Gratuluje szkoda że ja nie wiedziałam o tej adopcji giselle wie czemu ale wszystko wyjaśnione kach nas skłóciła w artystycznym stylu wrzuce Wam link o kach wiem że w ciągu 3dni przewinęły się 4 kotki była po kota demmi była akcja pani kach wesoło normalnie nam też się udało dać jej boksia niewidomego Frania i po jego oddaniu otworzył się worek Marta4miesiące pies w komórce.....koty ale wszyscy daliśmy się nabrać a Tobie Misterku bohaterze sarenkowy gratuluję domku