Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Tak się cieszę,ze mu zdrówko dopisuje!:lol:A niech przytula się do chłopaków...;)
  2. Napiszę do andegawenki,ona jest z Lublina.
  3. Ja dzisiaj wysłałam trzy dyszki dla psiaka.
  4. Będę zaglądać do suni... Życzę powodzenia w uzbieraniu deklaracji stałych;)
  5. Jestem na zaproszenie lika1771.Mogę wspomóc sunię tylko jednorazowo.Poproszę nr.konta i dane do przelewu.
  6. Zaglądam do psinki i czekam na dobre wieści;)
  7. Czarodziejko,z Sokołkiem wszystko dobrze,prawda?
  8. A tak myślałam,ze psinka będzie już z Nami...:roll:
  9. Pieniążki wysłane;)
  10. Uda się na pewno! Belu,psina jedzie od razu do Czarodziejki?
  11. Borysku,trzymaj się psino...jeszcze ta noc i będziesz wolny...
  12. Poproszę nr.konta i dane do przelewu:smile:
  13. [quote name='yolanovi']ja mogę zadeklarować 15 stałej od sierpnia[/QUOTE] Bardzo Ci dziękujemy!
  14. Fajnie,że z Miśkiem już ok!:smile:
  15. Ty lepiej zajrzyj na pw;),mam pytanie:razz:
  16. Jesteśmy,jesteśmy,ale odwiedzamy też inne psiaczki;)
  17. Biedaczek,musi wytrzymać jakoś te dni...
×
×
  • Create New...