Jump to content
Dogomania

agrabcia

Members
  • Posts

    2393
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agrabcia

  1. dobrej nocki Bianeczko
  2. Może ktoś się zlituje i wkońcu pomoże w ogłoszeniach.Chyba musze sie wziąć za siebie i pouczyć troche bo narazie jestem w tych tematach zielona.
  3. Nie moge się napatrzeć na nią jest piękna.Oby szybko domek znalazła
  4. Śliczne te psiaki a Zuza rewelacja te uchale..
  5. Bianka na pierwszą stronkę
  6. Kari ty tam nie możesz zostać
  7. Ale on się ładnie prezentuje normalnie jak rasowiec jakiś
  8. Coś Karusia szczęścia nie ma.
  9. Witam wszystkich
  10. i ma racje, że nie lubi takich to tylko gryść!!
  11. Witam Frodzie Froda i cioteczki
  12. Do góry niech każdy zobaczy te piękne psinki i poczyta co może je spotkać. Może serca zmiękną i szybko znajdą domy
  13. Bianko ty tez zasługujesz na szczęście
  14. Bianka idzie na spacerek wieczorny
  15. Kari pokazuje się cioteczkom a może i przyszłemu domkowi.
  16. O kurcze nie spodziewałam się aż tak drastycznych wieści.Trzymam kciuki może leki pomogą.Brak słów.
  17. shanti może by tak dodać na pierwszą wątek o tych psiakach podrzuconych w worku. Tam mozna dużo się dowiedziec o poprzednich władających schroniskiem. Kto będzie zainteresowany to poczyta.
  18. To czekamy.Oby diagnoza była pomyślna dla suni
  19. boże dopiero teraz znalazłam ten wątek przeczytałam każdą stronę.Teraz wiem dlaczego moja Myszka jest takim psem wystraszonym.Ma całe ciałko w bliznach,boi się gwałtownych ruchow.Jak mąż chciał jej zucić patyczek to był wielki pisk.Napewno była tam bita i zastraszona.Oby juz więcej Ci ludzie nie przejeli schronu.
×
×
  • Create New...