Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Czy jeszcze jakieś informacje powinny się znajdować na pierwszej stronie?
  2. GOTOWIEC chyba nic nie pominęłam [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=963481138[/URL] bono-polska.pl ojej.pl pajeczyna.pl pineska.pl gumtree.pl(Warszawa) morusek.pl olx.pl sprzedasz.pl neeon.pl [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dusia-najpiekniejsza-suncia-na-swiecie-W0QQAdIdZ193645292[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,13424,Lw==.html[/URL] I jest na alegratce
  3. Taubiiii czas i odpowiednie podejście (np.u Jamora) czyni cuda:bye::bye::bye:
  4. Dusje nie wiem czy się cieszć :help1::niewiem:
  5. [quote name='dusje']Taubi, zajrzyj prosze na strone Jamora, do niego trafialy nie takie przypadki :evil_lol: Jamor jest szkoleniowcem z wieloletnia praktyka i cudownym podejsciem do psiakow. Nie naciskam, ale przynajmniej zapytaj Jamora / najlepiej znasz Dusie/, jak on widzi ewentualne szanse Dusi. Prosze Cie, zrob to dla niej :lol:[/QUOTE] Ja jestem jak najbardziej za. Dajmy jej szanse.
  6. Chyba Olga pisałysmy w tym samym momęcie.
  7. taubi a myślisz, że to wystarczy... Dobra spróbuje. Nie wiem czy uda mi sie to zrobić w tym tygodniu, ale zrobię to napewno. Tylko napisz mi proszę co mam napisać w PW.
  8. To ja już nie wiem jak pomóc... Porozsyłałm wątek Dusi, ale ja mało osób znam na Dogo i nie mam pojęcia do kogo pisać o oswajanie Dusi w schronisku. Ona juz tak długo tam czeka. Jeżeli nie znajdą sie chętne osoby , które będą miały możliwość oswajania Dusi w schronisku czeka ją tam dożywocie. A jak sprawdzić w schronisku czy Dusia np.nie wybije szyby po raz kolejny. W takim razie DT też odpada...?
  9. [quote name='olga7']Oj, to nie ten link .Tam byl nowy wątek Malgagos -ale mod jej zamknąl zaraz-bo zdublowany jest jako wątek jej dt ..zaraz poszukam -może znajdę .. Pisalam już do malagos ,ale pewnie inne ciotki już to zrobily wcześniej .Nie wiem ,czy to domek ,czy mieszkanie bloki/kamienica.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182226-Domowy-tymczas-dla-maA-ej-suni-w-miejsce-kojca-Ok-Makowa-Maz[/URL][/QUOTE] Nie zauważyłam, że też napisałaś. Kofana jesteś:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Owieczka']To poczekamy :) A ktos zgłosił Dusię na wątek kudłaczy w potrzebie ?[/QUOTE] Tak Dusia już tam jest. Tam właśnie zobaczyłam ją pierwszy raz. Napisałam do malagos PW
  11. [quote name='Owieczka']Cały czas lezy mi na serduchu Dusieńka... cioteczki jesteście wspaniałe !! Uda się na pewno jakis domowy tymczas dla Dusi zobaczycie A wiadomo jak Ona do innych sucz lub psiaków ? :)[/QUOTE] Owieczko musimy poczekac na kogoś kto ma kontak z Dusią, żeby dowiedziec sie coś więcej na ten temat. Ja niestety na odległośc wiem tylko tyle co przeczytałam na wątku śliczności:lol:
  12. [quote name='vega17']kolejne ogłoszenie Dusi [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,13424,Lw==.html[/URL][/QUOTE] Dziękujemy:lol::lol::lol:
  13. Ja niestety też nie wiem, ale uważam, że hotel dla Dusi skoro nie ma dt jest jej szansą na nowe lepsze życie. Zaraz sprawdzę czy to tu malagos pisała o wolnym miejscu u niej w DT
  14. [quote name='dusje']U Jamora jeden psiul w kolejce, zapisy jeszcze aktualne;)[/QUOTE] Własnie widziałam nasze cudeńko u Jamora na wątku jak ją reklamowałaś:lol:
  15. [quote name='Akrum']AgusiaP widzę że w tej samej chwili napisałyśmy :)[/QUOTE] Noo... Akrum a wiesz coś więcej czy u kikou to jest dom czy mieszkanie w bloku?
  16. [quote name='Akrum']Napisałam do kilku osób w sprawie dt dla Dusi, ale niestety odmówiły...[/QUOTE] [B]Akrum[/B] widziałam, że na wątku Juranda pisałaś do kikou odpisała???
  17. [quote name='AgusiaP']Kurcze... weszłam jeszcze raz na wątek i tam kikou pisze, że stosunkowo mało jej przy kompie w razie czego trzeba dzwonić. Podaje nr. telefonu 0792-333-938, ale to chyba musiałby zadzwonić ktoś kto ma kontakt z Dusią. Najlepiej taubi. [B]:lol:Taubi co ty na to???[/B][/QUOTE] Cytuję sama siebie żeby nie przepadło...
  18. [quote name='taubi']Ok to zaczynamy; Dusia jest suczką ktorej trzeba poswięcic duzo czasu, ma zaufanie do osob ktore zna, ma swojego przyjaciela w boksie. Dusia nie nadaje sie do domu z ogrodem poniewaz przeskakuje ogrodzenie, moim zdaniem nie ma co jej brac do hotelu bo to tylko zbedne wydawanie pieniedzy, warunki w jakich jest sa bardzo dobre, jej bardziej przydalby sie DT na cywilizacjie, co bedzie trudne.[/QUOTE] Tak napisał taubi więc hotelik chyba odpada
  19. [B]Koosiek [/B]a czy ty masz może kontakt z osobą, która zakładała wątek??? Przydałoby się wpisać na pierwszą stronę ogłoszenia Dusi:lol:
  20. [quote name='margo54']Niewiele mogę pomóc, mam własne dwa psy i jednego na tymczasie-chyba dożywotnim i wszystko to staruszki, ponadto 14 przygarniętych kotów.Mogę tylko wspierać na dogo i trzymać kciuki.Nie czytałam całego wątku, więc może to, co napiszę, już sie tu pojawiło, ale czy nie warto byłoby wstawić Dusię na wątek "kudłacze w potrzebie", ona jest taka trochę kudłata a tam dość dużo psów znajduje pomoc i dom.[/QUOTE] Ona już tam jest. Trzymanie kciuków i wspieranie też bardzo potrzebne;)
  21. Taka pięknota[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/dusia1.jpg[/IMG][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/dusia.jpg[/IMG]
  22. [quote name='dusje']Ciotki, robimy jakis bazarek dla Dusi? :evil_lol:;)[/QUOTE] Jasne, że robimy tylko kto to może zrobić bo ja jeszcze nie potrafie:oops::oops::oops:
×
×
  • Create New...