[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][SIZE=6]Bernardyn Mikrus[/SIZE][/B] :-([/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]smutny stoi cierpliwie w kolejce za nowym domkiem chociażby tymczasowym .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]W schronie jest długo , trafił z interwencji przechadzał sie po ulicach .Może komuś uciekł , moze go ktoś wyrzucił , nie wiadomo. Wiadomo natomiast że psina gaśnie w schronie , za każdym razem wychyla głowę że to moze dzis on wyjedzie i bedzie swobodnie biegał i szalał po ogrodzie ,że bedzie głaskany i drapany za uszkiem , niestety jego kolejka staneła w miejscu a on nadal siedzi samotnie i wypatruje swego człowieka :-( [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Pomóżmy mu w odzyskaniu wolności . [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Wszelakie propozycje mogące mu pomóc są na wage złota :lol:[/SIZE][/FONT]
[SIZE=6][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS]Dopiero zaczynamy nie mam hoteliku , delkaracji ani pomysłu jak mu pomóc[/FONT] [/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/5e7afbe8.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/be6b6136.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/5d020b71.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/5423b309.jpg[/IMG][/CENTER]