Cześć praktykująca Klaudio :multi::multi:
[COLOR="#add8e6"]Super,że to ten,bo nie byłam pewna.Ogólnie to są dwa,ale bardzo się nie różnią.[/COLOR] ;) :razz:
Cześć Ulka :multi::multi: Fajnie miałaś na wczasach,aż Ci zazdroszczę ;)
[url]http://img189.imageshack.us/img189/6067/p1000621r.jpg[/url] ślicznie masz :loveu:
[quote name='Pegaza']Jakie masz duze okularki:cool1:
[URL]http://img341.imageshack.us/img341/2430/dsc06334n.jpg[/URL]
ciekawe czy by mi takie tez pasowaly;)[/QUOTE]
Daria kup sobie takie okulary.Na pewno bedą Ci pasować.
Ja też noszę takie wielgachne,ale całe czarne muszą być i bez żadnych ozdóbek bo nie lubię.
Cześć Olka :multi::multi:
Co nowego u Was?
[quote name='Pegaza']Zdazylas posprzatac po imprezce? hehe[/QUOTE]
No coś Ty,Daria !! Pewnie ,że nie zdążyła bo rano się obudziła w korytarzu na wycieraczce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Cześć Klaudia :multi::multi::multi:
Daj zdjęcia :p
Cześć Karola :multi:
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_20371.jpg?t=1281189203[/url] śliczny :loveu:
Karola napisz jakiś dłuuuuugi tekst bo chce mi się czytać :p Tylko nie pisz,że nie wiesz co.:mad:
[quote name='tigrunia']No tak właśnie o ten kolocz chodziło ;)
U nas się nigdzie nie łazi przed ślubem - tylko z zaproszeniami do bliższych ale to dużo przed ;)[/QUOTE]
No to u nas tak samo.
U nas jeszcze po weselu ciasto gościom dają do domu.:lol:
Cześć Daria :multi::multi::multi:
[quote name='Karolina.']Hihi, Jolu, to telepatia, ja o to samo przyszłam prosić Klaudię :lol: :mad:[/QUOTE]
Mam nadzieję,że Klaudia już czyści PW gumką-myszką :evil_lol:
Cześć Daria :multi:
Obejrzałam wszystkie fotki :loveu:
Twoja działeczka coraz piękniejsza :loveu:
Bólu zęba nie zazdroszczę i wizyty u dentysty też nie .:shake:
Cześć Karola :multi::multi:
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Ja/DSC_20ww52.png?t=1280783583[/url] wprost prześliczna ta fotka :loveu::loveu::loveu:
Odpoczywający Lucky świetny :loveu:
Cześć Aga :multi::multi::multi:
[url]http://img210.imageshack.us/img210/2266/img0315tq.jpg[/url] świetnie :loveu: Ostatnio Apek też chodził z warkoczykiem :p
Cztery setki,świętujemy :drink1::cunao::drink1:
Gratulacje,znowu super Wam poszło na wystawie :multi::multi::multi:
No niestety nie dojechałam.......za daleko mam do Chojnic.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: