ok, dziewczyny dziękuje za pomoc, jestescie niesamowite. moja znajoma najprawdopodobniej opłaci pierwszy miesiąc pobytu małej. canaveral przeslij mi na pw numer konta na które bede mogla wpłacic pieniązki.
dziewczyny boje sie tylko o jedno, jesli uda nam sie zebrac na transport i np 2 miesiące pobytu a potem braknie kasy i deklaracji to co wtedy?