[quote name='Doti1986']Mojej jeszcze zostało kilka ząbków ale zaczęła ząbkować jak miała 5 albo 6 miesięcy:loveu: A co do wskakiwania na łóżko to Pixi od początku była bardzo skoczna jak miała 7 tygodni to sama już wchodziła i schodziła po schodach z 4 piętra:loveu: A na łóżko zaczęła wskakiwać jak miała 3 miesiące i jak już opanowała tą sztukę to zaczęła wskakiwać na krzesła, stół i na parapet:evil_lol:[/QUOTE]
U nas prawie tak samo jak u Doti.
Ząbki Bella piaty,szósty miesiąc jak zaczął wymieniac,w tej chwili ruszaja się górne kły.Jak nie wypadną to za miesiąc do usunięcia :-(
A wskakiwanie to bardzo szybko,aż za szybko-w ósmym tygodniu jak się nauczył tak wszędzie wskakuje do dzisiaj :cool3:W domu na wszystko bez problemu,na spacerach na każdy murek i każdy wyższy kamień :shake: