jak mój zeżarł reklamówkę to wetka kazała kupę obserwować przez 24 godziny, ale on wydalił ten plastik dopiero po 48 h. Na razie psa obserwuj, jak będzie apatyczny, nie będzie chciał jeść, pić, bawić się, będą częste wymioty, duża biegunka to do weta koniecznie. Jak pies się normalnie zachowuje to się nie denerwuj, możesz obserwować i rozgrzebywać :cool1: kupkę żeby sprawdzić czy już z psa wyszło.