[quote name='Connected'] pogoda makabryczna - lepiej nie mówić :angryy:[/QUOTE]
Ej,no co chcecie od pogody? To jest jesień,listopad więc musi tak być.Deszcze,wiatr i zimno .Niedługo śnieg spadnie :multi:
Jutro zdjęcia będą ,hura :multi:
Cześć Weroniko !!