AGA35
Members-
Posts
5079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AGA35
-
jutro z ranka jedziemy w odwiedziny do przyszlego domku tymczasowego dla psiaka!!!!!!!!
-
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
waga tez około 6- 6.5 kg. -
Malutka jamniczkowata Rudzia zbiera na hotelik. Rudzia ma dom.
AGA35 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
i tym jednym i ostecznym !!!!!!!!! -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
około 2 latka ma dziewczynka :-) -
akrum i ja gratuluje serdecznie i szczęścia i pomyślności zycze na nowej drodze życia !!!!!!!!! pomysł z gadzetami dla zwierzakow zamiast kwiatów - bardzo orginalny i do pozazdroszczenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dla kchanego topisia mizanko wieczorne !!!!!!!!!! i pozwolę sobie zaprosić cioteczki na watek koejnej bidy a klembowa , maleńkiej muszki z prztrąconą miednicą [SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194468-Maleńka-MUSZKA-z-przetrąconą-miednicą-!!!-Czy-będzie-miała-szanse-na-normalne-życie[/URL]
-
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
no uchale jej stoją jak króliczkowi ;-) a łapinki króciótkie jak u jamnika ;-) -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
lileczko co taka cisza u ciebie? -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
cioteczki prosimy o pomoc dla szuwarka ;-) -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Mała jest przkochana !!!! wogóle sie nie boi człowieka wręcz sie garnie do mnie ;-) poza tym jest bardzo czysta , pomimo tego ze ma problem z chodzeniem stara się załatwiac na podwórku !a potem niestety mała siedzi bardzo dużo w kontenerku bo w schronisku mieli zalecone ograniczenie ruchu i dosłownie sie do tego stosowali !! Ja także ja bardzo ograniczam ale nie jest to dla mnie łatwe bo mała strasznie chce biegac i wściekać sie ;-) Co do kapieli to napewno trzeba bedzie ja powtórzyć bo mała ma tak żółty i brudny brzuszek że za pierwszym " praniem " nie zmyłysmy wszystkiego :-( -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
i po kąpieli [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/1fa7f36f.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/8871301b.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/f91d62e3.jpg[/IMG] -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
okaże się jutro co dalej z suczyna robimy [CENTER][B][COLOR=darkred]DZIEWCZYNKA SIE DZIS WYKĄPAŁA I ZMYŁA Z SIEBIE CAŁY BRÓD SCHRONISKOWY:-) [/COLOR][/B] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/5b924cb5.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/10b46ea6.jpg[/IMG] -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
poczekajmy do soboty ;-) -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
taaaaaaaaaaaa to był spontan..... tylko co dalej .....?????? -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
no bardzo bliziutko ..... w sobotę mała będzie juz w ds:-) -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
jutro będzie diagnozowana .... -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
jutro zabieram z kago dziewczynke do weta i na prześwietlenie , takze do jutra trzeba poczekać na decyzje :-) -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
witamy na wątku i chociaż w odwiedziny zapraszamy :-) -
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
super bardzo dziękuję :-) -
przypominam cioteczki że bazarek dla suczynki trwa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194184-Wyprzedaż-na-Venus-i-Nexta-do-17.10.2010-!!?p=15511334#post15511334[/URL]
-
Maleńka MUSZKA z przetrąconą miednicą zamieszkała w DS w Gdańsku.
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Oj tak :-( ale nie mogłam jej tam zostawić :-( -
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Kochane cioteczki kolejna psia bieda potrzebuję naszej pomocy .Trafiła do schroniska po wypadku samochodowym , ma przetrąconą miednicę . W warunkach schroniskowych mała miała bardzo małe szanse na kompletne wyleczenie, dlatego zadecydowałam o zabraniu jej ze schronu .[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Mała jest przekochana i strasznie wdzięczna , jak tylko podchodzę to robi [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]„ lansik „na pleckach i wywala brzuszek do miziania [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT]. Jest porostu cudna !!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Muszka oczywiście ma bezpłatny tymczas u mnie potrzebowała bym jednak pomocy finansowej w leczeniu , ( mam już jednego tymczasowicza OTISKA z alergią pokarmową który musi jeść weterynaryjną karmę i co i rusz coś mu dolega takze wydatek jest spory ) dlatego nie dam rady sama finalizować leczenia i utrzmania MUSZKI . Bardzo proszę cioteczki o pomoc dla tej suczynki :-)[/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Deklaracja stała[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]aga33-76 -10 zł. (pażdziernik wpłyneła )[/SIZE][/FONT] [SIZE=3]aga33-76 listopada wpłyneła [/SIZE][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Wpłaty jedorazowe wpłyneły [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Ania z Poznania 50 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Enigma 79- 25 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Spysiuk - 100 z[/SIZE][/FONT][SIZE=4][COLOR=purple]ł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=purple][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]KROOK- 100 [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Funky- 50 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Kasia z Poznania - 60 zł.[/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Suma wpłat jednorazowych 385zł.[/FONT][/SIZE][/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple]MUSZKOWY BAZAREK ( WPŁATY )[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ELIG - 10 ZŁ.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]AGA35- 25 ZŁ. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#616161][FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ra_dunia - 30 zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=indigo]mysza1- 25 zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#4b0082]milka74 - 20 zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]bazarek muszki - 110 zł[/SIZE][/FONT]. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Suma wpłat 515 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred][B]WYDATKI [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]50zł. - 18,10,2010- KONSULTACJA U DR.DERGÓRSKIEJ [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#8b0000]115 zł.- zastrzyki[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#8b0000]130 zł- rtg krędosłupa [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#8b0000]150 zł- lasery po zniżce 50% [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#8b0000]140,- rtg i konsultacja [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Suma wydatków 585 zł.[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]koszyczek muszki na 01,12,2010 minus 70 zł.[/FONT][/SIZE] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]A oto MUSZKA :-)[/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/a8b93598.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/687b59f1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/53947107.jpg[/IMG][/CENTER]
-
sika kałużami i generalnie zawsze na posłanie a posikawanie też się zdaża ale to wtedy jak się przestraszy np. odkurzacza , pralki ......
-
bardzo dziekuję :-)
-
w czwartek rano jedziemy z cioteczką MONĄ zobaczyć hotelik bo bambi czuje sie na tyle dobrze że można go przenieść , oczywiśćie problem jak zwykle z finanasmi :-(