Wszystkim cioteczkom życze Wesołych Świąt, udanych adopcji i wiary, że to co robicie ma sens i oby tak dalej. A kochanym psiaczkom super domkow takich do końca zycia.
[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5412/dsc00332p.jpg[/IMG]
Babcinka super wygląda, przytyło się troche. Wspaniale, że jest u Ciebie Shanti. Buziaczki dla babcinki
[quote name='wilczek007']pewnie myślą ze za stary jest (jakby był rasowy to by i 6 latka wzieli) .Ludzie bywaja bez serca...[/QUOTE]
Taka prawda, choć teraz byłam na urlopie u rodzinki to pokazałam Mańka i bardzo się podobał wszystkim.