[quote name='FREDZIU']Witamy się piątkowo, muszę ci napisać, ze Chelsi jest coraz ładniejsza. Wydaje mi się ze młoda ma coraz więcej i dłuzsze włoski, na klatce, nozkach i pyszczku- tylko foteczki mało wyraźne, szkoda:shake:[/QUOTE]
Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś :evil_lol:
Witamy serdecznie w piąteczek :multi: