-
Posts
864 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sayrel
-
Nie juz nie, ale jakis bazarek sie wkrotce pojawi
-
Czy mój dom będzie dobry dla husky? Proszę o radę!
Sayrel replied to Afryka's topic in Siberian Husky
afryka [url]www.huskyadopcje.hekko.pl[/url] -
Masia nie da sie ciut lepszych zdjec?:(
-
Tak propagandowo;> [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2010/032/f/d/Homeless_Bursztyn_by_Sayrel.jpg[/IMG]
-
No wlasnie dlatego wazne jest aby mu znalezc haszczowy dom, ja mysle, ze przy zapewnieniu odpowiedniej ilosci ruchu chlopak nie bedzie pozeral mieszkania:)
-
No w koncu mial jakas rozrywke;) Widzialam jaki byl szczesliwy jak byl w 1/4
-
No w koncu mial jakas rozrywke;) Widzialam jaki byl szczesliwy jak byl w 1/4
-
Wiadomo. Suka po kwarantannie jest zarezerwowana dla m nie na DT i jest objeta opieka przez [url]www.adopcjemalamutow.pl[/url]
-
zrobil mi sie duplikat
-
jakby mona bylo usuwac zduplikowane przez lagi posty byloby prosciej
-
Aha no to chlopaki od Lorda mieli maglowanie podwojnie:] Bo ja ich katowala pol godziny. Mam namiary na nich, obiecali za miesiac odwiedzic mnie z psem. Z rolkiem mam nadzieje, ze bedzie dobre, wybiore sie na wizyte. Wazne zeby im z posesji nie zwial. Ja mysle, ze oni go tak pokochaja, ze i tak zamieszka w domu;) A tymczasem w ramach moich zaliczen dwa plakaty dla Barabasza i nie tylko. [img]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/032/2/2/Husky_life_in_cage_by_Sayrel.jpg[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2010/032/1/9/Husky_life_in_cage_2_by_Sayrel.jpg[/img]
-
Rulon wyadoptowany, Lord nie wiem, ale mozliwe, ze tez. Do gory moje polnocniaki! Zaaktualizowalam zdjecia Barabasza, czyz to nie piekny psiak?
-
Najlepsza psia mamo:)
-
Widze, ze sie jestes przynajmniej domowo zapsiona totalnie:) Ciesze, ze chlopakowi sie w lebku poprawia:) To teraz juz naprawde tylko hop do domku. Bo jest naprawde kiepsko. Kasy nie ma odzew znikomy...
-
Asia wrzucam ci tu. Takie sobie te zdjecia;) Albo nieadopcyjne albo ze zbyt duzej odleglosci: Skopiujesz sobie adresy i pozamieszczasz a ja usune stad. [IMG]http://images44.fotosik.pl/254/77f6a8e635dc7eb1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/250/edbb179adaea5453med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/254/21b6d28951352c2fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/254/6bc2f8bc696cc65fmed.jpg[/IMG]
-
Napewno nie, on jakis super w ciagnieciu jak mowi Kuna nie jest;> ALe nauczylam go komend a Kuna go tam zmusza do roboty;)
-
Wiesz Asior one w sumie szybko schodza... gorzej, gdzie trafiaja... Eh rasy pracujace...
-
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
Sayrel replied to asika5's topic in Już w nowym domu
asika nie martw sie tez jesten zazdrosna o bursztyniastego:> -
Obawiam sie, ze takie rzeczy wlasciwie nie sa sprawdzalne. Suka pozatym jest prawdopodobnie malamutka nie haszczka. Afryka jesli chcialabys ja adoptowac skontaktuj sie ze mna na prv.
-
Wiesz co Bursztynie, jak Kuna mi opisuje jak sie zmieniasz to zaczynam sie nawet cieszyc, ze ktos cie olal i trafiles w Grety rece:) Mam nadzieje, ze swiat ci wynagrodzi psiaku te wszystkie zle rzeczy, ktore zaznales jakims super domkiem:) Np. pewnym wyjatkowym z kolezankami:>
-
Rezerwacja postu
-
Stwierdzilam, ze bede tez wrzucac psiaki tutaj. Do adopcji bardziej niz wskazana swiadomosc specyfiki rasy. W sprawie info i adopcji odsylam na [URL="http://www.huskyadopcje.hekko.pl"]www.huskyadopcje.hekko.pl[/URL] Wszystkie psy zostana wykastrone/wysterilizowane. W tym momencie do adopcji w malopolskim sa takie haszcze: [SIZE=5][B]Barabasz - 1,5-2lat [/B][/SIZE] Fajny psiak, strasznie nie wybiegany. Ultra przyjazny do ludzi do psow raczej tez, mozna go polozyc i wszystko z nim robic. Tylko troche adhd, ale mozliwe, ze to wynik zamkniecia bo wczesniej wydawal sie spokojniejszy. Pozatym jak juz troche poszaleje to wszystko jest ok on normalny energiczny haszczak. Bez zapewnionego ruchu na stowe w mieszkaniu bedzie niszczyl (od dzisiaj rozpracowuje w kojcu zaslone). Szczeka... i duzo sie odzywa. Mysle, ze spokojnie moze byc kojcowym psem i szukamy mu domu. Jest dosyc mocno chudy. [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/032/2/2/Husky_life_in_cage_by_Sayrel.jpg[/IMG] [IMG]http://th01.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/032/1/9/Husky_life_in_cage_2_by_Sayrel.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/250/1e75143d4a0cf456med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/250/00c9cb8a48db1b72med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/141/c8bae9878b07459cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/249/3886149d2889e9f0med.jpg[/IMG][IMG]http://images43.fotosik.pl/253/e04dcdfaf0741d56med.jpg[/IMG][IMG]http://images36.fotosik.pl/140/3d403f17ec6e8df7med.jpg[/IMG] [SIZE=5][/SIZE]
-
Jak nie trafi do mnie na DT plus jest taki, ze schron nie wyda jej bez sterylki.
-
Bylam dzisiaj przyjrzec sie suczce. Wyciagneli mi ja z bosku, ale bylo tak ciemno, ze mi aparat nic z sensem nie chwycil. Suczke okolo 2 letnia wg. veta. Wulkan energii bardzo przyjazna do psow, ludzi. Nie obiecuje, ale moze po kwarantannie wezme ja do moj kombinowany tymczas. Ma charakterystycznie umaszczenie grzebiutu co widac troche na tym zdjeciu: [img]http://images41.fotosik.pl/249/a72d8182b6356d20med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/249/536cadaf6e2ce161med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/249/5a6c277eecdb3e62med.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/165/54b32d3b4b0655demed.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/254/b1ca40b18224001dmed.jpg[/img][img]http://images44.fotosik.pl/253/be059b6e066b7994med.jpg[/img]