia zaległosc w oplatach [COLOR=black]Joanna - zaległosc w opłatach [B]deklaracjie na rok 2013 r. na koncie Inki pozostaje 31 zł [COLOR=#000000] [/COLOR][/B][COLOR=#222222]Agaga21 - [/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]30(I),[/COLOR][COLOR=#0000cd]30(II), -, -,20(V) [/COLOR][COLOR=#000000]Dariusz - 15 (I), [/COLOR][COLOR=#0000cd]10(II), 10(III), 15(IV), 0(V), [B]10(VI), 10(VII) [/B][/COLOR][COLOR=#000000]asiek -10(I), [/COLOR][COLOR=#0000cd]10(II), 10(III), 10(IV), 10(V), [B]10(VI), 10(VII) [/B][/COLOR]mama - 10(I), [COLOR=#0000cd]10(IV)[/COLOR] Sasha - 10(I), [COLOR=#0000cd]10(II), [/COLOR]10(III), [B][COLOR=#0000cd]10(IV), [/COLOR][COLOR=#000000]10(V),10(VI) [/COLOR][/B]Magenka 1- 10(I), [COLOR=#0000cd]10(II), [/COLOR]10(III), [COLOR=#0000cd]11(IV), [/COLOR][COLOR=#000000][B]11(V), 11(VI), 11(VII),[/B][/COLOR][B]11[SIZE=2](VIII),11(IX),[/SIZE] [/B][COLOR=#000000][/COLOR]mdk8 - 20(I), [COLOR=#0000cd]20(II) [/COLOR]Ada-jeje - rezygnacja z opłat Ala C. - rezygnacja z opłat [COLOR=black][COLOR=#0000cd][SIZE=2][COLOR=#222222]za styczeń wpłyneło 95 zł..wysyłam 95 zł + 50 wpłyneło na konto hoteliku od ada-jej, razem za styczeń hotelik otrzymał 145 zł brakuje 155 zł za luty na konto hoteliku wpłyneło wpłata w kwocie 300 zł od Fundacji. za marzec wysyłam 120 zł plus 24 od Aryste i 12 asiek.l-g...czyli 156 zł ( z bazarku bedzie 144 zł jak otrzymam to zaraz doślę) 144 zł wysłałam 13.05.13r. za kwiecień za hotelik zapłaciła fundacja 300 zł za maj za hotelik zaplaciła fundacja 300 zł za czerwiec hotelik zapłaciła fundacja 300 zł za lipiec za hotelik zapłaciła fundacja 300 zł [/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][COLOR=#b22222] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]kwota zadłuzenia z roku 2013 r. 155 zł - 10 zł które juz spłacone = zostaje do spłaty 145 zl Łączna kwota zaległości dla hoteliku to 345 zł - 100 zł [B]=[/B] 245 zł DŁUGU! stan zaległości 345 zł - 22.03.2013 . wplaciłam 100 zł (90 ze spadku i 10 do kiyoshi). zostało 245 zł do spłaty. stan zaległości 245 z13.05.2013 r.wpłacam 100 zł (od pani Miry)zostaje do spłaty 145 zł w dniu 28 maja 2013 r. wpłacam 100 zł zostaje dług 45 zł w dniu 14.08.2013 wyslalam 45 zł na konto hoteliku (spłata zadłużenia) [B]Inka ze stałych deklarcji ma 125 zł...minusuję kwotę za odrobaczenie 18 zł , wiec zostaje 107 zł (zaraz przeleje na hotelik kwote 45 zł jako zaległośc) [/B][SIZE=4]Inka ma spłacone zadłużenie i jest na plusie 107 zł. [/SIZE]
  5. Oj gdyby to laki usłyszał...to kochany,mądry,i cholernie inteligentny pies. poprostu pilnuje i broni to co jego,bynajmniej tak to sobie tlumaczymy...wyczuwa u człowieka smutek wtedy na siłę pcha sie na kolana i lize po uszach a dlaczego wlasnie całuje to nijak nie potrafię tego wytlumaczyc .
