Jump to content
Dogomania

Kapsel

Members
  • Posts

    9526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kapsel

  1. Jagódko :calus::calus::calus: chociaż wirtualnie, ale muszę :kiss_2::kiss_2::kiss_2: Wielki, ogromny kamień spadł ......
  2. Wszystkiego dobrego Dorciu :hand::hand::hand::hand::hand::hand: [B][SIZE=4]Za cudowną opiekę nad boksią serdeczne podziękowania dla Nutusi[/SIZE][/B] :calus::calus::calus: :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Nie płakaj za Dorcią, bedzie na pewno szczęśliwa! Nawet i mnie się udzieliło :placz::placz::placz:Prosimy o relację z nowego domku!!!
  3. Niektórzy uważają, ze właśnie uśpienie pomoże psu, aby nie cierpiał... inni z kolei, nie widząc innego wyjścia dla psa, bo muszą oddać go z ważnych przyczyn losowych... też wolą uśpić, niż oddać do schronu, żeby pies nie cierpiał... potrzebny tutaj psycholog, aby wyjaśnił psychikę ludzką i motywy, które kierują ludźmi kiedy podejmują taką, a nie inną decyzję...
  4. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  5. Twoje argumenty są bardzo sensowne i każda z nas tak myśli, jednak mimo wszystko jednak uważam że trzeba z Państwem porozmawiać, aby chociaż poznać prawdę i powody ich okropnej decyzji.
  6. Ja też mam nasyfione w łóżku, ale przeżywam :biggrina:
  7. Hura!!! Będzie dobrze, cudowne wieści oprócz tych bakterii oczywiście! :smile::smile::smile:
  8. Damy radę, tak jak na wątku Pabla Tatankas mówiła i ja niedowiarkiem byłam :shake: i ...udało się!!! Więc teraz za Emhokr mówię Damy radę!!!! prawda cioteczki???? Chcę tez nadmienić, że w rękach Jagódki boksio na pewno nie zginie!!:kciuki::happy1:
  9. [quote name='AniaGucio']Witam Wszystkie cioteczki! Słyszałam, że Pablo ma się już lepiej i przybiera na wadze :) Z zakończonego wczoraj bazarku udało nam się uzbierać 231zł z czego połowa, 115,50zł, powędruje na konto Pablo :)[/QUOTE] Hura!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Bardzo dziękujemy AniaGucia :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  10. Nutusia, to nawet przeklina pozytywnie :):):)
  11. Serce mi pęka jak sobie wyobrażam jak on się czuje, jak tęskni, jak się boi, jaki zagubiony jest :-(:-(:-( Może to i jednak dobry pomysł przekonać Państwa, że pomożemy w kosztach operacji, w kosztach choroby... nie wiem. Na początku byłam tak wściekła na nich, a teraz...:shake::shake::shake:
  12. Jak oni mogli mu to zrobić?????? Uśpić tak wiernego towarzysza i na stare lata???? W głowie się nie mieści :shake::shake::shake::-(:-(:-(:-( My nie damy mu umrzeć, o nie!!!! Jeszcze dużo pięknych dni przed nim. Jagódko, pomożemy boksiowi, nie martw się!!! Prawda cioteczki boksiowe, że pomożemy? :modla::modla::modla:
  13. [B]Tatankas :buzi: i Myszko [/B]:buzi:potwierdzam wpłaty z bazarków od Was. Informacje uzyskałam telefonicznie :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  14. [quote name='Mysza2']A ja właśnie wpłaciłam przed chwilą z bazarku 265,50 (więcej bo razem z Andegawenką zasponsorowałyśmy koszt wysyłek więc całość wpłat poszła na Pabla) Proszę o informację jak wpłyną na konto tylko to jest zamiast tych 223 które już prawie zaksięgowałyście nie dodatkowo:):) Jeszcze nie wszystkie paczki doszły ale na pewno dojdą:):)[/QUOTE] Mysiu :calus::Rose:Andegawenko :calus::Rose: Kochane cioteczki boksiowe i nie boksiowe bardzo dziękujemy w imieniu Pablity :loveu::bigcool::bigcool::bigcool::iloveyou::iloveyou::iloveyou: Potwierdzę przelew jak najszybciej się da!!!:lol::lol::lol:
  15. Aduś,:buzi: dzięki Kochana :loveu::loveu::loveu: Mysiu, zaraz się dowiemy co dziś z Emmą i zaraz napiszemy.
  16. Nutusia ma złote serduszko. :loveu::loveu::loveu: Kosztem psich dąsów, poszła sprawdzać domy, aby bezdomniaków mniej było. Bardzo Ci dziękujemy. Zawaliłaś sobie cały dzień i naraziłaś się psiakom, czego sobie wybaczyć nie za bardzo mogę, ale chęć pomocy wynagradza mi tą krzywdę, którą im po trochu tez wyrządziłam... no i TZ Twój pewnie cierpiał, bo obiad na tacy nie był podany...:roll: Nutusiu:calus::calus::calus: jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ:Rose::Rose::Rose:
  17. Tak jeszcze takiej akcji to nie było. [B]Ada miała rację,[/B]:iloveyou::iloveyou::iloveyou: a ja byłam niedowiarkiem. [B]Brawo!!! WSZYSTKIE CIOTECZKI SŁOWA UZNANIA NAJWIĘKSZE!!!! :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [/B]
  18. [B]Prosimy o przekazanie 1% podatku dla naszych podopiecznych![/B] [B]Fundacja SOS Bokserom, podobnie jak w ubiegłych latach, zbiera fundusze na ratowanie bokserów także w postaci 1% podatku PIT. Ponieważ nie jesteśmy OPP, zbieramy 1% dzięki Stowarzyszeniu Przyjazna Szkoła. W związku z tym prosimy, [COLOR=#ff0000]BY NIE WPISYWAĆ nr KRS Fundacji SOS Bokserom, tylko wypełnić formularz podatkowy według poniższego wzoru. [/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000] [IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/images/stories/psy/IJKL/jedenprocentsos.gif[/IMG][/COLOR][/B]
  19. [B]Prosimy o przekazanie 1% podatku dla naszych podopiecznych![/B] [B]Fundacja SOS Bokserom, podobnie jak w ubiegłych latach, zbiera fundusze na ratowanie bokserów także w postaci 1% podatku PIT. Ponieważ nie jesteśmy OPP, zbieramy 1% dzięki Stowarzyszeniu Przyjazna Szkoła. W związku z tym prosimy, [COLOR=#ff0000]BY NIE WPISYWAĆ nr KRS Fundacji SOS Bokserom, tylko wypełnić formularz podatkowy według poniższego wzoru. [/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000] [IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/images/stories/psy/IJKL/jedenprocentsos.gif[/IMG][/COLOR][/B]
  20. Ło matko dziękujemy zaraz potwierdzę jak tylko dojdą. Bardzo dziękujemy Tatankas :calus::Rose: :iloveyou::iloveyou: :iloveyou:i wszystkim kupujacym :Rose::calus: za bazarek Hura!!!! Tyle pieniązków :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [U] [/U][URL="http://www.sosbokserom.com.pl/"][/URL]
  21. Przeczytaj komentarze, tam pisze nazwisko lekarza :shake:
  22. Mireczko, wykastruj Songa koniecznie, to dla jego dobra tylko i wyłącznie. Sama widzisz na co jest narażony pies.
  23. [quote name='ageralion']Mnie zabil komentarz, ze fundacja zabrala suczke, zeby na niej zarobic :roflt:[/QUOTE] Dokładnie, jestem bardzo ciekawa ile wyniesie rachunek za leczenie suni i tak podsunąć tej "właścicielce" :razz::razz::razz: ciekawe czy tak zaciekle by o sunię walczyła :angryy:
  24. Piękny, juz się sama wzruszyłam!!!
  25. [quote name='Alicja']mam nadzieję ze ,,TO,, nie dostało Emmy[/QUOTE] Oczywiście, ze "TO" nie dostało Emmy. :angryy::angryy::angryy: Jest jatka na forum ostrołęckim. Sunia zaniedbana strasznie u weta od 2008 roku nie była. Im widocznie nie chodzi o boksię, bardziej wstyd w środowisku i co sąsiedzi powiedzą!!! Mieli zdjęcie w ręku....... boksia od tyłu, gdzie na tym zdjęciu mógł być praktycznie kążdy bokser. Miała szpony, które jej się wżynały w poduszki, zaniedbana na potęgę. Nikt normalny tak nie zaniedbuje swojego psa. I znów się zdenerwowałam :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...