AGA35
Members-
Posts
5079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AGA35
-
Na paluchu twierdzą ze właściciel został powiadomiony ale nie skontaktowal się z nimi. Powiadomili policje i na tym się skończyło. Jeżeli uda sie skontaktowac z właścicielem to mają rozwiązać z nim umowe i obciązyc go kosztami " hotelowania " psa u weta . i to na tyle co oni moga lub chcą zrobić .A psiak ma być zabrany w poniedzialek do schronu ............. AAAA i nie udzielą informacji o danych osobowych tego faceta ( ochrona danych osobowych )
-
sama nie wiem co robić ..... jak w poniedziałek go zabiorą to pisak nam zniknie z oczu zupełnie . I na dodatek nie wiadomo gdzie trafi , oni nie sprawdzaja domków niestety .....
-
pies jest bardzo adopcyjny .PALUCH MA ROWIĄZAĆ UMOWE Z TYM CZŁOWIEKIEM , ALE PSIAK TRAFI ZA KRATY PO RAZ DRUGI.... A jest taki młody , tyle juz przeszedł a to jeszcze nie koniec jego koszmarów .....
-
on jest przekochany !!!!! tak bym chciała aby uniknoł schronu po raz drugi................
-
kochanie nikt dziś nie zajrzał do ciebie .............
-
dzwonili ale facet nie daje żadnych znaków zycia . Przez trzy tygodnie DOSŁOWNIE NIKT nie interesował się tym sierotą .
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Ma siłę i wolę walki !!!!!!!!! Bardzo łądnie chadza na smyczy do mometu kiedy się nie przewróci :-( Ale jest naprawdę super psiak !!!! -
To co " zdjełyśmy" z niego.... [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/83a2ca9b.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/cb3600a3.jpg[/IMG] I efekt końcowy.... [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/abb3ad39.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/1464df4a.jpg[/IMG]
-
i ciąg dalszy ... [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/ad0d2f5f.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/7224bfd3.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/d2789ed0.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/9297dc55.jpg[/IMG]
-
W trakcie ..... [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/acae2e28.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/887915fc.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/a6fec429.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/46813b23.jpg[/IMG]
-
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Postawnowiłam złożyć wątek dla tego psiaka ze względu na to że nie mam pomysłu jak mu pomóc. Pies został odłowiony trzy tygodnie temu w okolicach Zielonki . Trafił do weta w Wołominie na obserwację .Okazało się ze psiak ma czipa z PALUCHA .Po rozmowie z panią dyrektor dowiedzieliśmy sie ze pies został wyadoptowany do Marek , i obecano nam ze w trybie natychmiastowym właśćiciel zostanie powiadomiony gdzie przebywa teraz zguba . Wczoraj po raz kolejny został wykonany tel do schroniska , dostałyśmy wiadoność ze właściel się nie skontaktował z pracownikem schronu .Ponad to zastała powiadomiona policja i straż miejska . W poniedziałek po psa ma przyjechać samochód ze schronu :-( .Dlatego postanowiłam mu założć wątek czasu jest bardzo mało ale moze istnieje jakaś nadzieja żeby psiak nie trafił do schronu [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Pies jest w ogólnie w bardzo dobrej kondycji fizycznej , nic mu nie dolega po za tym ze jego sierść przypminała filc !!!!!! Ma koło 1,5 do 2 lat .Jest wykastrowany .Dzis porosiłam ikle21 o ostrzyżenie go bo psiak nie mógł nawet ponieść nogi do sikania. Ale decyzja była krótka - trzeba go golić do gołej skóry . Pod skórą nie było żadnych niepodzianek typu rany i odpażeń . Był tylko łupież ,[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Zdjecia pokażą do jakiego stanu został doprowadzony .Worek z sierścią - filcem ważył 3 kg. Bardzo sokojnie znosił dziś te zabiegi kosmetyczne Naprawdę psiak jest bartdzo spokojny i ułożny .Bardzo ładnie chodzi na smyczy , toleruje inne zwierzęta.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Jest CUDNY i KOCHANY PRZSYMPATYCZNY .[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Kochane cioteczki moze macie jakieś pomysły zeby on jedank nie trafił z powrotem do schronu .[/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][SIZE=4]Tak wyglądał przed strzyżeniem [/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/0cdc0756.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/0cdc0756.jpg[/IMG]
-
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
i nasza dama miła sesje zdjęciową [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/58732707.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/dc4ca932.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/1b59acaf.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/d6e79525.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/c75fcfda.jpg[/IMG] -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
ma niesamowią wole do zycia !!!!! ogromnie się cieszy że stoi - stoi do momentu aż się przewróci !!!!! OGROMNIE NAM POMAGA W TEJ WALCE -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
i udaliśmy się na kolacje [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/1dc86603.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/b1e98f74.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/06acb734.jpg[/IMG] -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
potem zafundował cioteczkom prysznic [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/17f18407.jpg[/IMG] umylismy ząbki [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/1486e1ce.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/7233d588.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/a8413887.jpg[/IMG] -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
foty nexta - rozrabiaka z niego niezły. Myślałam że będzie łatwiej go " ogarnąć " i że szybko pójdzie do adopcji niestety podejrzewamy że psisko zabawi z nam nieco dłużej [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/23265462.jpg[/IMG] uwielbia się kąpać [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/8f0feb08.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/3712f668.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/2198ddf0.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/b9756757.jpg[/IMG] -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
I OTO NASZ DZIELNY CHŁOPCZYK [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/67019444.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/cc5d1040.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/25211ab2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/4d2c6b54.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/4f69e49d.jpg[/IMG] -
film o buniaku częstujcie sie cioteczki [video=youtube;Li-ewUBrqYU]http://www.youtube.com/watch?v=Li-ewUBrqYU&feature=related[/video] [U][COLOR=#810081][URL]http://www.youtube.com/watch?v=Li-ewUBrqYU&feature=related[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.youtube.com/watch?v=Li-ewUBrqYU&feature=related"][/URL]
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']na bazarku już 29 serduszek :):) dziękujemy pięknie wszystkim :loveu:[/quote] pieknie dziekujemy w imieniu skinniego !!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
byłam u SKNNIEGO w odwiedzinach stąd nie obecność na watku . Pisiak jest CUDNY , niesamowicie wdzięczny !!!!!! Bardzo ładnie już chodzi , i nie męczy sie tak szybko !!!Wygląda zdecydowanie lepiej , ale jeszcze sporo czasu minie zanim zupełnie będzie się nadawał do adopcji .Foto relacja jutro . [B][COLOR=red]CHCĘ BARDZO SERDECZNIE PODZIEKOWAĆ OBRACZUŚ87 I MAŁEJ_CZARNEJ .DZIEWCZYNY ODWALIŁYŚCIE KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !!!!!!!!!!! [/COLOR][/B] -
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
i ja z wieczorka podniose sunieczke