Jump to content
Dogomania

zakonna

Members
  • Posts

    1230
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zakonna

  1. napisz Monia co tam u was, jak się nasz piękny pulpet czuje?
  2. podnoszę żabinkę słodką
  3. ja też wyrażam tylko opinie i dyskutuję :) bez złości. Ja wiem, że młode psy memłają wszystko, mój jak był mały to był jak odkurzacz. Ja pisałam o dorosłych psach, że to raczej dziwne żeby wszystko próbowały brać do pyska. U mnie piłeczka na spacerach nie jest fajna, wolą patyki.
  4. ależ ona jest przezabawna:)
  5. ja mam jakieś dziwne psy bo się nie bawią wszystkim co leży na ziemi, są dorosłe więc większości rzeczy nawet nie biorą do pyska. Jedyne co je kręci to patyki i plastikowe butelki, ale tylko wtedy gdy rzucane przez pana. Owszem, wszystko się może zdarzyć i trzeba być ostrożnym (ja sama jestem panikara), ale jak się popadnie w przesadę to pozostaje tylko zamknąć siebie i psy w izolowanym pomieszczeniu wyłożonym miękką gąbką
  6. jestem prawie w Bieszczadach, pieniądze na transport tutaj lepiej spożytkować na szczepienie, odrobaczenie, ogłoszenia. Ja mogę kupić pakiet ogłoszeń ale potrzebna jest założycielka wątku
  7. pies to nie jest małe dziecko, bez względu na to jak emocjonalnie jesteśmy z nim związani. Ostrożność nie zawadzi, ale nie można popadać w paranoję
  8. jak można pomóc? czy maluchy mogą już iść do domków? trzeba ogłoszeń?
  9. dobrze, że z nią poszłaś, te koszty na razie nie są jakieś duże, myślę, że damy radę :)
  10. jak mój zeżarł reklamówkę to wetka kazała kupę obserwować przez 24 godziny, ale on wydalił ten plastik dopiero po 48 h. Na razie psa obserwuj, jak będzie apatyczny, nie będzie chciał jeść, pić, bawić się, będą częste wymioty, duża biegunka to do weta koniecznie. Jak pies się normalnie zachowuje to się nie denerwuj, możesz obserwować i rozgrzebywać :cool1: kupkę żeby sprawdzić czy już z psa wyszło.
  11. do góry, czy pies ma ogłoszenia?
  12. ona ma potencjał na super kanapowca :) a tutaj jest bazarek, gdzie można zostać matką chrzestną [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231121-Bazarek-imienny-dla-koci%C4%85t-w-BDT-u-sylwiji-do-30-08-2012-%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231121-Bazarek-imienny-dla-koci%C4%85t-w-BDT-u-sylwiji-do-30-08-2012-!!!![/URL] zajrzyjcie bo trzeba kociakom pomóc
  13. cześć mała, czy Ty masz jakieś ogłoszenia maleńka?
  14. ja mam słabość do lubelskich wątków bo się w Lublinie urodziłam :D
  15. ja podrzucę i będę zaglądać
  16. prosze bardzo :) tam są dwa pakiety po 50 ogłoszeń, chcesz oba czy jeden pakiet?
  17. o, ja miałam przez miesiąc koteczkę, która ważyła może ze dwa kilo, ale próbowała ukraść półtora kilowy kawał karkówki z talerza, ciężko jej szło bo ta zdobycz była niemal wielkości koteczki. A jak ta koteczka dostała kawałek mięska do konsumpcji to warczała jak wściekła na całe stado :)
  18. moje koty nie zniżają się do tego poziomu :D żadnego żebrania jaśnie państwo hrabiostwo nie uprawia
×
×
  • Create New...