Nie paula,dzięki Bogu wszystko jest ok ,nie ma problemów z siusianiem.Ciekawa jestem czy zasmakuje Mu ta nowa karma...?:roll:
Witaj bea,miło Cię widzieć :smile:
Najważniejsze,ze psina czuje się dobrze.Karmę musimy zmienić i to natychmiast.Ajlii zakupi karmę w Krakvecie ze zniżką-bierzemy dwa worki.Wysyłam wszystkie pieniążki jakie Sokół ma na koncie- 424.53zł.
Na Sokołkowym koncie mamy wpłatę od malibo57 -25zł(stała)
Ślicznie dziękujemy:Rose:
Ajlii,Sokołek już zaszczepiony?Wszystko w porządku z Jego zdrówkiem?
Proszę,wyczyść skrzynkę,nie mogłam wysłać wiadomości.
Pojawiły się pieniążki od israel-20zł(stała)
Bardzo dziękujemy :smile: