Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Chyba nie tylko On się zdziwił :-D Mam nadzieję,ze wszystko dobrze z mamusią i maleństwami ;) Na Sokołkowe konto wpłynęły pieniążki od ani shirley-100zł! i od BUDRYSEK 60zł-deklaracja za IX,X,XI Moje też już są;) Razem:210.- Dziewczyny,bardzo Wam dziękuję... :) Stan konta:212,79.-:multi:
  2. Dobrze,to tak zrobimy ;)
  3. Oj ,to na pewno! ;) Paula,mam dwa fajne fanty na bazarek.Dorzuciłabyś do bazarku?Wysyłka poszłaby ode mnie.
  4. Co ja bez Was bym zrobiła...? Kochani,jeszcze raz pięknie Wam wszystkim dziękuję :loveu: Ajlii,skrzyneczka;)
  5. Dziewczyny,bardzo Wam dziękuje za chęć pomocy!:loveu: Dostałam wiadomość od ani shirley-wpłaciła dla Sokołka 100,-(jednorazowo) Aniu,wielkie dzięki!:Rose::loveu: Nie macie pojęcia jaka jestem szczęśliwa :)
  6. Uzupełniłam post rozliczeniowy.Opłacona została wizyta Sokołka w lecznicy-usg,badanie moczu. Sokołek ma na koncie 2,79[SIZE=1][SIZE=2]Zł Zbliża się koniec miesiąca,nie mamy pieniążków na opłacenie hoteliku.W poniedziałek wpłacę jednorazową w kwocie 50zł.[SIZE=2]Czy ktoś mógłby jeszcze wspomóc grosikiem?Bardzo Was proszę...
  7. Sokołkowi zima nie pasuje,oj nie pasuje...siusiu,kupka i daje dyla do domu.
  8. Jestem yucca ;)Mogę tylko wesprzeć psiaczka niewielką jednorazową-10zł.Poproszę o nr.konta.
  9. Ten śnieżek na Jego nosku...:loveu:
  10. Deklarowałam jednorazową,mogę prosić numerek konta?
  11. Bea,wysłałam do Ciebie wiadomość.Odczytaj proszę ;)
  12. Bea,trzymam kciuki również za Twojego Bochnarka.Będzie dobrze... ;) A ja mam jeszcze jedną wspaniałą wiadomość.Od Andrzeja spoza dogo, Sokołek otrzymał w prezencie worek karmy specjalistycznej. Andrzejku,bardzo,bardzo Ci dziękujemy za wsparcie!:buzi:
  13. Sokołek jutro jedzie do lecznicy na badanie usg.Proszę,trzymajcie mocno kciuki za dobre zdrówko dziadeczka.
  14. Paula,tak jak wcześniej Bea napisała,jesteś niesamowita!-tyle w Tobie siły i chęci do pomocy :lol:Dziękuję!
  15. [quote name='paula_t']Przelałam przed chwilką 151,50zł (za fanty+nadwyżki wyszło 236,50zł - 85zł = 151,50zł). Mam nadzieję, że udało się skasować Amisiowego minusa? Potwierdź Kasiu tyle na bazarku jak dostaniesz: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233048-KONIEC!!!Bazarek-dla-dwóch-psich-staruszków-DO-10-10-ZAPRASZAMY!!!/page23 Pieniążki już na koncie Sokołka.Minus skasowany ;)Wielkie dzięki!:loveu:
  16. No to lecimy na bazarek ;)
  17. Przedwczorajsza wizyta Sokołka w lecznicy nie została w pełni opłacona ,ponieważ zabrakło pieniążków :roll:Koszt wizyty to 79zł.Zakupiony został też antybiotyk-keflex(19,11zł) Opłacone zostało tylko odrobaczenie-48zł. Stan konta:-83,71zł
  18. Jakie cudne zdjęcie! :lol:
  19. a po południu pojechał do weta ;) Tak jak ajlii przypuszczała jest ucisk na nerw w kręgosłupie.Sokołek dostał już zastrzyk. Niestety,ale powróciło zapalenie pęcherza,od jutra będzie brał antybiotyk.Poza tym ,jak na swój wiek psina dobrze się trzyma:lol: Na koncie Sokołka pojawiły się pieniążki od: mparsley-10zł(stała) rencia42-30zł(stała) paula_t -85zł(bazarek) ania shirley-30zł(stała) Sokołek pięknie Wam dziękuje :-) Stan konta,po wysłaniu ostatniej raty za hotelik 62,40zł Jutro trzeba będzie rozliczyć się z ajlii za dzisiejszą wizytę Sokołka u weterynarza.
  20. Już wysyłam.
  21. Jeżeli możesz...Pieniążki bardzo potrzebne.Na dniach trzeba będzie zrobić usg.
  22. Miejmy nadzieję,ze jednak nie będzie aż tak źle z Jego łapusią. Żeby tylko udało się Wam jutro rano złapać mocz Sokołka i żeby wyniki badań były dobre. Trzymamy mocno kciuki za jutrzejszą wizytę u weterynarza ;)
  23. Zobaczymy jutro jak będzie.Miejmy nadzieję,ze to jednak ta paskudna pogoda i nic niepokojącego się nie dzieje. Ajlii,bardzo Ci dziękuję ;)
×
×
  • Create New...