[quote name='gusia0106']Znaleziony!! :)[/QUOTE] Swietnie!Tak jak juz wczesniej napisalam wysle 50 zl ,ale jednorazowo.Jezeli chodzi o stale deklaracje,przykro mi,ale nie dam rady.Ale na pewno wspomoge co jakis czas.
[quote name='_bubu_']Mała również nie toleruje kotów. Psów także.
Narazie są 3 osoby chętne na Małą, zobaczymy co z tego wyniknie.
Jutro ją odwiedzę i dowiem się jak wygląda jej sytuacja.[/QUOTE]
Czy cos juz wiecej wiadomo co bedzie z sunia?