-
Posts
229 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by frania77
-
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
frania77 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze jedna darmowa gazetka, Metro z tymi ogłoszeniami pewnie jest tam podobnie jak w Echo, ja prawie codziennie z ciekawości przeglądam alegratke i allegro wiec to dla mnie żaden problem. Pozdrowienia dla synka i 3mam kciuki za Dage -
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
frania77 replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
PAKO 03.12.2007 - 17.07.2009 [*] Dziś mój synek kończył by dwa latka.... On stracił życie pod kołami a ja serce- ono na zawsze już będzie przy Tobie -
Z tym jedzeniem to dokładnie jak napisała evelynka, to zależy od wieku psa i od "wielkości" porcji, dorosłemu psu nawet wystarczy 1 duża porcja dziennie, jak komu wygodniej, mój dostawał sniadanie,obiad i lekką kolacje, tak jak cała rodzinka ;-) A jeśli Lucky chce jeśc dwa razy i sam tak sobie wymyślił to znaczy że mu wystarcza,pies sam sobie krzywdy nie zrobi, a jeśli nie będziesz do końca pewna czy tyle ile mu dajesz jest wystarczające to niech Lucky co jakiś czas wskakuje na wage, będziesz mogła ją monitorowac, u większości wetów są wagi elektroniczne,więc nie powinno byc problemu...a i jeszcze jedno zazwyczaj jeśli psiakowi podawane jest głównie jedzonko robione przez nas to przydałyby się jekieś witaminki,szczególnie to jeszcze szczeniak,przy najblizszej wizycie u weta zapytaj się o nie, może coś więcej doradzi... Pozdrowionka
-
Dokładnie, wymęczenie to podstawa, wtedy nie będzie miał czasu myśleco "głupotach" anisie nudzic bo poprostu będzie spał,..., cwicz,cwicz i jaeszcze raz cwicz z nim, narazie tyle możesz dla niego zrobic. Powodzenia
-
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
frania77 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Może warto posprawdzac takie ogłosznia, niby że jestes zainteresowana i poproś o zdjęcia na emaila... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2705803_2_letnia_suczke_sprzedam.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2691813_p.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2691811_westy_suczka.html[/URL] O widze że jest i Twoje ogłoszenie , bardzo dobrze, oby tylko to wszystko wkońcu przyniosło skutek A tu następne,troche starsze [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2298151_west_suczka_doros_a.html[/URL] -
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
frania77 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Pocieszam się tym że tak jak napisałam Pako nie cierpiał,on akurat był moim pierwszm psem i żył tylko 1,5 roku, tak poprostu miało byc.... ale teraz powoli przymiezam się do zapełnienia pustki po nim, na począdku stycznia na świat ma przyjśc jego "następca" też białas bo kocham te psy i jak sobie pomyśle że któremuś z nich dzieje się krzywda to mi się krew w żyłach gotuje... A Ty bądź mimo wszystko dobrej myśli i pisz tu o postępach w akcji poszukiwawczej....!!! -
[quote name='Grin']No szczerze mówiąc znam całkiem sporo i takich, co z powodu psa kupiło m.in. nowy (większy) samochód. :D Oczywiście nie mówię tego na poważnie, choć takie są fakty. :)[/QUOTE] A co w tym złego ;-) mój ojciec może nie kupował większego auta bo nie było takiej potrzeby, ale specjalnie przyciemnił lekko tylnie szyby,żeby psu słońce za mocno nie świeciło i kupił specjalny "podłokietnik" żeby Pako mógł podziwiac krajobrazy podczas jazdy, nie bede już pisała o pasach bezpieczeństwa..... Pies to członek rodziny więc czemu ma byc gorszy? A wracając do tematu posta to faktycznie szkoda Orionka, podobnie jest w przypadku gdy szczeniakowi pozwala sie spac w łóżku a jak już podrośnie to PANU nagle brakuje już miejsca w łóżku,albo że pies brudny,śmierdzi....itp.,itd., ale jak już wcześniej napisano na "tatów" nie ma rady, tylko ciekawe co tata powie jak pies przekopie z nudów cały ogródek ;-) Agniecho93 nie pozostaje mi nic innego jak życzyc Ci wytrwałości i powodzenia!!!
