Jump to content
Dogomania

agrabcia

Members
  • Posts

    2393
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agrabcia

  1. Tyle tylko mogę,że hopsne watek.Będe trwać do konca bo bardzo mi zależy zeby przynajmniej tak pomoc tym psiakom.
  2. witaj Bianeczko
  3. Bianka sie pokazuje
  4. Śliczna Kari chce do domu!!
  5. Bianeczko może dziś się uda
  6. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d431dd3837ebe989.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/216/d431dd3837ebe989m.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  7. wilczek gdyby nie Ty to Nasza Myszka by w schronie marzła.Odwalasz kawał roboty i chwała Ci za to. Kari ma ogłoszenia więc musi znaleść domek.
  8. Bianka pokazuje się na pierwszej stronce
  9. Kari spadasz z prędkością światła.Tak nie może być hop na pierwszą
  10. Bianeczko wesoła podnosze cie z rana może dzis usmiechnie się do Ciebie szczęscie.
  11. Kari ty napewno znajdziesz swojego ludzika.
  12. Kurcze tych chetnych do pomocy to jak na lekarstwo
  13. Bianko do Ciebie tez zagladam
  14. Myszka jest bardzo mądra wie co sie do niej mowi. wie ,że pan był zły że gania koty i postanowiła go sobie zjednać cwaniara. Myszka pomału oswaja się z kotami juz nie warczy,ale jeszcze cały czas dziwnie zerka więc cały czas jest pod kontrolą. Majka narazie jej nie lubi.Wczoraj prawie się gryzły,ale przynajmniej juz nie szczeka jak opętana na mychę. Widze ze bedzie dobze tylko czasu trzeba.
  15. Kari jeszcze znajdziesz szczęście.
×
×
  • Create New...