[quote name='Kago'][B]Mala_czarna[/B] nie podłamuj się kobito. Możemy zapakować Kostę do Beaty do Konstancina. Tanio nie jest , bo 500,- pln z żarciem. Trzymam tam mojego podopiecznego Lorda i od przedwczoraj jest tam Topik. Nie wiem ile za niego w sumie zapłacę, ale to co zostanie mogę przenieść na Kostę zamiast wycofywać po jego wyjeździe do domku w przyszłym tygodniu. I tam sobie spokojnie poczeka na tymczas albo domowy hotelik, a może na DS. Zęby mozemy jej zrobic u mojego weta. Jestem tem minimum 3 razy w tygodniu, więc spacerki będzie miała i zawsze możesz jechać ze mną np. w weekend.
Na Kostę w przyszłym tygodniu przekażę 100,- ode mnie i mojej mamy po 50,-[/QUOTE]
Ja bym się zdecydowała. Suczynka jest bardzo kontaktwa i ładna zero agresji kotami się dogaduje doskonale same pozytywy . Powinna szybko znaleć ds.