[quote name='Pegaza']No co wy? u nas ciagle ladna jesien:)[/QUOTE]
U mnie też ładna jesień.Nawet jak pada jest ładnie . :D
Cześć Oskarki !!
Gdzie Was wywiało? ;)
Cześć Asiu !!
Meble piękne,kolorki super.Oczywiście oprócz fioletu,którego wprost nienawidzę.:shake:
[url]http://i54.tinypic.com/6dstbr.jpg[/url] jak ta bidulka tam wlazła ? :crazyeye:
Szczęśliwa Jesteś,że już po remoncie co?
[quote name='Princess_York']Aga zrób chociaż cenzure jakąś :evil_lol: Tu dzieci też wchodzą :p[/QUOTE]
He,he...no Martyna ,Ty chyba też nie oglądałaś.:eviltong:
Cześć Aga !!
Weścikowi nie jest zimno w brzusio teraz? :crazyeye:
[quote name='dysia-u']ja tam wyremontowana Asia hihi????
oj zaopuszczasz dogo , nie ładnie , nie ładnie[/QUOTE]
Aśka zapuszcza dogo bo pewnie remontowa jeszcze jest. :razz:
Cześć Asiula :multi:
Hej !!
Dziewczyny a rolady to jest to samo co zrazy? Bo zrazy miałam ostatnio w niedzielę.Najbardziej lubię z pieczarkami. :p
Daria jak tam Somka nasza? :loveu:
Hej Daria !!
Wiesz współczuję Ci.Ciężko masz :-( Pewnie co rano się zastanawiasz co zastaniesz jak idziesz do Somki :-(
Buziaczki dla niej.
A grubaskę Pipcię mi podeślij :diabloti:
[quote name='Viky i Ja']Na mnie nie licz ;)
Ja zdecydowanie mówię NIE !!! Żadnego śniegu nie chcemy !!![/QUOTE]
Ej,Marzka.....co znaczy na mnie nie licz :mad::mad: Oj,zmienisz zdanie jak przyjadę do Ciebie :mad:
Cześć Ulcia :multi:
[quote name='Karolina.']Humor trochę lepszy... ale tylko trochę [/QUOTE]
No to trochę sexi tańca na rozweselenie [IMG]http://www.ecola.pun.pl/_fora/ecola/smilies/[dblpt]witaj[dblpt][/IMG]
Nie smuć się Karola,wszystko się ułoży zobaczysz. [IMG]http://www.ecola.pun.pl/_fora/ecola/smilies/[dblpt]dog[dblpt][/IMG]
[quote name='Viky i Ja']A ja z własnego doświadczenia radziłam Age i Klaudie bo One pomogły mi więcej niż hodowca :)
Za co Dziewczyny wielkie dzięki :loveu:[/QUOTE]
Marzka masz rację.Klaudia i Aga to wiedzą o co chodzi.Ja bym jeszcze poleciła Be,Iwonkę i myślę,że Ty też mogłabyś już doradzać.:lol:
Hej !! :multi:
I co zrobić w takiej sytuacji.Człowiek biega od weta do weta i nic nie wie :angryy: A Somka biedna cierpi.Mam nadzieję Daria,że trafią z diagnozą i będzie dobrze. :loveu:
[quote name='Borówka16']
Ja nie wyrabiam czasowo :shake:[/QUOTE]
Weź się w garść i zrób foty Luckiemu :mad:
Szybciutko,nie ociągaj się Olu :mad:
Hej !!