[quote name='wiki4']Pytam bo widziałam jak zamawiałaś banner u Shel :eviltong: W taką zimnotę idziecie się kąpać? No chyba, że nie mówisz o jeziorze :lol:
Będą, będą ;)[/quote]
No nie ja nie będe się kompać. U nas słońce nawala. :angryy:
Zazwyczaj idziemy do Wisły. To wtedy tylko Maxiu sie kompie.
Ja jak do Bałtyku to razem wszyscy. :diabloti: