[quote name='mira_c']Przed nami długi weekend, więc i będzie dodatkowy czas na zabawy na dworzu (mam nadzieję, że pogoda dopisze). Laki czuje się dobrze, sprawia wrażenie zadowolonego. Przestrzeń do biegania, zabaawki i gotowane jedzonko to to czego Laki potrzebował najbardziej.
Z Lailą i SOngiem się dogaduje, z dziećmi i z nami również. Czego chcieć więcej?:lol:
Pozdrowionka serdeczne.[/QUOTE]
i dużo fotek prosimy, może to ukoi moje serducho...