Jump to content
Dogomania

Magnesiatko

Deleted
  • Posts

    599
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magnesiatko

  1. O kurcze :-( niedobra wiadomość :-( Olek trzymamy mocno kciuki na 6 łapek (dwie moje,4 Cziki) :-(
  2. Kobitki dajcie Panu troszkę czasu :) Przechodziłam przez to z rodzicami :) Po śmierci poprzedniej Perełki nie chcieli już słyszeć o piesku. Poczekałam 3 miesiące, wzięłam małą przestraszoną Czikusie ze schroniska... początkowo, przez kilka dni... Rodzice nawet pogłaskać jej nie chcieli (przynajmniej jak ja byłam w pobliżu :roll:) A teraz? Czikusia rządzi u nas w domku :) Nasze małe czarne szczęście :p Jak jade z Cziką na weekend, na kilka dni... rodzice już rozpaczają :evil_lol: Trzymam mocno kciuki za Stupiego ;)
  3. Kurcze Piesio jest prześliczny!! :loveu:
  4. Jak ona smutno patrzy :-( Serce mi się kraje jak na nią patrze :-(
  5. No to trzymamy kciuki za tego przystojniaka ;)
  6. [quote name='moana'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/179/d066ee809417d8c3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/143/26fc1cf7a8e9c0e1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Super Psiaki :loveu:
  7. [quote name='obraczus87']Jak tylko zostanie ustalone kto sie zajmuje kasą, na pewno pojawi się numer konta.[/quote] Ok bede cierpliwie czekać na informacje :) Eeeh nie mogę skupić się na pracy jak widze tyle psich nieszczęść :mad:
  8. Na chwilę teraźniejszą nie jestem w stanie dać stałej deklaracji wpłat, ale będę zaglądać i... jak będę miała możliwość wpłacę. Jakie smutne, mądre oczy ma ten psiak :( Jeszcze tylko małe pytanie... gdzie znajde nr konta na wpłaty dla Ediego? Nigdzie nie widze :oops:
  9. Po wielu próbach udało mi się zarejestrować na dogomanii :multi: Hmm... jak to napisać? Może prosto z mostu, bo nie widziałam nigdzie odpowiedniego wątku na forum ;) Na początek ze swojej strony mogę zaoferować możliwość użyczenia siebie i samochodu jeżeli będzie potrzeba przewieźć jakiegoś psiaka. Jestem tutaj nową osobą, jeszcze troszkę zagubioną, za to chętną do pomocy. Pozdrawiam, Aga
×
×
  • Create New...