-
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
frania77 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Doskonale wiem jakie to trudne, ja swojego białego maluszka straciłam w lipcu w wypadku samochodowym,szczeście w nieszczęsciu że nie cierpiał bo odszedł odrazu, ale Ty musisz walczyc, bo Daga napwno gdzieś jest i jeśli została skradziona to może wkońcu porywacz się opamięta, jest też możliwośc że teraz ten ktoś się boi i dopiero jak cała sprawa przycichnie będzie chciał sprzedac psa, no już sama nie wiem co Ci mogę poradzic, dowiedz się może co konkretnie trzeba zrobic aby umieścic ogłoszenie ze zdjęcim w tej gazecie "Echo miasta", ja pamiętam jakiś może rok temu jak przeglądalam tą gazetę to na jednej ze stron znalazłam ogłoszenie o zaginięciu Yorka, ogłośzenie bylo dośc duże i odrazu wpadało w oko.... -
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
frania77 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Muszę Cię przeprosic, masz racje giełda jest w Chwaszczynie a nie w żadnym Żukowie,o czym to ja myślałam,jeszcze raz sorrki za tą niefortunną pomyłke.... -
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
frania77 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Tak sobie skacze z jednego forum na drugie i mam jeszcze jeden pomysl, są jeszcze giełdy, samochodowe tam też sprzedają psy, chyba co niedziele jest giełda w żukowie , ale teraz nie wiem dokładnie może inni forumowicze będą wiedzieli coś więcej na ten temat, no i jeszcze giełda w Pruszczu Gdańskim, jaś czas temu tu na forum przeczytałam że czasem można tam kupic skradznego psa -
Dokładnie poczekaj aż włos dobrze odrośnie, i następnym razem lepiej idź sama,ale do jakiegoś polecanego gromera w Tojej okolicy, bo wygląda na to że to nie tylko wina Twojego męża a przede wszystkim fryzjera, który jak widac nie bardzo zna się na fachu skoro ogolił Westa!!
-
Aniech sobie ZUMI pokazuje co chce, ale i tak Jarwika nikt nie pokona, ja jeźdźiłam do niego z Westem z Gdyni, ale co tam raz na 2,5 miecha można sobie robic taką wycieczkę a i potem jakiś spacerek po Ustce, swoją drogą bardz ładna mieścina, ale jeśli szeri nie może dalej jeżdźic niż granice 3miasta to tak jak Kisses polecam Sopot Justyna Badziąg 668166545 , sama z moim psem tam nigdy nie byłam ale wlele osób chwaiło tą Panią, Gdańska do Sopotu daleko nie jest a zawsze lepiej jest "oddac" psa do trymowania osobie która zna się na tej rasie lepiej niż ci wszystcy fryzjerzy z kolorowych salonów "SPA" dla psów, nie chcę tu nikogo krytykowac bo są fachowcy i fachofffcccy ale u mnie na osiedlu lata pare Westów w śmiesznych fryzach....
-
sorrki że dopiero teraz odpisuje, ale nie zaglądąłam pare dni na forum,jagnięcinę kupowałam w najzwyklejszym mięsnym na moim osiedlu, a jeśli tam zabrakło to jechałam na rynek, i zawsze kupowalam większą ilośc, poprostu gotowałam raz na jakieś 2 tygodnie i porcjowałam w male woreczki 1 dzień=1 woreczek, zostawiałam pocje na 3-4 dni a reszta do zamażarki,..., napewno uda Ci się znaleźc mięsny w którym nie będzie problemu z tym mięsem...Powodznka w poszukiwaniach Baśka
-
Witam, bardzo Ci współczuje i mam nadzieje że Daga się znajdzie, ale polecam tą strone [URL]http://westie.net.pl/modules.php?name=Forums[/URL] , jst to klub miłoników Westów, zarjestruj się tam i powklejej fotki Dagi w "Westie w potrzebie", jest tam wiele osób które napewno Ci pomogą i udzielą rad. A pozatym powiadom też wetrynarzy w twoim mieście, obdzwoń schrniska , straż miejską.... Powodzenia
-
Dokładnie zgodze się z Evelynką co do tych psich przysmaków !!! Mój West PAKO też miał alergie, na począdku takie same objawy jak u Twojego psiaka, potem było jeszcze gorzej, miał zaczerwienione uszka, łzawiące oczka, oraz straszliwy świąd w okolicach ogona i na całej klatce piersowej gdzie na skutek drapania zaczeły pojaawiac się strupy, alergia nasilała się zawsze wiosną. Weteynarz zalecał różne karmy dla alergików lecz Pako nie bardzo je lubił,do tego były oczywiście sterydy i różne specyfiki do płukania podczas kąpieli, po sterydach następowała poprawa ale niestety na krótko.... Całkowicie zmieniłam psiakowi menu, dostawał tylko wyłącznie jedzonko gotowane jagnięcina+ryż+warzywa, jadł aż mu się uszy trzęsły, po pewnym czasie ten straszliwy świąd zaczoł zanikac, do tego tak na wszelki wypadek nosił cały rok obroże Preventic,...., Może warto by było właśnie abyś podawała Luckyemu takie jedzonko,przygotowanie zajmuje niewiele czasu i przynajmiej wiesz okladanie co pies jada... Pozdrowionka i powodzenia
-
Witam wszystkich!!! Zdecydowanie polecam hodowle w Ustce, Pana Jarka Rusa "Jarwik", potwierdzam że świetnie trymuje,jeździłam do niego z moim pieskiem,który już niestety jest za tęczowym mostkiem i byłam u niego w domu gdzie prowadzi hodowle. Mam do tego Pana pełne zaufanie i szacunek do jego pracy i ze 100% pewnoscią moge powiedziec że mój następny West będzie tylko z hodowli "Jarwik" !!!!