Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Ja chyba też nie mam konta ... Mogę poprosić ?
  2. Ha ha Najbardziej lubię kawę, ale herbatką też nie pogardzę, szczególnie z soczkiem z aronii od guccio Piwa nie piję ... Zaraz zrobię przelew, ale przesyłkę prosiłabym połączyć z tą fejsbukową. Czy tak może być ?
  3. Dzień dobry Poproszę nr 25 za 18 zł i nr 65 za wywoławczą
×
×
  • Create New...