coś tam mam :diabloti:
na po czątek mo je stare, ale ulubione :
[IMG]http://i45.tinypic.com/2drchld.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2h6yq1w.jpg[/IMG]
z dzisiaj :
[IMG]http://i50.tinypic.com/25k0iew.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/160v2mr.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/epkqbc.jpg[/IMG]
:multi:
* * * * *
spoko, mi się nawetpodoba..
a jaki to wymiar?
też sobie takie zrobie, nikt nie skopiuje :D
acha super robisz grafikę, nie mogę sie doczekać zamówienia!