  6. niestety na Lakiego musimy bardzo uważać, na poczatku tego nie było, ale pare razy sie zdazyło ze jak ktos za blisko do mnie podszedł niestety Laki startował z zębami bez ostrzeżenia skakał na człowieka...teraz juz wiemy że jak chcem z kims stanąć i chwilke porozmawiac, najpierw musze go pogłaskac , przytulic jego głowe do mej nogi i powiedziec dobry piesek, pokazuje mu w ten sposób ze jest najwazniejszy i zbliżający sie człowiek nie jest dla nas zagrożeniem... i spokojnie siedzi i czeka.. najbardziej nie lubi mężczyzn a jeszcze jak ma podniesiona reke to juz wogóle trzeba szybko reagowac trzymac go krótko bo mógłby chyba ugryść. Nie karcimy go za to bo to nie jego wina ktos moze kiedys zrobił mu krzywde i teraz tak reaguje. jest strasznie oddanym, wiernym psem. a buziaki jakie rozdaje !!!!!yyy poezja
  7. ufff zmieściłem się.... usmiech tez mam czarujący prawda??? [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1731/zkoq.jpg[/IMG] a tu męcze gotowaną kostkę z dzika..uwielbiam takie smaczki [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/1553/l0ia.jpg[/IMG] ojj nieco smutno wyszedłem...nadmieniam że ten ogródek jest cały mój, wszystko tu jest moje i tylko moje. [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6635/ov39.jpg[/IMG] i ciagle trzeba byc w gotowości i pilnować.... [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/364/q7wp.jpg[/IMG]
  8. Ladnie sie maskuje co? Kto mnie pierwszy tu zobaczy!!! [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7011/v90q.jpg[/IMG]
  9. dostałam wolne od szpitala na narazie 7 dni , ale mam byc grzeczna i nie denerwować się...muszę szybko poczytać zaległości na watkach, ależ sie tu i tam dzieje, i oczywiście pamietam o ksiegowości...
  10. objecuje kochani ze uzupełnie ksiegowośc zobaczyy dokładnie ile jest kasy i wspólnie pomyślimy i postaram sie zawsze tu wpasc jak tylko bedzie mozliwość...przed chwilą nadrabiałam zaległości na watku Daszki bedacej u Wiola&Miłosz, koszmar poprostu koszmar , ja sama jej uwierzyłam w miłośc do psów
  11. przepraszam jestem bardzo rzadko na dogo, wiecej w szpitalu i tak bedzie przez jeszcze dłuzszy czas, laptopa mam tez bardzo rzadko do dyspozycji..są wpłaty na konto inki z deklaracji stałych. zrobie rozliczenie bieżące ...naprawde nic na to nie poradze takie jest zalecenie lekarza aby tu lezec i koniec.a moze znajdzie sie ktoś chętny do poprowadzenie ksiegowości chociaz przez jakis czas, bo ja naprawde będę ale tylko tak z doskoku...komu mogę podać swój nr telefonu by powiadomił mnie o konieczności przelania pieniedzy dla Inki, wtedy mój maż przeleje...
  12. nie ma mowy na deszcze nie wyjde...wole spać [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1687/p1050697lv.jpg[/IMG] nudy nudy ale bynajmniej nie jestem sam, [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6233/p1050699x.jpg[/IMG]
  13. to jest nasz pierwszy pies długowłosy, niskozawieszony i biały...zima było super pierwsze przerazenie przyszło z wiosennymi roztopami, w ruch poszły wszystkie nie potrzebne pzrescieradła które rozbia za podkłady, jak juz mokre wieszam na strychu i za godzinke juz mozna wykorzystać, tym sposobem zawsze pod dupcia ma sucho i czysto i kamyczki nie gniota. Ten skubaniec lubi takze wejśc do stawu a potem nagle wytarzac sie w skoszonej trawie..załamka. ..no cóz skoro sprawia mu to radośc , w tym momencie dla niego wszystko... Fakt ogon to ma piękny zawsze przed spacerkiem szczotką przelece aby był puchaty jeszcze bardziej , a że on go dostojnie trzyma w górze wiec pieknie to wyglada a i ludzie reagują, miałam go obcinac ale chyba damy sobie spokój, u nas ciagle pada, chłodno , jest sytematycznie czesany wiec nie widze potrzeby aby go obcinac, spi przy otwartym oknie a i tak za 4 miesiące ochłodzi sie na dobre . Pisze troche chaotycznie ale w pracy jestem i co jakis czas szef woła.
