Jestem po rozmowie z ajlii i sprawa wygląda następująco.Karmy do końca miesiąca wystarczy.Trzeba będzie niedługo kolejną porcyjkę zakupić.Sokołek ma już opłacone kontrolne badanie moczu-koszt 14zł,z wynikami moczu poczekajmy na ajlii;)
Psina wkrótce będzie też odrobaczona
Wpłaciłam stałą za kolejne 5 miesięcy (5x20zł)+ 10zł jednorazowej.Na koncie Sokołka mamy 259.63zł.Całe szczęście mamy na karmę.Co będzie w przyszłym miesiącu,nie wiem.Przydałby się bazarek cegiełkowy.Dziewczyny,pomyślcie,kto mógłby taki bazarek wystawić?Paula,trzymaj pieniązki,będą na hotelik.
Paczuszki zostały juz wysłane-razem 32kg:)