a po południu pojechał do weta ;)
Tak jak ajlii przypuszczała jest ucisk na nerw w kręgosłupie.Sokołek dostał już zastrzyk.
Niestety,ale powróciło zapalenie pęcherza,od jutra będzie brał antybiotyk.Poza tym ,jak na swój wiek psina dobrze się trzyma:lol:
Na koncie Sokołka pojawiły się pieniążki od:
mparsley-10zł(stała)
rencia42-30zł(stała)
paula_t -85zł(bazarek)
ania shirley-30zł(stała)
Sokołek pięknie Wam dziękuje :-)
Stan konta,po wysłaniu ostatniej raty za hotelik 62,40zł
Jutro trzeba będzie rozliczyć się z ajlii za dzisiejszą wizytę Sokołka u weterynarza.