[quote name='Aga-33-76']Ale ze mnie kretyn (nic tak nie leczy jak autokrytyka), przecież to Ty [B]shanti [/B]założyłaś wątek, więć pewnie rozesłałas już gdzie się dało :)[/QUOTE]
Aga-33-76 To tylko świadczy ,że naprawde zależy Ci na losie Pappiego i starasz sie jak możesz- wielkie dzięki