[quote name='Akrum']a mogę, mogę tylko z tego co pamiętam to czekamy na jakieś wiadomości o niej? bo zdjęcia widziałam gdzieś się tu pojawiły, ale info miała Aga35 zebrać jak będzie w schronie?!![/QUOTE]
klementyna jedzie dziś na sterylke
ogólnie to bardzo spokojna sunia i STRASZNIE lgnie do człowieka i to tyle czego się dowiedziłam