  14. ..ogłaszjcie konkurs na Mistera dogo...na bank wygram, pani mówi ze jestem najpiękniejszy, to sie kobieta chyba zna. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4488/p1050723h.jpg[/IMG] czysty jestem co?? [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5346/p1050729q.jpg[/IMG] rzeka Oldza ma pierwsza klase czystości więc spokojnie moge tu sie taplac i pić, ponoc wtedy było za zimno bym właził..wymysły!!! [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8933/p1050727z.jpg[/IMG] i wcale nie jestem kapany moge tak sobie lezać i wysychac, co chwile zmieniaja jednak posłanka na suche.. [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/441/p1050733e.jpg[/IMG] schne..[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1438/p1050692m.jpg[/IMG]
  15. [quote name='kolejna kobietka']Asiu, to tak jak moj, milosnik kopania, od ktorego mozna go tylko sila odciagnac :lol: a jaki puszysty i bialutki :)[/QUOTE] siłą to nie za bardzo, zaprze sie i koniec, muszę go podnosić i odstawiac pół metra dalej i wtedy jako tako idzie..unikamy takich wypraw ze wzgledu na oczko no i na tych łąkach mnóstwo kleszczy łapie czasami to az 15 wyjmujemy spacerujacych po futerku ..
  16. ejj no poczekajcie!!!1[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3848/p1050711i.jpg[/IMG] zaraz was dogonie, spokojnie nie ma co sie spieszyc co ja na wyscigach [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2996/p1050712r.jpg[/IMG] mówiem że dogonie, a Pani juz panikowała ze uciekne..gdziez bym ja miał ucieć!!! kobieto najlepiej to mi sie idzie krok w krok z panciem [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/820/p1050716k.jpg[/IMG] po drugiej stronie czuje miejsce bytowania kaczek... [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5058/p1050720j.jpg[/IMG]
  17. ale mam frajde...[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/845/p1050709c.jpg[/IMG]
  18. bede kopac kopac ...wiosenny spacerek [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4554/p1050704a.jpg[/IMG]
  19. wiadomośc z ostaniej chwili zaświeciło u nas słońce ...Laki sam domagał sie wyjścia, lezy przed domem na schodach bo przeciez wszedzie mokro, mój maz wczoraj juz zaczał panikowac ze chyba cos mu dolega, bo nigdy tak długo nie spał ale zaświeciło słońce i nagle mania spania została przerwana.
  20. od paru dni u nas leje więc Lakus zapadł w sen prawie zimowy..nie ma siły by go wyciagnąc na dwór dłużej niz 5 minut, jak juz wyjdzie to tylko na załatwienie potrzeb ale to i tak przy murze budynku wszystko zalatwi aby tylko nie zmoczyc futerka .. czasami da sie namówić aby choć w oknie posiedziec i popatrzec co sie na świecie dzieje, wtedy rzucam kaczkom z okna kawałki chleba na chodnik to jedynie powarkuje na nie..po czym za chwile aby stac sie nie widocznym i aby nikt od niego nic nie chciał zwija sie w kłebek w rogu kanapy i śpi... Dzisjaj o piatej musiałam z nim wyjsc bo pzreciez do 10-tej bedzie sam wiec na rekach go znioslam na sam dół bo połozył sie przed schodami i koniec on sie nigdzie nie wybiera..zrobilismy jedno kołko wokoł parku i czym predzej do domu, jak juz zobaczył ze wychodzimy na prostą to ciągnął do domu. Kochany Leniuch
  21. [quote name='beataczl'][quote name='beataczl']mam 83 zl z bazarku , [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242623-rozliczam-dla-Inki-do-30-04-godz-20-00"]rozliczam- ............. -dla Inki-do 30.04 godz. 20.00[/URL][/B] poszedl przelew -prosze o potwierdzenie na bazarku.[/QUOTE] juz sie robi, potwierdziłam
  22. mina na trzecim zdjęciu bezcenna..no cudo cudo cudo z niej
  23. czasami myslę że to wszystko tylko mi sie sni..[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4163/p1050748a.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7088/p1050744.jpg[/IMG]oni wstali a ja jeszcze troszeczke podrzemię..niedziela jest gdzie mi się spieszy!!
×
×
  • Create New...