Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. [quote name='jamor']zapakowac mu tabletki od robali. mam oddzielny kojec to sie zaszczepi i tam kwarantanne przesiedzi. aktualnie zajmuje go tuptus, ale jak go poprosze to sie przeniesie. :mad:[/quote] Jamor wielkie dzięki z Ciebie to naprawdę super gościu;) Dziewczyny ja jeśli chodzi o konto to odpadam bo wysyłam deklarowane pieniążki pocztą
  2. Kochane ciotki, czy część funduszy możemy przeznaczyć na innego kudłaczka w potrzebie? Tusia ma na razie zerowe fundusze :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/przestraszona-tusia-potrzebna-pomoc-finansowa-na-hotelik-jastrzebie-zdr-145835/[/URL][/quote] Dziewczynki jeśli o mnie chodzi to moje deklarowane pieniążki mogą iśc na inną gadzinkę jęśli Kajtuś ma wystarczająco kwotę pieniążków;). Bardzo proszę tylko o dane na które mogłabym przesłac pieniązki pocztą . Wiem, że pocztą pieniążki idą dłużej sorki
  3. Trzymam kciuki z całych sił za ten wspaniały domek
  4. [quote name='leni356']To jeszcze raz :lol: [B][COLOR=blue]Skarpetka Kajtka:[/COLOR][/B] [U]Miesięczne deklaracje:[/U] 20 zł/miesiąc - Poker - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesiąc - MagdaH - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie - enia - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + bazarki - evita. - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + transport - Evelin - dziękujemy :loveu: 25 zł/miesięcznie - sacred PIRANHA - dziękujemy :loveu: Stałych deklaracji: [B]125 zł[/B] miesięcznie [U]Jednorazowe deklaracje:[/U] Dogo07 - rzeczy na bazarek - dziękujemy :loveu: 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS - dziękujemy :loveu: 20 zł - mamanabank - dziękujemy :loveu: 30 zł - AgusiaP - dziękujemy :loveu: Jednorazowo: [B]376 zł[/B][/quote] Dziewczynki ja deklaruje 30zł miesięcznie
  5. [quote name='Szarotka']Moge wyslac $ 30 kanadyjskich to jest ok 70 zl, ale to zajmie jakies 10 dni, zeby doszly, no i potrzebuje aders na ktory mam wyslac. Wezcie tego psa do Jamora jak najszybciej, bo to niebezpieczne, zeby tak po ulicach lazil.[/quote] Jejku super wiadomości:multi::multi::multi: Szarotka bardzo, ale to bardzo dziękujemy. Dziewczynki ja nie wpłaciłam jeszcze pieniążkow czekam na inf. na czyje konto trzeba je wpłacic. W przypadku Shivy swoje deklarowane pieniążki wpłacałam bezpośrednio na konto Jamora. :multi::multi::multi:
  6. Podnoszę może jakaś nowa cioteczka tu będzie zaglądac i dołoży jakiś grosik dla naszego psiaczka. Już w sumie nie dużo brakuje, żeby zaczął nowe lepsze życie w hotelu u Jamora. Prosimy o deklaracje.
  7. [quote name='leni356']Na Jamora nie, Jamor zawsze prosi żeby jedna osoba wpłacała całą kwotę na danego psa[/quote] To czekamy co napisze Pipi;)
  8. Pipi musi zdecydowac czy wysyłamy pieniążki na nią czy na Jamora
  9. Proszę to ma charakterek ten nasz diabełek;)
  10. To ja podniosę czarnulki z rana;)
  11. To do góry z rana śliczności. To ja dołożę 20zł.
  12. To sorki źle zrozumiałam:oops:
  13. U Jamora to super:multi: Pipi dziewczynki negocjują ceną dla Wilczka od Moniski u Jamora. Mam nadzieje, że znajdzie się miejsce dla jednego i drugiego psiaczka.
  14. Dziewczynki ja znalazłam namiary na użytkowniczkę Madallena - założycielkę wątku pt: "POMOCY! chce uśpić dwa zdrowe psy" - Nie wiem czy o nie wam chodziło podaje Tel. 0 501 226 939 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  15. A od kiedy będzie to wolne miejsce w hoteliku???
  16. Tam może będzie miała więcej szczęścia na adopcje. Najważniejsze, że jest bezpieczna.
  17. Jak to dobrze, że udało wam się znaleśc taki super dt dla Neli. Czytałam wątek główny psiaczków z ubojni i bałam się, że nie uda wam się tak szybko znaleśc dt dla niej. Jesteście wielkie dziewczyny. Trzymam kciuki za sunie i ten wymarzony ds.;)
  18. [quote name='Temida']Jak to do kogo po ogłoszenia:lol: Do mnie. Jak będę mieć chwilkę zajmę się tym. Banerek mogę spróbować zrobić, bo statyczne potrafię, tylko, że na początki nowego tygodnia.[/quote] To super:multi: Temida tak mi się właśnie wydawało jak czytałam wątek waszego Kajtusia, że to właśnie ty robiłaś tam ogłoszenia.:cool3:
×
×
  • Create New...